przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, o proszę, przykład :D nie sugeruj się wystrojem, stylem czy też kolorem dokładnie, ale chodzi mi o ogólną ciemność parkietu/ścian/wystroju pokoju i białe drzwi - wyglądają, jak wklejone z innej bajki :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 09:14:45
Angi jeszcze nie zamowiłam płytej chce te jaśniejsze szare. Muszę policzyć a mam Rozalkę na stanie. Trochę się boję układania bo one mają 60 cm a korytarz szerokości 100 Będą musieli docinac i chyba normalni jednak obok drugiej ?
to niech docinają, tylko każda po 10 cm a nie jedna cała a droga 20cm obcieta.

marax

Cytat: Kasia w 10 Sty 2017, 09:31:53
to niech docinają, tylko każda po 10 cm a nie jedna cała a droga 20cm obcieta.
nie no jasne drugi raz tego nie przezyję

golinda

jeśli weźmiesz gres polerowany, to on ma możliwość ułożenia bardzo blisko siebie - chyba nawet bezfugowo
poza tym można kupić duże płytki - 100x100

marax

Cytat: golinda w 10 Sty 2017, 09:37:58
jeśli weźmiesz gres polerowany, to on ma możliwość ułożenia bardzo blisko siebie - chyba nawet bezfugowo
poza tym można kupić duże płytki - 100x100
nie chce tego polerowanego bo bedę miałą wieczny syf. Widziałam ten półpoler na innej płytce i jest on jednak bardziej matowy nie widać tak brudu.

golinda

weź po prostu duże płyty 100x100

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, no tu jest wszystko ciemne poza drzwiami. wyglada dziwnie.

tu lepiej
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, w drugim już nie ;) dla mnie nieakceptowalne to jest
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

ok, no ale masz ogląd że do jasnej - niebiałej sciany daje rade.

Ale nie namawiam, Wam sie ma podobać :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: golinda w 10 Sty 2017, 09:40:52
weź po prostu duże płyty 100x100
to byłby najlepszy pomysł :)
tylko marax się śpieszy a pośpiech to nie jest najlepszy doradca.
znalezienie płyt 100x100 w ładnym szarym odcieniu, dobrych jakościowo i pewnie nie za drogich, ponadto w tym półmacie plus dostawa tego w określonym terminie (ekipa już chyba umówiona) może być dla marax trudne do ogarnięcia ;).

marax

no własnie Kasia :) sa płytki ale po 300 zł metr

Justynna

zwierzatko_mojej_mamy, ja mam białe ściany i białe drzwi na korytarzu. Mam jak w przychodni. Trochę kiepsko to wygląda i cały czas myślę czy nie zmienić koloru ścian, ale jedynie szary przychodzi mi do głowy :/ Może jakieś plakaty na ścianę, no dumam już dłuższy czas.

Justynna

#87
marax, a może płytki prostokątne?

golinda

Cytat: Kasia w 10 Sty 2017, 09:49:23
to byłby najlepszy pomysł :)
tylko marax się śpieszy a pośpiech to nie jest najlepszy doradca.
znalezienie płyt 100x100 w ładnym szarym odcieniu, dobrych jakościowo i pewnie nie za drogich, ponadto w tym półmacie plus dostawa tego w określonym terminie (ekipa już chyba umówiona) może być dla marax trudne do ogarnięcia ;).


pośpiech jest bardzo złym doradcą
marax, powoli,  bo znowu zrobisz kupę i będziesz zła

zwierzatko_mojej_mamy

Justynna, szary +  plakaty z bielą na pewno będą super wygladać ;) w sumie i biała sciana z plakatami w ramach róznego rodzaju fajnie wygląda - od razu jest niesterylnie

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

marax a ten korytarzyk nie styka się z otwartym salonem?
on jest całkowicie zamknięty drzwiami? nie pisze o wiatrołapie bo to jakby jasne ;)

Justynna

zwierzatko_mojej_mamy, chyba na wiosnę przemalujemy korytarz :)

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Sty 2017, 10:02:43w sumie i biała sciana z plakatami w ramach róznego rodzaju fajnie wygląda

mam właśnie jedną niedużą ścianę do takiego zagospodarowania
nie chcę za dużo tych ramek, pomyślę jeszcze.

Kasia

Cytat: Justynna w 10 Sty 2017, 09:54:44zwierzatko_mojej_mamy, ja mam białe ściany i białe drzwi na korytarzu. Mam jak w przychodni. Trochę kiepsko to wygląda i cały czas myślę czy nie zmienić koloru ścian, ale jedynie szary przychodzi mi do głowy 

justyna ja mam wszędzie białe sciany i białą stolarkę, tylko podłoga jasny jesion :)
od zawsze tak miałam :) jedynym wyjątkiem była kawalerka i szczerze to z radością wróciłam do starych nawyków :) inna niż biała stolarka plus wszystkie sciany w kolorze to zdecydowanie nie moja bajka.
u kogoś kolory mi się podobają, popatrzeć pochwalić i mi wystarczy :)
u siebie widzę tylko pojedyncze ściany, ewentualnie przedpokój  pomalowane na kolor (i tak pewnie pomalujemy kiedyś)

golinda

Cytat: Justynna w 10 Sty 2017, 09:57:56
marax, a może płytki prostokątne?
https://www.instagram.com/p/BMlxHtvBD1l/?taken-by=monika.s34

chyba za bardzo by optycznie wydłużyły ten korytarz. zrobi się bardzo wagonowo

inkageo

Jak ma nie być widać brudu to ja bardzo polecam granit, kosztuje tyle co płytki. Minus taki, że ślady po wilgoci zostają na chwilę, woda wsiąka i wysycha powoli. Ale mam granit w wiatrołapie i prawie nie wymaga odkurzania ;) Miałam go też w poprzednim biurze, gdzie się wchodziło prosto z ulicy i M. ma w kancelarii w hallu. Wszędzie świetnie się sprawdza i jest niezniszczalny w zasadzie. Chyba że rozlejesz wino albo atrament.
Odcieni jest sporo:
https://www.obi.pl/plytki-podlogowe/granit-polerowany-szary-g603-30-5-cm-x-30-5-cm/p/6043665
Imagine there is no hate

elve

marax, a jaką masz wizję calego domu? wklej jak chciałabyś by twój dom wyglądał
bo za chwilę okaże się, że przedpokój nie pasuje do salonu itp

pośpiech jest złym doradcą

Kasia

Cytat: elve w 10 Sty 2017, 10:13:49bo za chwilę okaże się, że przedpokój nie pasuje do salonu itp
stad moje pytanie o ten przedpokój :) on chyba jest na ten otwarty salon?
jeżeli tak to żadne płytki tylko drewno identyczne jak w salonie i na schodach.

inkageo

Wg mnie płytki 60 na 60 w korytarzu o szerokości 100 cm nie będą dobrze wyglądać.
Imagine there is no hate