Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

damka, sukienka jest przy okazji ;) zerknij na kombinezon na poprzednich stronach

coraz bardziej jednak rozważam tę bluzkę i np. czarne spodnie do niej. z klasą i bez przesady. hmm?

wrobelek0403

golinda, bluzka ze spodniami yez bedzie super!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

Cytat: golinda w 22 Mar 2017, 15:05:22
damka, sukienka jest przy okazji ;) zerknij na kombinezon na poprzednich stronach

coraz bardziej jednak rozważam tę bluzkę i np. czarne spodnie do niej. z klasą i bez przesady. hmm?

Tak!

damka

#178
ten kombinezon nie jest moim faworytem głównie przez przód spodni - może odnoszę mylne wrażenie przez to, że masz ręce włożone do kieszeszeni.

Oczywiście tył robi całą robotę dlatego sama bluzka plus spodnie będą lepszym myśle rozwiązaniem.

callja

Cytat: golinda w 22 Mar 2017, 15:05:22coraz bardziej jednak rozważam tę bluzkę i np. czarne spodnie do niej. z klasą i bez przesady. hmm?
Jestem za!

A bluzka piękna :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

byłam wczoraj w MD, nie było tej bluzki...

salsa

Cytat: golinda w 23 Mar 2017, 08:31:30
byłam wczoraj w MD, nie było tej bluzki...
byłam w Bonarce i tez nie było
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 23 Mar 2017, 09:01:13Golinda - a online nie ma?

jest, zaraz zamówię

inkageo

Cytat: mayagaramond w 23 Mar 2017, 09:01:13
Ta byłaby jak znalazł do pracy, tylko po huk ta łezka na plecach:

https://www.massimodutti.com/de/damen/hemden-und-blusen/tops/grünes-oberteil-mit-geometrischen-ärmeln-limited-edition-c911177p7745113.html?colorId=982

Golinda - a online nie ma?

Bardzo mi się podoba połączenie błękitu z beżem!
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 23 Mar 2017, 09:58:40
Bardzo mi się podoba połączenie błękitu z beżem!


tak, super jest. od lat w modzie, a cały czas fajne
a najbardziej lubię w wydaniu męskim

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

na modelce też jak pasiak :D
garnitur super, ale u mnie w robocie wyglądałabym jak z innej bajki. i tak wyglądam, bo u nas babki potrafią w legginsach do pracy przyjść :crazy:

mayagaramond

golinda nie wiem czy bede go nosic razem, ale spodnie super leżą, marynarka tez. I marynarka jest też wygodna, ja nie mogę siedzieć przy biurku w ciuchach, które mnie uwierają, ciągną i ograniczają ruchy. Chyba najchętniej przychodziłabym w dresie lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 25 Mar 2017, 11:52:28Chyba najchętniej przychodziłabym w dresie lol

Schwester! :D

szelma

Fajny garnitur! W piątek w Leuven widziałam ten: https://www.essentiel-antwerp.com/be_nl/women/jackets-coats/nato-vest
Drogi w cholerę i do tego cały z poliestru prawie... Opad rąk po prostu. Gdyby to coś szalchetniejszego było, to bym może i kupiła, ale bez jaj. A przydałby mi się garniak na konferencje...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

szelma super, pasowałby ci.

Ale Productinformatie nie zachęca.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, fajny, ale to takie sztywne bardziej? bo to powinno być grungowe, z miękkiej, najlepiej wełny, a już w tej cenie to śmiechu warte
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, nie macałam, widziałam tylko na wystawie, więc obczaiłam na stronie i skład mnie poraził. Tyle kasy mogę dać za garniak, jeśli ma taki skład, jak garnitury D. - a nie poliester, na miłość boską.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, w Polsce uszyłabyś sobie za te cene u dobrej krawcowej z porządnej wełny :D

a garniak super :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Kupiłam ten granatowy garnitur w MD i ten wiązany top.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 28 Mar 2017, 09:35:27
Kupiłam ten granatowy garnitur w MD i ten wiązany top.

koniecznie pokaż
ten top z odkrytymi plecami wzięłaś?
ja go zamówiłam w necie
garnitur też pójdę obejrzeć

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login