Autor Wątek: Postanowienia noworoczne 2008  (Przeczytany 2816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Postanowienia noworoczne
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Kwi 2008, 18:24:01 »
Udalo mi sie zalatwic podyplomowke. Wstaje jak zwykle w ostatniej chwili, siedze na okraglo przy kompie (a moglabym sie nauczyc wyszywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), mialam cwiczyc a leniuchuje...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

« Odpowiedź #51 dnia: 02 Sty 2009, 15:44:06 »
Postanowiłam ogrzebać wątek:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
1. zdać egzamin (28 stycznia) i obronić doktorat (8 luty) - to raczej wykonalne
2. zmienić pracę - musi być wykonalne
3. nie zajść w ciążę
4. gotować w domu
5. odchudzić męża o 10kg
6. być lepszą żoną
7. nauczyć się malować
8. odpisywac na maile i smsy
Wyszło jak zawsze, czyli byle jak. Udało się 1 do 3. Połowicznie 4-5. Kompletna klapa to 6-8.
Tegoroczne postanowienia identyczne, jak co roku.... (no moze poza pkt 3)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #52 dnia: 02 Sty 2009, 15:57:24 »
postanowienia noworoczne...temat rzeka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co roku jest ich mnóstwo i co roku w pierwszym  tygodniu stycznia już o nich zapominam :mrgreen:
na 2008 mam już parę.... a zatem: muszę zmienić pracę, albo wywalczyć podwyżkę (w mojej robocie to niemożliwe, więc ratuje mnie tylko zdany egzamin na urzędnika), zrobić kurs, na który się od stycznia zapisałam, zrobić prawo jazdy, skończyć remont mieszkania, kupić działkę...to tyle i aż tyle...zobaczymy jak to się zweryfikuje z czasem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i oczywiście lepiej zarządzać czasem, np. ograniczyć kontakt z netem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i może się trochę odchudzić, albo znów zapisać na fitness...
elve fajnie, ze to odgrzebalas  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z moich postanowien: zdałam egzamin na urzędnika...no i w właściwie to tyle...Franek był kompletną niespodzianką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rilla

« Odpowiedź #53 dnia: 02 Sty 2009, 17:54:08 »
jusia i chyba najlepsza w tym roku?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a nioniczka w marcu jak pisała, że nie jest w ciazy to już chyba byla prawda?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Postanowienia noworoczne 2008
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Sty 2009, 18:16:22 »
zmienilam tytul watku na 2008 bo mi sie mylilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 02 Sty 2009, 21:53:51 »
hahaha, a ja jak zawsze nic nie postanawiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie musze sie teraz przynajmniej rozliczać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #56 dnia: 02 Sty 2009, 21:58:32 »
hahaha, a ja jak zawsze nic nie postanawiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie musze sie teraz przynajmniej rozliczać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #57 dnia: 03 Sty 2009, 10:02:57 »

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

rubin04

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Sty 2009, 19:42:13 »
No to moze jakoś tak w miarę hronologicznie:

1. obronić doktorat (29 stycznia)
2. chodzić dzielnie na aerobic i  inne takie by w maju w Grecji nie musieć się zastanawiać czy zjeść kolejną pitę - gyros (zjeść!)
3. dostac podwyżkę w pracy
4. na majowym rejsie sapc nie wiecej nioz 12 h / dobę
5. schudnąć jakies 5-7 kg i bajecznie wyglądać w kiecce ślubej
6. wyjśc za najfajniejszego mężczyznę na tym świecie i być szczęsliwą
7.
8. znależć ładną działkę pod mój przyszły domek
9. mniej pić alkoholu w ramach oczyszczania organizmu przed ciążą
10. pisać więcej listów do przyjaciół na dalekiej Syberii
11. uczyć się angielskiego
12. zajść w ciążę i być bardzo szczęsliwą przyszłą mamą :-)

No to u mnie tak:
1. - ZREALIZOWANE
2. No zrobione tak w 40%
3. ZREALIZOWANE, do powtóki w tym roku
4. ZREALIZOWANE
5. no nei pamietam juz, ale chyba mniej wiecej coś tam schudłam, a czy wygladałam bajecznie? Mzoe i nie, ale czułam się bajecznie i to najważniejsze
6. ZREALIZOWANE
8. Poszukiwania trwają, do powtóki w tym roku
9. no od ponad 3 miesiecy nic nie piję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
10. REALZIOWANE
11. REALZIOWANE
12. REALZIOWANE

..ostatecznie chyba wyszło nieźle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #59 dnia: 06 Sty 2009, 22:56:40 »
rubin04   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #60 dnia: 06 Sty 2009, 23:03:08 »
rubin, jestem pod wrazeniem.... ja tam wole za duzo nie postanawiac bo potem tylko wyrzuty....

rubin04

« Odpowiedź #61 dnia: 07 Sty 2009, 22:15:39 »
No ja sama sie zdziwilam ze tak dobrze poszło, gdyby dziewczyny nei wyciagnęły wątku to nawet bym nei pamiętala postanowień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moze warto pomyslec nad postanowieniami na ten rok.. No pomyśle chyba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj