Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04, nie wiem - ta pierwsza bez człowieka wygląda tak, że za cholerę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to leży na człowieku, a wzór i kolorystyka dla mnie starobabowa, a jeśli chodzi o drugą, to nie wiem, czy chodzić w takich kloszowych na co dzień, a to codzienna sukienka dla mnie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

wrobelek0403 wygodne spodnie (czyli moim zdaniem  nie dzinsy) i na wieczor np. piżamowe.
Dwie koszulki plus sweter, szal i skarpetki do chodzenia po samolocie. Bo nie chcesz za kazdym razem zakladac butow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, czyli jak dla mnie to najlepiej legginsy i polar. I tak je bede miala ze soba na wyjazd. Dzieki :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#703
Cytat: mayagaramond w 14 Lip 2017, 14:23:26Dwie koszulki plus sweter, szal i skarpetki do chodzenia po samolocie. Bo nie chcesz za kazdym razem zakladac butow.

skarpetki tak, ale jak ide do WC zawsze zakladam buty, nie poszlabym w skarpetkach z wiadomych prrzyczyn. niektore linie daja takie kapcie jednorazowe.

Prysznic w czasie miedzyladowania dobra sprawa - ja sie czuje mocno beee po takich dlugich lotach.
Wrobel na jeden raz mozesz brac mydlo-szampon w jednym (jakas probka) + recznik outdoor z mikrofazy miesci sie doslownie w kieszeni i szybko schnie.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#704
Tska bluzke jeszcze kupilam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Jest taka fajna w dotyku, choc to wiskoza a nie bawelna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

wróbelek, skąd ta bluzka?
fajna :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


zwierzatko_mojej_mamy

własnie zajrzałam, sensowne te przeceny, podoba mi się ta sukienka, tylko za krótka raczej nawet na takiego knypka jak ja będzie ;/

http://www.tatuum.com/pl/sukienki/30464-anikami.html#/rozmiar-lxl/kolor-zielony
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

potrzebuje sukienki do pracy, nie mam ochoty nic kupować, ale nie mam w czym chodzić
chyba cos w tym stylu:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Elve druga

Wróbel bardzo fajna bluzka.

inkageo

Nie wiem czy zostawić czy oddać. Materiał jest mało przyjemny, trochę taka plandeka ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

inkageo mnie sie podoba!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Tutaj na modelce:
https://www.showroom.pl/p/44854,lanti-sukienka-midi-z-podkreslona-talia?kwkampania=ostatnie_produkty&kwmiejsce=produkt-44854

Podwinęłam rękawy, bo z długimi i szerokimi ta góra była przytłaczająca.

A może lepiej klasyka, czyli krateczka szara? To ten pierwszy kolor.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ej no co Wy :D A ja taka sceptyczna :D To może niepotrzebnie...

Dzięki :beer:
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, no, ja też jestem za ;) sory ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

zostaw
ciekawe jak na mnie by wyglądała....

inkageo

Materiał jest sztywny, dosyć gruby, nie ma podszewki. Ciekawa jestem jak z pozostałymi kolorami.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

Inka świetnie Ci w niej

konwalia

Inka świetna, może sobie kupię, choć u mnie pewnie bunkier na biuście się zrobi.

Elve zachęcona poszłam do vissavi.pl i kompletnie nic na żywo mnie nie urzekło, przekombinowane za bardzo, tu koronka tam wstawka