Postanowienia noworoczne 2008

Zaczęty przez mayagaramond, 20 Gru 2007, 18:36:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mam6lat

posadzić kilka drzew...no jakies 2 hektary ;)

gioseppe

no no, widze, ze nawet postanowienia noworoczne ustalacie

mam6lat, rzeczywiscie "kilka" ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sputnik_sweetheart

Być asertywną, mieć w nosie zdanie wszystkich innych osób -oprócz mojego męża i siebie, wyzdrowieć, znaleźć pracę, wziąść ślub kościelny i urodzić zdrowe dziecko :mrgreen: to tyle :lol:

ishka82

1. Znaleźć wreszcie pracę.
2. Schudnąć kilka kilo.
3. Zrobić prawo jazdy.
4. Zajść w ciążę ( widzę, że już kilka koleżanek ma taki plan na przyszły rok :-D )
5. Znaleźć działkę na której stanie nasz dom.
6. Bardziej dbać o siebie.
To chyba tyle, chociaż może o czymś zapomniałam ;-)

maroonbug

1. zaczac uprawiac jakis sport, bo len jestem i od miesiecy noga nie ruszylam
2. zastanowic sie co chce w zyciu robic, i  zdecydowac czy praca full time w wielkiej korporacji jest/nie jest dla mnie.
3. podjac decyzje o kierunku studiow magisterskich, bo na razie tkwie w zawieszeniu.

panikarola

doktorat pisac!!!!!! pierdoly olewac!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ze_nitka

Słuchajcie, zaczął się nowy roku... czy któraś wdrożyła chociaż pół postanowienia w życie? ;) Ja przyznaje że jeszcze nie, ale musze jak najprędzej bo juz mi na mózg pada moja obecna sytuacja.

zwierzatko_mojej_mamy

ja jeszcze nie napisalam ;D to przez to cholerne szukanie zaproszen wczoraj ;)

ale dzisiaj napisze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

ze_nitka, tak, grzecznie wczoraj wyrzucilam reszte slodyczy do kosza :-D I zamiast siedziec na forum zafundowalam sobie 2 filmy 3 godzinne po niemiecku :-D

ze_nitka

foszek, w nagrodę piwo dla ciebie ;)
Siedzę na forum smęcąc ze nie wdrożyłam jeszzce postanowień podczas gdy jedo z nich to ograniczenie forum...

elve

1. zdać egzamin (28 stycznia) i obronić doktorat (8 luty) - to raczej wykonalne
2. zmienić pracę - musi być wykonalne
3. nie zajść w ciążę
4. gotować w domu
5. odchudzić męża o 10kg
6. być lepszą żoną
7. nauczyć się malować
8. odpisywac na maile i smsy

foszek

Cytat: "ze_nitka"Siedzę na forum smęcąc ze nie wdrożyłam jeszzce postanowień podczas gdy jedo z nich to ograniczenie forum...
No coz, nie da sie wszystkiego naraz zrealizowac :-D Wyobrazcie sobie jakby sie tutaj pusto zrobilo, gdybysmy nagle wszystkie ograniczyly forum :-D
dziekuje za piffko  :mrgreen:

vobi

1. zmienic "nawyki zywieniowe" swoje i meza na zdrowsze (wiecej warzyw, mniej slodyczy i fast-foodowego zarla)
2. wrocic do regularnych cwiczen
3. zabrac sie za kilka rzeczy na ktore od dawna mam ochote ale ciagle cos przeszkadza (a moze sama sobie przeszkadzam...), m.in. nauczyc sie jazdy na nartach
4. dziecko bym chciala... zdrowe malutkie rozwrzeszczane (no, to ostatnie bez przesady ;))...
5. bardziej przykladac sie do nauki niemieckiego
6. zdac w grudniu CAE (wczesniej sie raczej nie "wyrobie"...)
7. przekonac meza zeby zrezygnowal z funkcji przewodniczacego tej debilnej wspolnoty mieszkaniowej i przestal sie przejmowac "co bedzie ze wspolnota"

no, troche sie tego nazbieralo...

ishka82

Cytat: "vobi"2. wrocic do regularnych cwiczen
A może razem zapiszemy się na jakiś fitness? Bo ja też powinnam, ale sama jakoś się zmobilizować nie mogę :oops:

vobi

ishka82, swietny pomysl! Skontaktuje sie dzisiaj na maila :)

ishka82

vobi, odebrałam maila :-D Postaram się później lub najpóźniej jutro odpisać :mrgreen:

mayagaramond

Cytat: "ze_nitka"czy któraś wdrożyła chociaż pół postanowienia w życie? ;)

poczej, musze najpierw sprawdzic co napisalam :mrgreen:

[ Dodano: 08-01-2008, 13:36 ]
Cytujwczesniej wstawac, zeby nie leciec do pracy na leb, na szyje.

