Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Mar 2017, 09:25:17Idealny na coctail party w beverly hills, nie wybierasz sie??

jasne, ale tam to sobie na miejscu kupię u LV, czy Chanel :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

może na czerwcową galę? :)

golinda

na czwartkowej konferencji miałam czarny i usłyszałam sporo komplementów.

mayagaramond

Spokojnie na kolacje w restauracji mozna zalozyc. No moze nie do mcdonalda ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

tam będą tańce. nadaje się?

mayagaramond

Cytat: golinda w 20 Mar 2017, 16:04:52tam będą tańce. nadaje się?

jesli ci nie zalezy na falowaniu spodnicy to jak najbardziej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Tylko mnie jedno zastanawia, on jest bialy i czy nie bedzie widac pod nim gaci?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

W Massino Dutti są piękne i porządne jakościowo rzeczy. Mierzyłam dziś ten kombinezon. Nie miałam czasu, ale zmierzyłabym też chętnie kilka innych ubrań. Są droższe niż Zara, czy temu podobne sklepy, ale jakość o niebo wyższa. Mam spodnie, dwie bluzki i buty i naprawdę są super.
Niniejszym kończę z furą bezwartościowych ubrań ze szmaciarni.

mika

golinda, piękny! kupiłaś?

golinda

jeszcze nie. czekam na opinie :)
mnie się podoba. materiał szlachetny, ładnie się w ruchu układa. bosko do czerwonych butów wyglądał...

inkageo

A czy on nie jest troszkę za duży?
Imagine there is no hate

golinda

nie, nie jest za duży.

niewiemjaka

Golinda pieknie!!!! Chociaz nie uklada sie idealnie, to te plecy i tyl robią swoje!

fasolka1980

ja mam mieszane odczucia...z jednej strony widać, ze super jakośc i obiektywwnie piękny, ale.....mam wrazenie, ze on jest dla wysokiej tyczkowatej ( chudej i bez biustu) kobity. Ten kremowy kolor dodaje tez kilogramów, mam wrazenie.

zwierzatko_mojej_mamy

wszystko bosko, ale jednak nie całkiem, zgadzam się w całej rozciągłości z fasolką, spodnie super, ale góra jest dla cycków jak moje i te wody z tyłu ciągną materiał po skosie od cycka i to nie wygląda najlepiej - zapewne tak ma być, ale jednak no - 100x bożej wyglądasz w 100 innych rzeczach, w których Cię widziałam, poza tym, jak ma kieszenie, to np ja bym obowiązkowo z nich korzystała ;) a jak korzystasz, to masz siusiaka deko :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Troche ciągnie na biuscie, ale wyglada super. Szczegolnie z tylu. Stoj tylem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

dziękuję za ten poziom szczegółowości, ale ja tego kompletnie nie widzę
mnie się bardzo podoba i czuję się w nim extra
nie wydaje mi się, żeby cokolwiek dobrze leżało na chudej tyczkowatej i bez biustu - przynajmniej w moim odczuciu ;)

fasolka1980

golinda, wydawało mi się, że pytałaś o opinię. Moim zdaniem w innych wdziankach wyglądasz dużo lepiej i sukienki, które tu pokazywalas lepiej podkreślają Twoje atuty.

W tym dobrze wygląda typ Anji Rubik.

Ale jeśli się w tym dobrze czujesz, to nie ma tematu :)

malutenka

golinda,  nie jestem fanką kombinezonów, ale tył jest piękny!

golinda

Cytat: malutenka w 22 Mar 2017, 08:37:59
golinda,  nie jestem fanką kombinezonów, ale tył jest piękny!

a ja polubiłam, odkąd odkryłam, że te dobrze uszyte nie wiszą na tyłku ;)

p.s. wg mnie nie pogrubia, ja tak wyglądam :D

malutenka

Jakoś samej siebie w kombinezonach nie widzę, ale może jeszcze dorosnę :) moim zdaniem nie pogrubia w ogóle, golinda wygląda jak golinda.

mayagaramond

golinda sama napisalas ze czekasz na opinie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"