przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

marax, idziesz jak burza!
gratuluję!
ja przez 3 lata tutaj nie zrobiłam tyle, ile Ty u siebie przez... miesiąc? :D


podłoga w korytarzu wygląda super!!!

marax

wiesz przyszedł znajomy budowlaniec więc postanowiłam że go nie wypuszczę aż mi nie zrobi wszystkich zaległości życiowych z 9 lat. Nikt mi pozniej nie przyjdzie i nie zrobi 10 maetrów kafelek, jednej ścianki czy też 4 karniszy. A tak jak się pozbierało wszystkiego to siedział 2 tyg i miał robote.

wrobelek0403

Marax, super wyszlo !
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

To teraz proszę o porady jakie te zasłony do sumypialni ? Wróbel mówiłaś ze gdzieś zamawiasz internetowo masz jakiś sprawdzony materiał szary ?

wrobelek0403

marax, zamawiam na dekoria.pl Mam w sypialni dokladnie te
http://www.dekoria.pl/kolekcja-blackout-zaciemniajace,t44.html
Sa tzw. blackout czyli tlumia swiatlo b
mocno. Ja mam ten pierwszy kolor. Jasniutki szary.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

A, mozesz zamowic probki za darmo, gdzie na stronie jest formularz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Mam "wizualizacje " szafy Haha pytanie czy jest OK z tymi drzwiami czy tez robić 3 większe wnęka 240 cm


golinda

nie za bardzo ta szafa

marax

#334
W tych drzwiach maja być frezy ( jako sposób otwierania )  jakby były 3 pary to dwie z nich miałyby frezy po prawej a jedna po lewej i byłoby niesymetrycznie

Kasia

marax a tak praktycznie, wiem że już masz to zaplanowane ale zawsze mnie to zastanawia.
Nie chcesz aby buty były zdejmowane w wiatrołapie? Nie lepiej tam zrobić szafę z miejscem na powieszenie rzeczy, siedziskiem oraz z miejscem na buty? siedzisko w szafie jak u Angie lub fasolki (można po środku szafy też dać (moi znajomi tak mają i fajnie wygląda :)  )
bo mokre buty nie zawsze da się od razu do szafki schować i będziesz miała wystawkę w przedpokoju tym bardziej mieszkalnym :knuje:

a do kotłowni to też masz tylko jedno wejście przez ten przedpokój?

marax

Cytat: Kasia w 13 Lut 2017, 12:32:03
marax a tak praktycznie, wiem że już masz to zaplanowane ale zawsze mnie to zastanawia.
Nie chcesz aby buty były zdejmowane w wiatrołapie? Nie lepiej tam zrobić szafę z miejscem na powieszenie rzeczy, siedziskiem oraz z miejscem na buty? siedzisko w szafie jak u Angie lub fasolki (można po środku szafy też dać (moi znajomi tak mają i fajnie wygląda :)  )
bo mokre buty nie zawsze da się od razu do szafki schować i będziesz miała wystawkę w przedpokoju tym bardziej mieszkalnym :knuje:

a do kotłowni to też masz tylko jedno wejście przez ten przedpokój?

W tych szufladach maja być wycieraczki na dnie i tam maja stać buty

marax

To maja być wysuwane szuflady bluma z guma na dnie

Kasia

marax ok, ja też miałam wyciaraczki w szafce na buty ale jednak mokre buty, zaśnieżone nawet do tak wyposażonych szafek nie nadawały się do wstawienia ;)

wiem, że masz to już zaplanowane ale wyjątkowo mnie to dziwi ;) prędzej czyste kurtki bym do tego drugiego korytarza wstawiła a buty wolałabym aby zostały w wiatrołapie :) mam nawyk, że buty zdejmuję jak najszybciej aby brudu za daleko nie nosić :)

marax

Cytat: Kasia w 13 Lut 2017, 13:01:57
marax ok, ja też miałam wyciaraczki w szafce na buty ale jednak mokre buty, zaśnieżone nawet do tak wyposażonych szafek nie nadawały się do wstawienia ;)

wiem, że masz to już zaplanowane ale wyjątkowo mnie to dziwi ;) prędzej czyste kurtki bym do tego drugiego korytarza wstawiła a buty wolałabym aby zostały w wiatrołapie :) mam nawyk, że buty zdejmuję jak najszybciej aby brudu za daleko nie nosić :)
Jakiego drugiego korytarza ? Szafa ma stać po lewej ławeczka po prawej . W tym długim korytarzu nic się nie zmieści bo ma metr

marax

#340
Wiesz po prawej stronie szafy tam gdzie jest tylko drążek zawsze można wstawić Polki jak się nie Brdzie sprawdzała ta ławeczka

Kasia

#341
a sorki, to ja myślałam że ty masz tam jeszcze wcześniej wiatrołap i szafa w wiatrołapie a ławeczka już w kolejnym korytarzu :)


dobra, ja myślałam że ta ławeczka jest w tym wąskim korytarzu, sorry :)

marax

Cytat: Kasia w 13 Lut 2017, 13:53:15
a sorki, to ja myślałam że ty masz tam jeszcze wcześniej wiatrołap i szafa w wiatrołapie a ławeczka już w kolejnym korytarzu :)


dobra, ja myślałam że ta ławeczka jest w tym wąskim korytarzu, sorry :)

Nie No ławeczka ww szafy

niewiemjaka

marax ta szafa ma 6 skrzydeł drzwi ? nie lepiej zrobić trzy po prostu tak jak szafa podzielona ?

wrobelek0403

Najchetniej widzialabym 4 pary drzwi. 3 nie wyjda, bo drzwi 80tki na zawiasach beda za ciezkie no i za duze w waskim przedpokoju. Moze jakos zmienic podzial w srodku?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

aaa faktycznie nie spojrzałam na wymiar, 240 cm to sporo
myślałam, że to takie wąskie drzwiczki :D


mobka

Marax,  gdzie zamawialas listwy i maskownice? Ja mam listwy do wymiany i dojrzewam do czegoś na oknach.