Jak na razie sie nie udalo
Cytuj
Powiedzic szefowi, ze chce podwyzke/a moze znalezc nowa prace?

Z tym musze poczekac do marca

Cytuj
Zaczac podyplomowke (w celu sfinansowania zorganizowac napad na bank ;-) )
Jutro dzwonie do profesora, ktory sie ty podyplomowka opiekuje, juz raz z nim rozmawialam.

CytujZalatwic w PL wszystkie moje sprawy, tak abym pewnych osob nie musiala juz ogladac
Bylama i zalatwilam wszystko co w tym czasie bylo do zalatwienie (stawiam sobie piwko :mrgreen: )

CytujNo i nie siedziec tyle przy kompie!

Po pracy siedze jak na razie mniej, ale w pracy jestem od wczoraj ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Przeciez to sa postanowienia na rok 2008 a nie na dwa pierwsze tygodnie :-) Jest jeszcze czas :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie - ja jeszcze nie sporzadzilam wersji oficjalnej wypunktowanej, a ona juz sie zaczyna rozliczac :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

Cytat: "mayagaramond"Bylama i zalatwilam wszystko co w tym czasie bylo do zalatwienie (stawiam sobie piwko  )
faktycznie, zasluzylas ;)

nionczka

Cytat: nionczka w 24 Gru 2007, 12:43:43
1. lepiej organizowac moj czas, zarowno w pracy jak i czas wolny
2. uczyc sie angielskiego (skoro place ciezkie pieniadze za kurs powinnam lepiej go wykorzystywac)
3. ladnie sie ubierac do pracy i robic codziennie makijaz
4. odpisywac na maile
5. szukac pracy w innym kraju, znalezc ja i odwazyc sie na przeprowadzke
6. spedzac mniej czasu przed TV
7. zajsc w ciaze


dodam jeszcze

8. jesc poza domem nie czesciej niz 3 razy w tygodniu
9. nie wyrzucac jedzenia
10. pracowac 8 godzin dziennie :-)

Postepy raczej nie duze i zadnych spektakularnych sukcesów nie odnioslam. W ciazy nie jestem, pracy zagranica nie dostalam, ale odpisuje na majle i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Udalo mi sie odnowic kontakty z kilkoma osobami i teraz juz nie chce ich stracic. Nadal pracuje duzo, ale na miescie jadam coraz mniej.
No nic, co jakis czas trzeba odswiezac ten watek, zeby nam przypominal o postanowieniach. Poza tym to dopiero marzec :-)

A jak u Was z postanowieniami?

Foszkowi chyba nie uda sie schudnac 5 lub 10 kilo ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

jak Wasze postanowienia, dziewczynki? chyba vobi poki co poszlo najlepiej :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Udalo mi sie zalatwic podyplomowke. Wstaje jak zwykle w ostatniej chwili, siedze na okraglo przy kompie (a moglabym sie nauczyc wyszywac ;) ), mialam cwiczyc a leniuchuje...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

Postanowiłam ogrzebać wątek:

Cytat: elvelve w 02 Sty 2008, 11:30:47
1. zdać egzamin (28 stycznia) i obronić doktorat (8 luty) - to raczej wykonalne
2. zmienić pracę - musi być wykonalne
3. nie zajść w ciążę
4. gotować w domu
5. odchudzić męża o 10kg
6. być lepszą żoną
7. nauczyć się malować
8. odpisywac na maile i smsy
Wyszło jak zawsze, czyli byle jak. Udało się 1 do 3. Połowicznie 4-5. Kompletna klapa to 6-8.
Tegoroczne postanowienia identyczne, jak co roku.... (no moze poza pkt 3)

jusia

Cytat: jusia w 20 Gru 2007, 23:47:31
postanowienia noworoczne...temat rzeka  :) co roku jest ich mnóstwo i co roku w pierwszym  tygodniu stycznia już o nich zapominam :mrgreen:
na 2008 mam już parę.... a zatem: muszę zmienić pracę, albo wywalczyć podwyżkę (w mojej robocie to niemożliwe, więc ratuje mnie tylko zdany egzamin na urzędnika), zrobić kurs, na który się od stycznia zapisałam, zrobić prawo jazdy, skończyć remont mieszkania, kupić działkę...to tyle i aż tyle...zobaczymy jak to się zweryfikuje z czasem  :)
no i oczywiście lepiej zarządzać czasem, np. ograniczyć kontakt z netem  :)  no i może się trochę odchudzić, albo znów zapisać na fitness...
elve fajnie, ze to odgrzebalas  :beer:
z moich postanowien: zdałam egzamin na urzędnika...no i w właściwie to tyle...Franek był kompletną niespodzianką ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"