przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

wypoziomowana ;)
marax ty nie gdybaj, ty z fachowcem pogadaj :) to jakiś człowiek z polecenia?
a jak się bardzo boisz to zamów większe ale na 50x50 też musi być super wypoziomowana podłoga, na 30x30 mogą być nierówności ;)
50x50 też będzie ok wyglądało :)

marax

Rozmawiałam nigdy tak dużych nie kładł :)


marax

Kafle 50x50 to jest rozmiar nieosiągalny tak jak 120x60 . Chyba zamówię te Angi i niech je ulozy tak jak ba tym zdjęciu . Dziewczyny w może taki drewniane drzwi dużo porządniej wyglądają niż te metalowe ?


golinda

te grafitowe drzwi ładniejsze, ale jakie masz okna i jaki kolor domu?

marax

Okna białe kolor domu ecru

golinda

no to dlaczego chcesz brązowe drzwi?

marax

Takie na wygląd porządniejsze i lepsza klasa energetyczna

marax

Śmieją się ze mnie w tych marketach jak szukam płytek 100x100. Im większa płytka tym grubsza tym ciężej się odcina i kładzie . Pan mi powiedział ze nie zna nikogo kto umiałby ułożyć dobrze 100x100 :)

marax

Drzwi w sklepie wyglądają np tak

wrobelek0403

Cytat: marax w 11 Sty 2017, 13:20:59Pan mi powiedział ze nie zna nikogo kto umiałby ułożyć dobrze 100x100
to nie oznacza, ze tacy ludzie nie istnieją. raczej ten pan ma znajomych kiepskich fachowców i nie powinien sie tym chwalić ;)

ale jak masz ekipe, która tego nie robiła, to odpusc. Szkoda nerwow i materiałów.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

ja sie na drzwiach nie znam kompletnie. Takze nie pomoge.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: marax w 11 Sty 2017, 13:13:04
Takie na wygląd porządniejsze i lepsza klasa energetyczna

No ale ten brąz jest z dupy lekko
Planujesz wnętrze białe z szarym, tak? To bierz jakieś grafitowe drzwi

Kasia

#165
Marax ale kolor drzwi nie jest związany z ich właściwościami. Dlaczego kupujesz drzwi wejściowe w markecie? podejdz do jakiegoś sklepu sprzedającego drzwi firmowe. W takim sklepie będziesz miała drzwi o różnej jakości a wzór będzie w każdych mógł być taki sam.
Niedrogie drzwi ma Delta, a dobre opinie w miarę. Mają te grafitowe drzwi, mają i inne i kilka rodzai jakości. Taki sam wzór w tym antracycie ma też Gerda :) i kilka rodzai tych drzwi pod względem przenikalności czy zabezpieczeń.
sklepowe to ostateczność :D


co do kafli to jednak docinałabym te 60 co ma Angie, po 10cm każdy :)  ;)
ta cegiełka nie wygląda super ;)

wrobelek0403

#166
Kasia, ale marax napisała, ze majster nigdy takich płytek nie kładł. Ja bym nie ryzykowała. Poza tym, nigdzie ich nie ma.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 11 Sty 2017, 13:59:56
Kasia, ale marax napisała, ze majster nigdy takich płytek nie kładł. Ja bym nie ryzykowała. Poza tym, nigdzie ich nie ma.
Kasia pisze o 60x60 te kładł

wrobelek0403

Cytat: marax w 11 Sty 2017, 14:06:54
Kasia pisze o 60x60 te kładł

ok, juz mi sie myli :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Marax, na spokonie się nad wszystkim zastanów. Sama wiesz, że złe decyzje denerwują potem cały czas. Wiadomo, że nie da się uniknąć błędów ale szkoda aby poprawiając wcześniejsze błędy zrobić kolejne.
Teraz musisz już ten przedpokój zrobić na tip top :)

wrobelek0403

marax, na drzwiach sie nie znam, ale popieram Kasie. Jedz lepiej do salonu z drzwiami, a nie do marketu budowalnego. Tam Ci przede wsyzstkim porządnie doradzą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Marax zgadzam się z Kasią.  Drzwi w ogóle nie kupuje się w markecie. 

Justynna

A może zrobiliby w sklepie z płytkami wizualizację? Można wtedy pokombinować z różnymi rozmiarami i sposobem ułożenia.

OlaFasola

marax, mam płytki 120x120 mój fachowiec nawet się nie zajaknal ze to jakiś problem.

zwierzatko_mojej_mamy

a bo to takie polskie podejście - założyć, że nikt sobie nie poradzi, że fachowcy nadal to tylko tacy, że spieprzą, że nikt nadal się nie stara, że każdy idzie na skróty i na pewno nikt pracy porządnie nie wykona

ja bym się nie zrażała, skoro budowlaniec od marax przychodzi punktualnie i jest ok, jak do tej pory, to może po prostu warto go spytać, czy on uważa, że to problem, nawet, jeśli nigdy nie kładł?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl