Wiosna/lato 2017

Zaczęty przez golinda, 28 Sty 2017, 18:22:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


malutenka

Kupiłam bluzę, bo jedną tak znosiłam, że zrobiły się dziury w mankietach i po dwoch latach poszła w kosz

szelma

malutenka, fajoska. Mam trzy nubee - uwielbiam :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

golinda, super ta colibli :)


malutenka, co to? Fajny fason :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

wrobelek0403, z nubee. Jeszcze jej nie mam,a już podejrzewam, że zanoszę na śmierć :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

No właśnie nietanie, ale może będzie trwalsze niż bluza za 70zl...

szelma

malutenka, moje trzymają się dobrze, a pracę mam mocno biurkowo-łokciową ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

No właśnie. Bluza od nike za prawie dwie stowy byla ze mna 2,5 roku w naprawde roznych warunkach i nadal jak ją wyprasuje wyglada porzadnie. Bluza z allegro za 65 po niecałym roku nadawała sie do wyrzucenia, dziury w mankietach i zmechacona przednia kieszeń.

mika

Ja nad bluza z nubee myślę już z pół roku i nie mogę się zdecydować jaki kolor wziąć.
Malutenka świetna!


golinda


szelma

Rzućcie pomysłem, bo brakuje mi inwencji. Miałam kurtkę skórzanopodobną - tzn. w fasonie typowo skórzanym, ale ze sztucznej skóry. Przetarła się, więc już w niej chodzić nie będę, zatem potrzebuję coś nowego. I nie wiem co. Nie chcę już imitacji skóry, nie chcę tym bardziej prawdziwej skóry, a kurtka musi być i do spodni, i do spódnic. Oglądam Zalando pod kątem fasonów i teraz bombery będa modne, a ja nie lubię. Wynalazłam taką - droga, ale w sumie przemawia do mnie (jeszcze bardziej przemawia model za 300 ojro, ale to już dużo za dużo): https://www.zalando.be/denim-supply-ralph-lauren-blazer-classic-navy-d3021d055-k11.html
Może macie inne pomysły?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, to jest kurtka na jeden sezon. za chwilę Ci się znudzi. i jest niepraktyczna. do czego ona pasuje?
kup sobie nieskórzaną (ale porządniejszą) o uniwersalnym kroju i cześć.

szelma

golinda, właśnie nie chcę nieskórzanej udającej skórę ani skórzanej. Nieskórzane są sztuczne i się w nich człowiek poci, bo to jak owinięcie się linoleum. Z drugiej strony linoleum szybko nie przemaka, a to dobra rzecz w BE ;) Utknęłam koncepcyjnie.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 13 Lut 2017, 12:06:59Z drugiej strony linoleum szybko nie przemaka, a to dobra rzecz w BE

:D

no to nie wiem. parka mi do Ciebie pasuje. ale to ma być na wiosnę, czy jak?
bomberka nie - okropnie to niekobiece. straszne.

szelma

Cytat: golinda w 13 Lut 2017, 12:14:22ale to ma być na wiosnę, czy jak?

Tak - wiosna/lato. Parka nie - w sensie może parkę sobie kupię i tak, ale do tiulu, na przykład, parka nie pasuje - a ramoneska tak.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 13 Lut 2017, 12:27:26
Tak - wiosna/lato. Parka nie - w sensie może parkę sobie kupię i tak, ale do tiulu, na przykład, parka nie pasuje -

no właśnie ramoneska. jeansowa? ja mam i bardzo lubię. pasuje do wszystkiego. (katanka to się chyba nazywa ;))

szelma

No w sumie. Nie jestem przekonana do takiej w kolorze jeansu, ale popatrzę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ta kurtka safari nie - nie lubię tego fasonu z troczkami w pasie. Ten drugi żakiet spoko, ale nie zachwyca. Muszę znaleźć coś, co mnie zachwyci ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Szelma, mysle ze asortyment sie rozwinie blizej marca :) a ten drugi zakiet sama rozwazam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 13 Lut 2017, 21:47:56
Szelma, mysle ze asortyment sie rozwinie blizej marca :) a ten drugi zakiet sama rozwazam :D

to nie jest opcja dla kobiet z dużym biustem. pogrubi cię fest!