Autor Wątek: Damskie buty do trekkingu  (Przeczytany 3482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Damskie buty do trekkingu
« Odpowiedź #75 dnia: 18 Kwi 2017, 00:53:50 »
buty jak buty ale śpiwór na dyzurze to jest dopiero bron biologiczna. Kupiłam sobie nowy taki niby super al sztuczny na zewnątrz i wewnątrz a ja przecież spie w pomieszczeonu około 20 stopni. Tak się spociłam że byłam cała mokra. Wzięłam w desperacji ze strychu stary ma zepsuty zamek ale bawełniane wnętrze. Nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego rozwiązania zeby śpiwór był naturalny wewnątrz.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwi 2017, 00:54:31 wysłana przez marax »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #76 dnia: 18 Kwi 2017, 08:40:15 »
wróbel mi polecała jakieś wkłady/prześcieradła do śpiwora do środka
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #77 dnia: 18 Kwi 2017, 08:42:37 »
Ewentualnie polecam dokupić bawełniany wkład do spania, bo samego spiwora nie powinno sie prac za czesto, no i bawełna przyjemniejsza w dotyku niz te sliskie tkaniny.

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 18 Kwi 2017, 09:02:55 »
są tez wkłady jedwabne, w decathlonie za ok. 100 zł. ponoc jeszcze lepsze, bo błyskawicznie schną.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/