Damskie buty do trekkingu

Zaczęty przez dragonfly, 14 Sty 2017, 09:55:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#75
buty jak buty ale śpiwór na dyzurze to jest dopiero bron biologiczna. Kupiłam sobie nowy taki niby super al sztuczny na zewnątrz i wewnątrz a ja przecież spie w pomieszczeonu około 20 stopni. Tak się spociłam że byłam cała mokra. Wzięłam w desperacji ze strychu stary ma zepsuty zamek ale bawełniane wnętrze. Nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego rozwiązania zeby śpiwór był naturalny wewnątrz.

Kasia

wróbel mi polecała jakieś wkłady/prześcieradła do śpiwora do środka

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 16 Mar 2017, 11:57:54Ewentualnie polecam dokupić bawełniany wkład do spania, bo samego spiwora nie powinno sie prac za czesto, no i bawełna przyjemniejsza w dotyku niz te sliskie tkaniny.

wrobelek0403

są tez wkłady jedwabne, w decathlonie za ok. 100 zł. ponoc jeszcze lepsze, bo błyskawicznie schną.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#79
Jakie buty na wyjazd w góry w styczniu?  Wspinać się na górę nie będę, raczej spacerować.  Do 200zł?  Takie coś czy czegoś innego szukać?

wrobelek0403

konwalia,  a gdzie jedziesz? Buty na zime musza miec dobrze przyczepna podeszwe. Te mi nie wygladaja. W tej cenie juz lepiej cos w Deca kupic albo do Factory pojechac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


konwalia

Kupiłam takie najwyżej odeślę

wrobelek0403

konwalia, na moje oko to one maja prawie gladka, gumowa podeszwe. Na Krupowki ujda. Do Koscieliskiej na spacer juz niekoniecznie.
A moze takie?
https://www.decathlon.pl/buty-100-warm-damskie-id_8397803.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia


konwalia

Kupiłam sobie takie, zobaczymy. Warto kupic skarpety z merynosa?

mika

Ja też szukam na wiosnę. Za kostkę. Konwalia te twoje są przed kostkę prawda? Ktoś ma doświadczenie z dectlonowskimi butami trekingowymi?

mika

O Konwalia te la fuma super

konwalia

#89
Lafumy za kostkę a salomony przed.  Zobaczę jak przyjdą, chcę mieć dwie pary.  W gosport jest też fajna promocja ale akurat kiepsko było z rozmiarem i i rak drożej niż kupiłam te dwie pary

wrobelek0403

konwalia, ja mam z merynosa. Dla mnie najwazniejsze to to, ze swietnie odprowadzaja pot i mozna je nosic pare dni, a nie smierdza lol ale dobre (i troche tansze) sa tez bridgedale z bambusa albo coolmax (takie wlokno chlonace wilgoc).

Ja mam takie:
http://taternik-sklep.pl/skarpety-smartwool-w-s-hiking-light-cushion.html te i w wersji zimowej heavy (dzis nosilam).
Ze smartwoolem jest ten problem ze nie maja krotkich modeli. Krotkie mam wlasnie bridgedale.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: wrobelek0403 w 04 Lut 2018, 21:35:26
te moga moec za miekka podeszwe. Na zdjeciu niewiele sie roznia od adidasow.

Bardziej na spacery po samym zakopcu i rower czy coś.  Mam tylko new balancy

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 04 Lut 2018, 22:09:50
Bardziej na spacery po samym zakopcu i rower czy coś.  Mam tylko new balancy

A to ok.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


wrobelek0403

konwalia, skladem. W turysycznych meryosa jest wiecej. I konstrukcja. Np. Pieta grubsza, na srodstopiu inny splot, kt powoduje ze sie nie przekrecaja. Nie wszystkie maja wszystko. Ja mam grubsza piete i palce przeciw odbiciu.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

konwalia, doszły buty? Jak wrażenia?

ddu

kupiłam sobie takie:
https://hegos.eu/products/sniegowce-native-94e16a7d-6778-4119-90a9-96c3af89b8a1?gclid=Cj0KCQiA2Y_UBRCGARIsALglqQ1O20t-H9j9VKlTUtebr6JW8nclYgmFkDEmrySBnP8eP3b6z5LhD5UaArSTEALw_wcB

mam porządne w góry, za kostkę, ale potrzebowałam lekkich jak piórko
i te takie są. bardzo przyczepne.  nieprzemakalne. łatwo się spłukuje z błota. ale jednak niepewnie się czułam, że nie są za kostkę..

errata

ddu, ale ładne :) inne zresztą również. Może u nich kupie. Bo moje salomony umarły i potrzebuje teraz coś nowego.

wrobelek0403

ddu, a wyprobowalas juz w warunkach bojowych? Glownie jak ta pianka sprawdza sie na kamieniach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login