Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: fasolka1980 w 22 Mar 2017, 08:35:07golinda, wydawało mi się, że pytałaś o opinię.
nie, skąd, a broń boże o szczegółową, lepiej by było napisać "eee"
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

#151
jedyny problem, jaki mam z tym kombinezonem, jest taki, że to ciuch na jeden wieczór, a 450zł to trochę sporo. za dużo mnie kosztują te firmowe eventy. na każdy kupuję innych ciuch i nigdy go potem nie zakładam. nawet nie chcę wspominać, ile za Zapałę zapłaciłam :crazy:
no może jeszcze na komunię chrześniaka ten kombi bym założyła z kurteczką na wierzchu (nie, nie do kościoła, tam się nie wybieram :P)

mika

A mi się podoba i to bardzo, wszystko na miejscu i cyc i pupa, plecy wymiatają, widać jakość materiału na pierwszy rzut oka.

salsa

mnie się podoba, pasuje do golindy i do jej figury, fajnie ze nie musi mieć do tego stanika ;)
golinda, góra mnie zainspirowała na wesele do mojej tiulowej kiecki, chyba sobie kupie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

jasne, że są szmaty, które bardziej podkreślają atuty
dzisiaj mam sukienkę, która robi taką figurę, że koleżanka mnie ochrzaniła, żebym ich nie szczuła w pracy.
ale nie zawsze trzeba się tak podkreślać, czyż nie? :)

p.s. oby tylko w godzinie W nie wyszedł pryszcz na plecach lol

salsa

golinda, pokaz sukienkę :D

myślisz ze taka bluzka jak góra od tego kombinezonu będzie pasować do spódnicy tiulowej?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 22 Mar 2017, 12:12:30myślisz ze taka bluzka jak góra od tego kombinezonu będzie pasować do spódnicy tiulowej?

myślę, że bardzo!
maya miała podobną stylizację ślubną - odkryte plecy, zabudowany przód i tiul. wyszło super.
sukienkę zaraz pokażę

golinda

no jakoś do dupy mega krzywo stanęłam, ale na szybko robiłam. tu ciągle ktoś się kręci :D mam stres!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja nie salsa, ale mnie się ta bluzka nie podoba, koronka i całość. z tamtą opcją o wiele fajniej.

salsa

#160
golinda, Boże, jaka Ty masz figurę, świetnie w tej kiecce, nawet krzywo stojąc !

wrobelek0403, fajnie to wygląda, może tylko bez tej koronki ale nawet spódnice mam taką, szara lekko skrząca się
tylko to będzie sierpień, a tu długi rękaw....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

ten top to dokładnie powielenie góry kombinezonu chyba?
idealny do tiulowego dołu

hmm... muszę iść obejrzeć. może dopasuję lepiej spódnicę z tym zamiast całego kombi?

salsa

golinda, tak to jest dokładnie to smao tylko sama góra, bardzo mi się to podoba, taklekko wygląda
tylko spodnica jest szara a top obawiam się ma odcień ciepły, nie bardzo to może pasować.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: golinda w 22 Mar 2017, 12:41:24
no jakoś do dupy mega krzywo stanęłam, ale na szybko robiłam. tu ciągle ktoś się kręci :D mam stres!
mam sukienkę o bardzo podobnym kroju, zgadzam się, że figura w niej wygląda super, ale oczywiście zrobiłam w niej krok jakbym hektary odmierzala i rozdarla się do pośladków :crying: oczywiście nie mam kiedy zszyć.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

 golinda, zgadzam sie z Twoimi kolezankami, szczujesz :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

dzięki, wróbel :)

akurat ten czas w miesiącu, kiedy brzuch płaski, to korzystam :D

mayagaramond

salsa ten top jest swietny.

Ta koronka do tiulu nie, bedzie "za bardzo".

Az musze sie znow przejsc do Massimo Dutti, Bo maja przynajmniej fajne materialy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

no dobra ale czy się kolory nie pogryzą ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

przede wszystkim salsa, zastanów się czy ten kolor pasuje do twojego typu urody, bo mam pewne wątpliwości... ale może się mylę

mayagaramond

salsa moim zdaniem nie,
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

wiesz, jak jest taki kolor jak na monitorze widze, to jest to kolor mojej sukni ślubnej, to uważam, ze mi pasował
ale jak jest żółtawy to już nie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda


damka

sukienka Golindowa bardzo seksy - do biura idealna.

tez taką chce ! :)