przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Moze cos takiego jak fasolka ma?
Jednolity szary?
Czy chcesz cos kolorowego?


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Pepitka z zoltym super!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: marax w 19 Mar 2017, 17:44:50Ławeczka niestety rysuje się na górnym blacie musze mięc jakąś poduchę. Teraz prośba o pomoc z wybraniem materiału na nią. Koleżanka ma taką jak jest w linku pepitka i żółte .

ja bym na Twoim miejscu pomyślała o tapicerce na ławeczce i na ścianie (do oparcia)
ja mam z żółtym, widziałaś?

marax

#380
Kupiłam taki materiał ( na foto jest poduszka z leżaka która owinęłam materiałem wiec efekt końcowy będzie  inny ) . Znalazłam babkę która mi to uszyje jest OK ? Do tego jakieś kolorowe poduszki muszę kupić .

niewiemjaka

bardzo fajny kolor! pasuje tam :) bedzie super

magdalinska

fajnie :) jezu jak mi sie marzy takka łazeczka, zeby sie w butach do holu nie pchali

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

powiem wam że się sprawdza buty odkładają. Wyścieliłam gumowymi wycieraczkami wnętrze i jest ok. Jestem zadowolona. Prowadnice są na blumie szufladowe więc wszystko chodzi jednym palcem.

marax

Mam dwie takie poduszki jak na foto i co do tego jeszcze ? Może żółte ? Myslę jeszcze żeby dać wielkie lustro nad tymi poduszkami.

cherry

Hej marax lustro jak najbardziej powiekszy pomieszenie.chcesz w calej wnece nad laweczka?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#387
A poduszki moze kolor tzw. musztardowy tzn. nie taki swietlisty zolty tylko bardziej zgaszony chlodny...

I dodam super to wszystko wyszlo!
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: cherry w 05 Kwi 2017, 17:27:30
Hej marax lustro jak najbardziej powiekszy pomieszenie.chcesz w calej wnece nad laweczka?
tak myślałam żeby do sufitu dać od poziomu poduszek ( nad nimi)

zuzia

marax, ale może lepiej tak, żeby siedząc na ławeczce nie opierać się plecami o lustro.

marax

Cytat: zuzia w 05 Kwi 2017, 20:11:32
marax, ale może lepiej tak, żeby siedząc na ławeczce nie opierać się plecami o lustro.
tak będzie nad poduszkami czyli z 50 cm nad ławeczką

zuzia

Cytat: marax w 05 Kwi 2017, 20:39:30
tak będzie nad poduszkami czyli z 50 cm nad ławeczką
dla mnie to za nisko. ktoś kto usiądzie będzie ci się o lustro opierał.

golinda

takie lustro w przedpokoju, w którym widzisz się od połowy jest chyba trochę bez sensu, hmm?

wrobelek0403

#393
Lustro by się przydało (mi bardzo brakuje w przedpokoju, właze do sypialni), ale nie wiem gdzie. Moze jednak wykleić na jednych drzwiach szafy?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

lusto musi być rozświetli ten ciemny korytarz a na duze to mam miejsce np w sypialni . Nie chce psuc tej szafy lustrem bo straci cały wygląd.

elve

marax, na drzwiach szafy, ale od wewnatrz

marax

#396
kupiłam kilka takich wieszaków w różnych kolorach myślę żeby to jakoś przytwierdzić do grzejnika i wieszać tam na szybko kurtkę . Tak to porozrzucać na róznych wysokościach .
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60095321/
Co myślicie ? zapewne strefa uzna to za pomysł idiotyczny  :rotfl:

Angie

Marax to się wiesza na srubach. Jak ty to chcesz zrobić?

marax

Cytat: Angie w 08 Kwi 2017, 14:13:42
Marax to się wiesza na srubach. Jak ty to chcesz zrobić?
normalnie kupię dłuższą śróbę a z drugien strony nakrętkem i to ścisnę. Do tego podkładki. Myślę że jest to do zrobienia.

wrobelek0403

mnie sie nie podobają, bo są zbyt dzieciece.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login