przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 10 Sty 2017, 10:07:19
mam właśnie jedną niedużą ścianę do takiego zagospodarowania
nie chcę za dużo tych ramek, pomyślę jeszcze.
tu jest wyjatkowo dużo ;)

dlatego ja mam takie ciśnienie na ten mój sklep, bo uważam, że wystarczy mieć fajne rzeczy w ramach i już wyodmieniane ;) i chcę zrobić paczki plakatów, żeby sobie mozna było wymieniać np w zależności od nastroju czy pory roku - bo wiadomo, że są dzieła sztuki, że się chce, aby wisiałały ciągle, ale wystarczy 4 papiery w jendej ramiei podmieniać i tez jest zabawa :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 10 Sty 2017, 10:16:31
mi się to nie podoba
wygląda jak płyta nagrobna

ach, wspomnienia ;D mieliśmy takie coś w rodzinnym domu jako parapety lol od kilku lat zamalowane na biało :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Marax my teraz robiliśmy listwy u stolarza, drewniane i pomalowane na biało. Te mdfy w salonie żółkną po trzech latach i w sumie nic się nie da z tym zrobić, średnio zadowolona jestem.
Imagine there is no hate

inkageo

Mi się to wcale nie kojarzy z płytą nagrobną, jest trwalsze i serio nie widać brudu. Ja poprzednie biuro odkurzałam może raz w miesiącu ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 10 Sty 2017, 10:27:00Ja poprzednie biuro
o widzisz :D i to jest słowo klucz :D biuro to może i można, szpital, zus, sklep, czy coś ;) z taką podłogą ;) znów mam to samo, co golinda, ten rzucik mi się kojarzy źle ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Eeeee ja mam w wiatrołapie i bardzo jestem zadowolona. W zusie to jest tani gres techniczny zwykle :D
Imagine there is no hate

Kasia

no ja też za tym granitem nie przepadam ale o tym już kiedyś było :)
parapety w starym mieszkaniu najpierw okleiliśmy a potem po prostu wymieniliśmy :)
pomalowanych parapetów tez nie trawię lol

inkageo

Tylko to znowu może źle wyglądać po otwarciu drzwi do łazienki na przykład.. Bo tu takie płytki, tu z innej parafii zupełnie.. Trzeba to jakoś całościowo zgrać.
Imagine there is no hate

marax

Cytat: Kasia w 10 Sty 2017, 10:04:23
marax a ten korytarzyk nie styka się z otwartym salonem?
on jest całkowicie zamknięt y drzwiami? nie pisze o wiatrołapie bo to jakby jasne ;)

Styka się nie ma drzwi tam

marax

Nie chce drewna w przedpokoju mam sosnę i to bardzo delikatny materiał

Kasia

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 10:39:31
Styka się nie ma drzwi tam
no to rozważ na tym kawałku przedpokoju drewno takie jak w salonie i na schodach :knuje:

ja mam w płytkach i trochę mnie to drażni chociaż wiadomo ze spójność ciągu komunikacyjnego jest oraz mam te same płytki w kuchni więc jakoś się broni ;)

Kasia

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 10:42:52
Nie chce drewna w przedpokoju mam sosnę i to bardzo delikatny materiał
marax ale jaki to przedpokój? to już mieszkanie, zwykły ciąg komunikacyjny.
na górze w przedpokoju co masz?

inkageo

Najlepiej by było dać płytki w wiatrołapie, a deski sosnowe w przedpokoju. No ale marax już ma ekipę od glazury umówioną ;) Zresztą tam jest za wysoko wylewka zrobiona, pod płytki. Teraz by trzeba dużo kuć żeby zrównać deski w salonie z deskami w przedpokoju.
Imagine there is no hate

marax

Cytat: Kasia w 10 Sty 2017, 10:44:48
marax ale jaki to przedpokój? to już mieszkanie, zwykły ciąg komunikacyjny.
na górze w przedpokoju co masz?

cała góra to drewno . Za tym przedpokojem jest pokój kotłownia i się strasznie brudzi z tego eko groszu


Kasia

Ok, nie ma tego styku dużo :)  myślałam że salon jest z boku :)

Angie

marax a to taranto jest też w prostokącie, zobacz może lepiej prostokąt położyć jak masz tam tylko 100 cm

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Sty 2017, 10:02:43biała sciana z plakatami w ramach róznego rodzaju fajnie wygląda

i swietnie sie kurz z nich wyciera lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Płytki 100x100 to misja Nie osiągalna bo cena OK 400 zł i mały wybór . Są płytki 120x60 wtedy je można dociąć do 100x60

wrobelek0403

marax, ja bym raczej postawiła na 30x60 i połozyła je wzdłuz. Mnie by było szkoda tych odrzutów.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: wrobelek0403 w 10 Sty 2017, 14:24:05
marax, ja bym raczej postawiła na 30x60 i połozyła je wzdłuz. Mnie by było szkoda tych odrzutów.
Ale zabraknie 10 cm

marax

120x60 to 20 cm odrzutu

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 10 Sty 2017, 14:24:0530x60 i połozyła je wzdłuz
ale wtedy brakuje 10cm.


golinda

Cytat: marax w 10 Sty 2017, 14:21:15Są płytki 120x60 wtedy je można dociąć do 100x60

i to jest dobra opcja!

Kasia