przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: Kasia w 09 Sty 2017, 12:00:17
no właśnie myślałam, że sama mięty do nich nie poczułaś :D

Wiesz jak to jest jak się jest na końcówce budowy


marax

Tylko to jest szkliwione i jednak trochę porowaty

wrobelek0403

marax, za małe, nic nie widać.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

marax widziałaś moje propozycje?

a z tego co wkleiłaś wzięłabym ten trochę ciemniejszy

Kasia

Cytat: marax w 09 Sty 2017, 12:05:04
Wiesz jak to jest jak się jest na końcówce budowy
wiem, wiem :D


Angie

tak

ja je widziałam w markecie jak my szukaliśmy, ale nie pamiętam w jakim chyba w leroy merlin

feeling.good

marax, ja tez polecam ten Paradyż. Mamy w łazience i trzeba sie postarać żeby brud było widać

golinda

a poza tym jak tam ma być? na biało? drzwi wymieniacie?

Justynna

Mogę polecić też Opoczno Fargo Grey, jeśli chodzi o płytki, na których nie widać brudu :)

marax

Zmiana drzwi wejściowych wywalenie wszystkiego co jest w środku pt szafa i lustro zmiana Kafli .

marax

Szafa taka jak w 1 poście

marax

Nie ma tych kafli żeby obejrzeć nie ma tez jakiś innych lepszych więc ufam wam i zamawiam te skoro są ok. Bardzo zalezy mi na tym czyszczeniu. A jak macie wykonczenie płytki na ścienie - płytka listwą ? CHodzi mi o ten taki cokolik ?

golinda

marax, ja Ci bardzo polecę beton na ścianę - tam gdzie może być najbardziej narażona na usyfienie
więc jeśli na jednej ścianie masz np. białą szafę, na przeciwległej zrób beton - wygląda fajnie, a jest przy tym mega praktyczny, wystarczy mokra szmatka i wszystko wyczyścisz
ja sobie bardzo chwalę

golinda

i nie rób siedziska tapicerowanego
ładne to może, ale zaraz będzie brudne. będziesz to prać?

zwierzatko_mojej_mamy

marax, ja ma płytkę dociętą, ale nie lubię tego rozwiązania, listw też nie lubię - jeśli planujesz drzwi wymieniać i wymienisz na białe to bym dała biała listwę przypodłogową po prostu, w przypadku ciemnych drzwi to nie wiem, sama nad tym móżdżę w kontekscie nowego mieszkania

nigdy ładnie nie dotną tych płytek, poza tym od góry one zwykle są tynkowane, bo co innego zrobisz i tam się brud jak zbiera, to trudno to czyścić, poza tym kijjowo wygląda:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tu masz biała na płytkach, wygląda dużo lepiej (pomijając płytki :D )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

jakbym teraz robiła remont, na pewno wybrałabym białą listwe przypodłogową.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 08:35:06A jak macie wykonczenie płytki na ścienie - płytka listwą ? CHodzi mi o ten taki cokolik ?

zrób białą prostą dechą jeśli planujesz białą szafę i drzwi

Angie

Marax wzięłaś grafit czy grys?

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 10 Sty 2017, 08:45:18
jakbym teraz robiła remont, na pewno wybrałabym białą listwe przypodłogową.
pod warunkiem białych drzwi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

mi się już te biele całkowicie opatrzyły

golinda

ale drzwi białych nie zrobiłabym nigdy. widziałam piękne jasnoszare. żałuję, że takich nie kupiliśmy

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, pokaż, bo ja nie chcę białych ;) stąd moje mózdżenie ;) wejściowe są ciemne drewno, stolarka ciemne drewno, ale nie chcę znowu wpaść w beżo-brązy lol inna sprawa, że chcę drzwi drewniane
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl