Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Cytat: malutenka w 16 Lut 2017, 12:36:19
Dostałam. Sama bluza bardzo fajna. Miły, ciepły materiał, kolory jak na foto. Trochę kiepsko się ten wielki kołnierz/kaptur układa, albo może to ja nie umiem nosić.
Koniecznie zdjęcie pokaż! Ja chcę kupić z tym prostym kołnierzem tylko nadal nie wiem jaki kolor

malutenka

Wydaje mi się, że te z kolnierzami prostymi, które się z boku spinało są lepsze do opanowania.

szelma

A, no tak, bo Ty masz te guziki. Ja mam tylko proste ze spinaczem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 16 Lut 2017, 09:12:19
Zamówiłam dżinsową katanę na Zalando - obczaję, jak się prezentuje z ciuchami, z którmi ma się prezentować. Jak nie, to najwyżej odeślę. I jeszcze conversy sobie na wiosnę zamówiłam ;)

zacnie. pokaż conversy

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: ddu w 16 Lut 2017, 08:39:04
szelma: https://www.showroom.pl/p/19484,risk-made-in-warsaw-ramoneska-ramondreska

brzydka ta ramoneska. wygląda badziewnie. ten dresowy materiał tak już przemęczył ulice.


szelma

golinda, otóż :D Białe jeszcze sobie kupię - takie wysokie - ale to jak padną mi moje peruwiańskie trampki.

I katanę taką wzięłam - klasyk, a do tego cena dobra:
https://www.zalando.be/levi-s-boyfriend-trucker-spijkerjas-le221g00x-k15.html
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 16 Lut 2017, 13:19:04I katanę taką wzięłam - klasyk, a do tego cena dobra:
https://www.zalando.be/levi-s-boyfriend-trucker-spijkerjas-le221g00x-k15.html

jak nie lubie kurtek jeansowych, to ta jest bardzo spoko :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



szelma

Fajna w rzeczy samej, choć kolor nie mój - w takich zieleniach mam zielonkawy kolor powoli rozkładającej się nieboszczki ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

#62

wrobelek0403

jest moja ulubiona fuksja :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Katana super. Sama mam podobną

Byłam wczoraj w Warszawie w Elementach.
Te zimowe wełniane płaszcze są super, kupię sobie.
Tymczasem kupiłam piękne eleganckie spodnie z wysokim stanem i zachorowałam na srebrne buty


wrobelek0403

najbardziej podoba mi sie trzeci :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

a mnie ten w paski :)  zresztą wszystkie fajne :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

szelma

Też trzeci. Ten w paski w ogóle - przez te paski i fason, najmniej elegancki jest. Ten trzeci ma coś w sobie (oprócz golindy lol ).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

wg mnie najlepiej leży pierwszy. jest granatowy (może na zdjęciu nie widać), extra leży z tyłu - co u mnie nie za często się zdarza (może ćwiczenia coś dają :D)
w paski mam mieszane uczucia - bo jakiś taki męski lata '20...
czarny jest fajny, ale jest czarny, smutny, a przecież wiosna idzie :)

mayagaramond

Nie wiedzialam, ze pierwszy jest grantowy. Bralabym grantowy. Ten w paski mi sie podoba, ale z rekawami bedzie praktyczniejszy i jednak bardziej biurowy. Ale ja mam jakas schize, bo nie lubie w pracy takich golych rak. Poza tym mi jest zawsze zimno.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 21 Lut 2017, 13:48:34Nie wiedzialam, ze pierwszy jest grantowy. Bralabym grantowy.

tak, choć rękawy mi sie srednio podobają.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

mi tez się wszystkie podobają, ten w paski jest super, ale ma coś deczko za szeroko w  ramionach, ja wiem, że to krój, ale nie wiem, czy koniecznie Ci potrzebny taki krój ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

tez mi się wszystkie podobają ale góra pierwszego kojarzy mi się jak mundurek lekarski (na modelce szczególnie, na tobie troszkę mniej).
Drugi fajny krój ale te paski mi nie pasują
trzeci super lezy ale taki codzienny mocno look :knuje:

wszystkie fajne ale żaden idealny.