Polska w lipcu

Zaczęty przez dragonfly, 11 Sty 2017, 10:16:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

dragon - ty chcesz w jednym miejscu siedziec 2 tyg?

dragonfly

Cytat: fasolka1980 w 11 Sty 2017, 11:47:52
dragon - ty chcesz w jednym miejscu siedziec 2 tyg?
tzn? na pewno nie chce wyladowac na 2 tyg z dziecmi na jakims odludziu, ale 2 tyg, powiedzmy w Krynicy, nie widze problemu :)

ziuta

dragonfly, rzuć okiem tutaj na domek skandynawski http://www.gorskalegenda.pl/hotel/room.php?RoomID=14411&_PageID=32194
w samym Szczyrku szału nie ma, taka większa górska wioska ;) ale są góry (ten ośrodek jest położony w drodze na Klimczok, można wyjść z domu i iść na szlak, zresztą w pobliżu jest wiele różnych tras, górskich i spacerowych), można pochodzić po miasteczku, można podjechać do innych beskidzkich miejscowości, w sezonie tam się zawsze coś dzieje, na przełomie lipca/sierpnia można się jeszcze załapać na Tydzień Kultury Beskidzkiej - mnóstwo koncertów, imprezy na każdym kroku, dużo prawdziwego folkloru, trochę komercji

wrobelek0403

ziuta, ale piekne miejsce!!! :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

dragonfly, ze Szczyrku jest już całkiem niedaleko do Korbielowa i Zawoi a stamtąd na Pilsko i Babią Góre :D To juz są porzadne góry :D Poza tym po słowackiej stronie jest PRZEPIEKNA Mała Fatra i kawalek dalej Wielka Fatra.

o tak, jest :D

https://klubpodroznikow.com/relacje/europa/1669-mala-fatra
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#31
Cytat: dragonfly w 11 Sty 2017, 13:20:36
Ziuta, wyslalam staremu, każe mi wpłacać zaliczkę lol
dragonfly, noo :D
jak rzeczywiście będziecie się wybierać, to koniecznie daj znać, opowiem Ci co tam warto zobaczyć i zrobić w okolicy :)

Kasia

Cytat: dragonfly w 11 Sty 2017, 13:20:36
Ziuta, wyslalam staremu, każe mi wpłacać zaliczkę lol
wygląda nieźle! sama mam chęć tam pobyć :)

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 11 Sty 2017, 13:24:14
dragonfly, ze Szczyrku jest już całkiem niedaleko do Korbielowa i Zawoi a stamtąd na Pilsko i Babią Góre :D To juz są porzadne góry :D Poza tym po słowackiej stronie jest PRZEPIEKNA Mała Fatra i kawalek dalej Wielka Fatra.

o tak, jest :D

https://klubpodroznikow.com/relacje/europa/1669-mala-fatra
pieknie!!!!
ale jak zarezrwuje ten domek od ziuty, to jak on na zywo wyglada tak fajnie jak na zdjeciu, to nigdzie sie nie bede ruszala lol lol

wrobelek0403

dragonfly, eee, nie wytrzymasz dwa tygodnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



dragonfly

No wiec ziutowa propozycja zwyciężyła... (sorry zosia :( ) Jeszcze czekam na potwierdzenie, ale od 22.07 - 05.08 będziemy w Szczyrku. Potem szybko pare dni w Kraku i 08.08 wracamy do siebie. Także wiecie, może zlot jakiś? lol lol

wrobelek0403

dragonfly, ja sobie zapisałam :D wiec kto wie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

wrobelek0403, wzięliśmy domek, będziemy wynajmować pokoje lol lol

wrobelek0403

dragonfly, Ty spryciarzu :D lepiej zabierz ze sobą KA lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


golinda

jedziemy do Szwarcówki na Wielkanoc jupi hurra!

dzięki wróbel za namiary :beer: co ja bym zrobiła bez strefy? ;)

wrobelek0403

golinda, ale super !!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: dragonfly w 14 Sty 2017, 10:36:06
No wiec ziutowa propozycja zwyciężyła... (sorry zosia :( ) Jeszcze czekam na potwierdzenie, ale od 22.07 - 05.08 będziemy w Szczyrku. Potem szybko pare dni w Kraku i 08.08 wracamy do siebie. Także wiecie, może zlot jakiś? lol lol
ja jestem wtey w domu , nie edziemy nigdzie chyba e na koncert depeszów się wybierzemy ;)

także jestem chetna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

Cytat: salsa w 16 Sty 2017, 07:51:22a jestem wtey w domu , nie edziemy nigdzie chyba e na koncert depeszów się wybierzemy

także jestem chetna
super!!!

dobra, zaliczka zaplacona, czyli na 99% przylatujemy :)

marax

Cytat: golinda w 15 Sty 2017, 15:29:41
jedziemy do Szwarcówki na Wielkanoc jupi hurra!

dzięki wróbel za namiary :beer: co ja bym zrobiła bez strefy? ;)
my do międzygórza

marax

tz to czy ja pojadę to się okaże zapewne jak zobaczę listę dyzurów. Pewnie będę jeździła w międzyczasie do szpitala .

jusia

Dragon może www.kozinowka.pl ? Jesteśmy tu 2 raz zimą,ale latem jest tu również bardzo fajnie (zdjęcia fajne), no i pyszne obiady domowe i codzienne warsztaty dla dzieci
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"