przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 14:26:00
Ale zabraknie 10 cm

no to sie dotnie. z większej.

no jak wolisz.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 10 Sty 2017, 14:28:25o to sie dotnie. z większej.
ale wtedy też odpad będzie, srodkowe 10cm - fakt ze to nie 20 no ale bez jaj, to już "groszowe sprawy a wygląd niebo a ziemia.

marax

Mały wybór w marketach nie mogę znaleźć tej wielkości na internecie znalazłam coś takiego http://allegro.pl/gres-plyta-betonowa-szara-architektoniczna-120x60-i6671965321.html

golinda

gres imitujący beton. mnie się podoba. jakbyś jeszcze jakiś kawałek ściany zrobiła w betonie to w ogóle extra

marax

Cytat: golinda w 10 Sty 2017, 15:35:26
gres imitujący beton. mnie się podoba. jakbyś jeszcze jakiś kawałek ściany zrobiła w betonie to w ogóle extra
może zamówie próbke jest bezpłatna tylko kuriera się opłaca. Ciekawe czy się nie będzie na maksa w tych porach brudziło

golinda

może to jest pociągnięte takim matowym lakierem jak beton dekoracyjny? wtedy bajka :)

marax

Zamówie te próbki wybrudzę i zobaczymy




Kasia

Drzwi podobne do tych co my i Rubin mamy (wzór).

marax

a jak się użytkują ?

Kasia

Jak dla mnie ok :)
Nie mam zastrzeżeń.

marax

Cytat: Kasia w 10 Sty 2017, 18:29:28
Jak dla mnie ok :)
Nie mam zastrzeżeń.
a szczelność ?

malutenka

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 16:32:53
Drzwi
Mam podobne, bez przeszklenia. Od ponad roku wszystko z nimi ok

marax

Cytat: malutenka w 10 Sty 2017, 19:44:55
Mam podobne, bez przeszklenia. Od ponad roku wszystko z nimi ok
Tyle ze ty nasz chyba na klatce schodowej a u mnie to będzie na dworze .

Kasia

Matąx ja mam ten wzór. Dzwi innej firmy. Sa ok, w pierwszym roku wszedł nam mróz  ale sie okazało ze uszczelka za słaba była. Daniel wymienił uszczelkę i jest ok :)

Kasia

Te drzwi sa w kilku wersjach, firmach itd. Kazde moga tak samo wyglądać a miec inne  parametry.

marax

są jeszcze płytki 50x50 . Tak poczytałam o tych wielkich formatach i to sie ponoć bardzo cięzko układa. Ci moi to tacy spece od wszystkiego. Facet jest myślacy robi dobrze ale obawiam sie czy sprosta takaemu wyzwaniu jak taka płyta. Może jeszcze jutro zobacze te 50x50

elve

marax, i pamietaj, zle dobrana fuga popsuje nawet najdrozsze płytki ;)

marax

Cytat: elve w 10 Sty 2017, 22:56:18
marax, i pamietaj, zle dobrana fuga popsuje nawet najdrozsze płytki ;)
jak dobrze że nie musze juz bodowac domu. Cięzko jest jedną płytkę znaleźć a co dopiero dom urządzać

Kasia

Marax, jasie zawsze mojego wykonawcy pytałam czy kładł cos takiego, jak mu sie z takim materiałem pracuje itd.
Akurat nasz jest bardzo doświadczonym specem (chociaz nieraz mamy inne wizje, jego standardy sa inne od moich itd) i nieraz mówił ze np. ten klej woli od innego, ze taki grunt woli bo przy innymnatobi sie wiecej, dluzej sie zejdzie itd. Konsultowalam z nim materiały.
On mi czesto cos odpowiadał, czesto z tych rad korzystałam.
Jak masz zaufanie do swojego speca to pogadaj z nim o tych płytkach i reszcie :)

marax

Boje się tych płytek . To jest pierwszy spec który jak mówi ze będzie w pon o 8.00 to jest o tej godzinie :)

Kasia

Marax, ja bym z nim pogadała :) ty się możesz bać, ja pewnie też bym się bała, bo żadnych w życiu nie kładłam a spec mógł ostatnio kilka domów takimi wykładać i się nie boi ;)
no nie wiem, poradziłabym się kogoś kto się na tym zna :D


marax

Pod takie kafle mysi być idealnie wypionowana powierzchnia a u mnie trzeba skuć stare kafle .