Autor Wątek: przedpokój  (Przeczytany 10592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: przedpokój
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Sty 2017, 10:18:00 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam właśnie jedną niedużą ścianę do takiego zagospodarowania
nie chcę za dużo tych ramek, pomyślę jeszcze.
tu jest wyjatkowo dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dlatego ja mam takie ciśnienie na ten mój sklep, bo uważam, że wystarczy mieć fajne rzeczy w ramach i już wyodmieniane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i chcę zrobić paczki plakatów, żeby sobie mozna było wymieniać np w zależności od nastroju czy pory roku - bo wiadomo, że są dzieła sztuki, że się chce, aby wisiałały ciągle, ale wystarczy 4 papiery w jendej ramiei podmieniać i tez jest zabawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #101 dnia: 10 Sty 2017, 10:19:15 »
mi się to nie podoba
wygląda jak płyta nagrobna

ach, wspomnienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mieliśmy takie coś w rodzinnym domu jako parapety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj od kilku lat zamalowane na biało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #102 dnia: 10 Sty 2017, 10:19:39 »
Marax my teraz robiliśmy listwy u stolarza, drewniane i pomalowane na biało. Te mdfy w salonie żółkną po trzech latach i w sumie nic się nie da z tym zrobić, średnio zadowolona jestem.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

inkageo

« Odpowiedź #103 dnia: 10 Sty 2017, 10:27:00 »
Mi się to wcale nie kojarzy z płytą nagrobną, jest trwalsze i serio nie widać brudu. Ja poprzednie biuro odkurzałam może raz w miesiącu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #104 dnia: 10 Sty 2017, 10:28:33 »
Ja poprzednie biuro
o widzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to jest słowo klucz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj biuro to może i można, szpital, zus, sklep, czy coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z taką podłogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znów mam to samo, co golinda, ten rzucik mi się kojarzy źle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 10 Sty 2017, 10:28:33 »

inkageo

« Odpowiedź #105 dnia: 10 Sty 2017, 10:29:28 »
Eeeee ja mam w wiatrołapie i bardzo jestem zadowolona. W zusie to jest tani gres techniczny zwykle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #106 dnia: 10 Sty 2017, 10:33:32 »
no ja też za tym granitem nie przepadam ale o tym już kiedyś było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
parapety w starym mieszkaniu najpierw okleiliśmy a potem po prostu wymieniliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pomalowanych parapetów tez nie trawię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #107 dnia: 10 Sty 2017, 10:34:39 »
Tylko to znowu może źle wyglądać po otwarciu drzwi do łazienki na przykład.. Bo tu takie płytki, tu z innej parafii zupełnie.. Trzeba to jakoś całościowo zgrać.

marax

« Odpowiedź #108 dnia: 10 Sty 2017, 10:39:31 »
marax a ten korytarzyk nie styka się z otwartym salonem?
on jest całkowicie zamknięt y drzwiami? nie pisze o wiatrołapie bo to jakby jasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Styka się nie ma drzwi tam

marax

« Odpowiedź #109 dnia: 10 Sty 2017, 10:42:52 »
Nie chce drewna w przedpokoju mam sosnę i to bardzo delikatny materiał

Kasia

« Odpowiedź #110 dnia: 10 Sty 2017, 10:44:10 »
Styka się nie ma drzwi tam
no to rozważ na tym kawałku przedpokoju drewno takie jak w salonie i na schodach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mam w płytkach i trochę mnie to drażni chociaż wiadomo ze spójność ciągu komunikacyjnego jest oraz mam te same płytki w kuchni więc jakoś się broni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #111 dnia: 10 Sty 2017, 10:44:48 »
Nie chce drewna w przedpokoju mam sosnę i to bardzo delikatny materiał
marax ale jaki to przedpokój? to już mieszkanie, zwykły ciąg komunikacyjny.
na górze w przedpokoju co masz?

inkageo

« Odpowiedź #112 dnia: 10 Sty 2017, 10:48:33 »
Najlepiej by było dać płytki w wiatrołapie, a deski sosnowe w przedpokoju. No ale marax już ma ekipę od glazury umówioną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zresztą tam jest za wysoko wylewka zrobiona, pod płytki. Teraz by trzeba dużo kuć żeby zrównać deski w salonie z deskami w przedpokoju.

marax

« Odpowiedź #113 dnia: 10 Sty 2017, 10:49:46 »
marax ale jaki to przedpokój? to już mieszkanie, zwykły ciąg komunikacyjny.
na górze w przedpokoju co masz?

cała góra to drewno . Za tym przedpokojem jest pokój kotłownia i się strasznie brudzi z tego eko groszu

marax

« Odpowiedź #114 dnia: 10 Sty 2017, 10:56:22 »
.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 10 Sty 2017, 10:56:22 »

Kasia

« Odpowiedź #115 dnia: 10 Sty 2017, 10:58:02 »
Ok, nie ma tego styku dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  myślałam że salon jest z boku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #116 dnia: 10 Sty 2017, 11:18:54 »
marax a to taranto jest też w prostokącie, zobacz może lepiej prostokąt położyć jak masz tam tylko 100 cm
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #117 dnia: 10 Sty 2017, 12:54:42 »
biała sciana z plakatami w ramach róznego rodzaju fajnie wygląda

i swietnie sie kurz z nich wyciera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

« Odpowiedź #118 dnia: 10 Sty 2017, 14:21:15 »
Płytki 100x100 to misja Nie osiągalna bo cena OK 400 zł i mały wybór . Są płytki 120x60 wtedy je można dociąć do 100x60

wrobelek0403

« Odpowiedź #119 dnia: 10 Sty 2017, 14:24:05 »
marax, ja bym raczej postawiła na 30x60 i połozyła je wzdłuz. Mnie by było szkoda tych odrzutów.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

marax

« Odpowiedź #120 dnia: 10 Sty 2017, 14:26:00 »
marax, ja bym raczej postawiła na 30x60 i połozyła je wzdłuz. Mnie by było szkoda tych odrzutów.
Ale zabraknie 10 cm

marax

« Odpowiedź #121 dnia: 10 Sty 2017, 14:26:34 »
120x60 to 20 cm odrzutu

Kasia

« Odpowiedź #122 dnia: 10 Sty 2017, 14:26:44 »
30x60 i połozyła je wzdłuz
ale wtedy brakuje 10cm.

golinda

« Odpowiedź #123 dnia: 10 Sty 2017, 14:27:04 »
Są płytki 120x60 wtedy je można dociąć do 100x60

i to jest dobra opcja!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #124 dnia: 10 Sty 2017, 14:27:21 »
120x60 to 20 cm odrzutu
ja bym cięła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj