Autor Wątek: Polska w lipcu  (Przeczytany 2777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Odp: Polska w lipcu
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Sty 2017, 11:47:52 »
dragon - ty chcesz w jednym miejscu siedziec 2 tyg?

dragonfly

« Odpowiedź #26 dnia: 11 Sty 2017, 11:54:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dragon - ty chcesz w jednym miejscu siedziec 2 tyg?
tzn? na pewno nie chce wyladowac na 2 tyg z dziecmi na jakims odludziu, ale 2 tyg, powiedzmy w Krynicy, nie widze problemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sty 2017, 12:28:41 »
dragonfly, rzuć okiem tutaj na domek skandynawski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w samym Szczyrku szału nie ma, taka większa górska wioska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale są góry (ten ośrodek jest położony w drodze na Klimczok, można wyjść z domu i iść na szlak, zresztą w pobliżu jest wiele różnych tras, górskich i spacerowych), można pochodzić po miasteczku, można podjechać do innych beskidzkich miejscowości, w sezonie tam się zawsze coś dzieje, na przełomie lipca/sierpnia można się jeszcze załapać na Tydzień Kultury Beskidzkiej - mnóstwo koncertów, imprezy na każdym kroku, dużo prawdziwego folkloru, trochę komercji

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 11 Sty 2017, 12:32:11 »
ziuta, ale piekne miejsce!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

dragonfly

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Sty 2017, 13:20:36 »
Ziuta, wyslalam staremu, każe mi wpłacać zaliczkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Sty 2017, 13:20:36 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #30 dnia: 11 Sty 2017, 13:24:14 »
dragonfly, ze Szczyrku jest już całkiem niedaleko do Korbielowa i Zawoi a stamtąd na Pilsko i Babią Góre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To juz są porzadne góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym po słowackiej stronie jest PRZEPIEKNA Mała Fatra i kawalek dalej Wielka Fatra.

o tak, jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #31 dnia: 11 Sty 2017, 13:41:50 »
Ziuta, wyslalam staremu, każe mi wpłacać zaliczkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dragonfly, noo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak rzeczywiście będziecie się wybierać, to koniecznie daj znać, opowiem Ci co tam warto zobaczyć i zrobić w okolicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2017, 13:42:00 wysłana przez ziuta »

Kasia

« Odpowiedź #32 dnia: 11 Sty 2017, 13:49:10 »
wygląda nieźle! sama mam chęć tam pobyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #33 dnia: 11 Sty 2017, 16:57:49 »
dragonfly, ze Szczyrku jest już całkiem niedaleko do Korbielowa i Zawoi a stamtąd na Pilsko i Babią Góre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To juz są porzadne góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym po słowackiej stronie jest PRZEPIEKNA Mała Fatra i kawalek dalej Wielka Fatra.

o tak, jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pieknie!!!!
ale jak zarezrwuje ten domek od ziuty, to jak on na zywo wyglada tak fajnie jak na zdjeciu, to nigdzie sie nie bede ruszala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 11 Sty 2017, 17:49:30 »
dragonfly, eee, nie wytrzymasz dwa tygodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #35 dnia: 11 Sty 2017, 17:54:59 »
Tu jest pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #36 dnia: 12 Sty 2017, 06:54:18 »
Tu jest pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wow! Wole tam nie jechac, pewnie by mnie musieli sila wyrzucic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #37 dnia: 14 Sty 2017, 10:36:06 »
No wiec ziutowa propozycja zwyciężyła... (sorry zosia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) Jeszcze czekam na potwierdzenie, ale od 22.07 - 05.08 będziemy w Szczyrku. Potem szybko pare dni w Kraku i 08.08 wracamy do siebie. Także wiecie, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakiś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 14 Sty 2017, 11:16:53 »
dragonfly, ja sobie zapisałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec kto wie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Sty 2017, 11:26:57 »
wrobelek0403, wzięliśmy domek, będziemy wynajmować pokoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Sty 2017, 11:26:57 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 14 Sty 2017, 11:28:17 »
dragonfly, Ty spryciarzu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lepiej zabierz ze sobą KA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sty 2017, 10:56:56 »
08.08 wracamy do siebie

przez Dubai? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Sty 2017, 11:29:36 »
przez Dubai? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przez Frankfurt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Sty 2017, 15:29:41 »
jedziemy do Szwarcówki na Wielkanoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hurra!

dzięki wróbel za namiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co ja bym zrobiła bez strefy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Sty 2017, 17:28:29 »
golinda, ale super !!!!

salsa

« Odpowiedź #45 dnia: 16 Sty 2017, 07:51:22 »
No wiec ziutowa propozycja zwyciężyła... (sorry zosia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) Jeszcze czekam na potwierdzenie, ale od 22.07 - 05.08 będziemy w Szczyrku. Potem szybko pare dni w Kraku i 08.08 wracamy do siebie. Także wiecie, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakiś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja jestem wtey w domu , nie edziemy nigdzie chyba e na koncert depeszów się wybierzemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

także jestem chetna
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #46 dnia: 16 Sty 2017, 16:07:33 »
a jestem wtey w domu , nie edziemy nigdzie chyba e na koncert depeszów się wybierzemy

także jestem chetna
super!!!

dobra, zaliczka zaplacona, czyli na 99% przylatujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 17 Sty 2017, 07:55:47 »
jedziemy do Szwarcówki na Wielkanoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hurra!

dzięki wróbel za namiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co ja bym zrobiła bez strefy? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my do międzygórza

marax

« Odpowiedź #48 dnia: 17 Sty 2017, 08:13:05 »
tz to czy ja pojadę to się okaże zapewne jak zobaczę listę dyzurów. Pewnie będę jeździła w międzyczasie do szpitala .

jusia

« Odpowiedź #49 dnia: 17 Sty 2017, 17:35:51 »
Dragon może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ? Jesteśmy tu 2 raz zimą,ale latem jest tu również bardzo fajnie (zdjęcia fajne), no i pyszne obiady domowe i codzienne warsztaty dla dzieci
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"