przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Bo coś takiego dużo łatwiej ułożyć w mieszkaniu/domu w stanie deweloperskim, na równej powierzchni, a co innego w remontowanym, gdzie się skuwa stary materiał i są nierówności, stary klej.. W tym problem.
Imagine there is no hate

inkageo

Nie da się już wyrównać podłoża, bo trzeba też dopasować wysokość podłogi do istniejącej w innych pomieszczeniach. Jak się wykańcza nowe, za jednym zamachem to można wszystko.
Imagine there is no hate

marax

Cytat: inkageo w 13 Sty 2017, 11:35:26
Nie da się już wyrównać podłoża, bo trzeba też dopasować wysokość podłogi do istniejącej w innych pomieszczeniach. Jak się wykańcza nowe, za jednym zamachem to można wszystko.
i o to pewnie chodzi. Za duże ryzyko przy materiale po 200-300 zł metr

marax

W tym hiperekskluzywnym Max flizie były takie

marax

i jeszcze takie te nawet fajne tez półpolerowane

Angie

fajne te na 3 zdjęciu i na ostatnim

golinda

nie podobają mi się te pseudo marmurki

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#208
No więc w całym max flizie nie ma innych płytek o wymiarze 120x60 niż pseudomarmurki czyli zamawiamy kafle angi i kończymy temat co ? Te Angi potwierdzone przez feeling są nieby niebrudzące co ma dla mnie najważniejsze znaczenie .

Angi weź mi podrzuć zdjęcie tych swoich z mieszkania twego plis !

wrobelek0403

marmurkom mówimy zdecydowane nie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

NO to tak jakny zdolności glazurnicze przestaja mieć az takie znaczenie i wracamy do punktu wyjścia lol lol Nie ma innych wielkich

Angie

#211
marax tu masz te jaśniejsze

widaĆ ten album

tam było słabe oświetlenie


marax

Zamówiłam te osłony na karnisze, zamówiłam listwy białe z tego policzegośtam ( jakiś platik) Zamówiłam nawet materiał na krzesła. Teraz jeszcze drzwi kafle i moge się zająć pracą.

Angie

marax widzisz te zdjęcia?

Kasia


Angie

dobra ale widzę że to jest na otwartych

to usuwam

marax

Tak widać połysk i to ma szanse się nie brudzić

Angie

Cytat: marax w 13 Sty 2017, 16:00:29
Tak widać połysk i to ma szanse się nie brudzić

marax ale z tego co pamiętam to ja brałam wersję mat, a nie półpoler

Angie

marax tu widać jak ta płytka wygląda, bo mam ją też na ścianie tylko prostokątną

inkageo

U mnie na szarym macie w łazience zostaje ślad po każdej kropli wody, taka ciemna plama jak tłusta. Szału dostaję.. Na innych matowych nie robią się takie ślady?
Ja je ciągle muszę myć..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Wiecie, ze w ogole to mnie nie rusza? Znaczy planując podłogę nowa kompletnie nie myśle o brudzie, czy widać lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Słuchajcie był facet od szafy i ma mi wycenić w normalnej białej płycie i tym lakierze. Mówi że bez lakieru to około 2500 z lakierem duzo dużo drożej. Czy poza połyskiem są jeszcze jakieś plusy tego lakieru ? W szafie chce tylko drążki i kosze na czapki a ww szafy chce taką ławeczkę jak na zdjęciach i tam buty w wysuwanych szufladach. Boję się że ta ławeczka będzie się dołem "obkopywać" przez dzieci i ciężko to będzie wyczyścić. Ja nie mam czasu na śleczenie ze szmatą przy ławeczkach chce rzeczy użyteczne i bezproblemowe.

Kasia

Maraxadzieci ci siedzą przy zakładaniu butów?
U mnie Michał na stojąco zakłada wiec zostaje mi tylko Maja. myślę ze nauczę  ją aby nie kopać w szafki.
Mi szafkę z 4 szufladami wyceniono na 700-800zl. Juz nie pamietam czy z siedziskiem czy bez. Samo siedzisko chyba cos koło 200zl u tapicera.

konwalia

Ja mam w pracy kuchnię szarą w lakierze i patrząc pod słońce widać ryski od czyszczenia a ma 2 lata, dla mnie mat pod tym względem jest lepszy
U mnie Daga buty nadal woli zakładać na siedząco

marax

Chodzi mi o wytrzymałość. Z czego oni robią te standardowe tansze opcje ?