Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

Maya och bosz piękna jest ta sukienka!

mayagaramond

niewiemjaka sen mi z powiek spedzala ;)

A juz myslalam, ze sie spoznilam, bo przez jakis czas nie byla juz dostepna. teraz musze tylko czekac az dotrze do Dubaju.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Chwalę się łupem z olx, spódnica simple, fantastyczna bo się wcale nie gniecie, zasłania cellulit i jest idealna na upały. 50 zł kosztowała :)
Tylko dzisiaj się spieszyłam i trochę kiepsko z tą szarą bluzeczką ;) Jakaś kolorowa, gładka by mi się przydała.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Justynna

mayagaramond, ciekawa jej jestem na Tobie, bo wygląda cudnie :)

jusia

Maya boska ta kiecka!!!!
Inka swietna spodnica,a co to za buty te srebrne?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

Imagine there is no hate

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mayagaramond

#760
A to ta kiecka, którą wcześniej wstawiałam. All about a girl :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Maya, fajnie! Wakacyjnie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

marax

#763
:)

magdalinska

marax to chyba nie ten watek


mayagaramond

A co powiecie na ta?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za duzo sie dzieje jak dla mnie.

Ale mozliwosci noszenia takich kiecek zazdroszcze okrutnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


mayagaramond

U nas lato się zaczyna, wcześnie było piekło ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

cygańska z deka. ale co tam - lato wybacza wszystko :)

rubin04

dla mnei od razu skojarzenie z Anną Jantar i "tyle słońca w całym mieście.."
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja się znam na modzie romskiej ;) Za krótka i gołe ramiona.. Można nosić bez skojarzeń ;)
Imagine there is no hate

damka

moje dzisiejsze zakupy (do pracy):

1. sukienka simple -na człowieku naprawdę wygląda bardzo dobrze

https://simple-cp.com/odziez/sukienki/ost19566-t1961-00026

2. marynarka simple - bardzo oryginalny krój bo ma tylko jeden guzik a reszta w lekką literę A

https://simple-cp.com/odziez/marynarki/oma19802-t2106-00237

3. spódnica do marynarki

https://simple-cp.com/odziez/spodnice/osa19840-t2119-00237

w simple na druga tańszą rzecz jest -20%

4. sukienka taranko

https://taranko.com/pl/special-price/1830-sukienka.html

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login