przedpokój

Zaczęty przez marax, 08 Sty 2017, 15:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Musze zmienić drzwi wejściowe plus musze zmienić kafle bo mnie szlak trafia + zrobić w koncu szafę wnękową.
Chciałabym taką szafę w miejscu gdzie stoi ten antyk plus ww na całej ścienie z lustrem zrobić taką "ławeczkę" na której można usiąść a nad tym duże lutro ?
Pytanie czy wizja jest ok ? jaki kolor kafelek . Chce dac jednakowe na przedpokoju i korytarzu.....


marax

#2
.

marax

#3
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

marax, a co zrobisz z antykiem?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


marax

Myślałam o sypialni ale kto go tam wniesie :)

golinda

Płytki będziesz zmieniać? To weź jakieś duże kafle, gres polerowany ładnie wygląda, ale musi mieć rozsądny kolor, żeby od razu syfu nie było widać.


marax

Tak chce kafle zmienić od przyszłego tygodnia wchodzi ekipa. Musze wybrać płytki. Hellp tak żeby się nei brudziły. Mają być takie same w przedpokoju i wiatrołapie . Nie może być widac brudu bo ja nie mam drogi dojazdowej błota jest strasznie dużo.

wrobelek0403

marax, to zalezy jaką kolorystykę chce miec w pomieszczeniu.

ja bym brała ciemniejsze odcienie szarego, np.

tylko raczej gładkie niż porowate - w porowate brud bardzo włazi.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Na ciapatych mniej widać ale nie ma się co oszukiwać ;) brud zawsze widać ;)

golinda

Cytat: marax w 09 Sty 2017, 10:12:18
Tak chce kafle zmienić od przyszłego tygodnia wchodzi ekipa. Musze wybrać płytki. Hellp tak żeby się nei brudziły. Mają być takie same w przedpokoju i wiatrołapie . Nie może być widac brudu bo ja nie mam drogi dojazdowej błota jest strasznie dużo.

to takich nie znajdziesz, sorry :D
no ale gres polerowany łatwiej się myje niż płytki chropowate

marax

Ja wiem ze widać ale jasny gres polerowany to masakra

golinda

Cytat: marax w 09 Sty 2017, 10:31:45
Ja wiem ze widać ale jasny gres polerowany to masakra

to jest wszędzie masakrą :)

ja mam w jakieś maziaje w wiatrołapie - dobrze się sprawdza, nie widać każdej kropki i małego brudu

wrobelek0403

ja tez mam maziaje, takie średniobrązowe i choć kolor srednio mi lezy, to jednak są praktyczne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: marax w 09 Sty 2017, 10:31:45
Ja wiem ze widać ale jasny gres polerowany to masakra
marax, ogólnie na gresie polerowanym widać bardzo brud, ja mam biały u siebie, mama ma ciapy bezowe u siebie, czarny mamy na górze - wszędzie widać brud

brud wszędzie widać ;)
na chropowatych mniej widać ale umyć chropowaty gres to masakra ;)

Marax, w wiatrołapie połóż taką większą wycieraczkę i wprowadź zasadę, że z buciorami tylko na wycieraczce stawać , na niej zjąć buty i tyle :)
u nas każdy stara się tak robić to brudu mniej ;)

fasolka1980

marax - czy ty przerabiasz cały dom?

Angie

marax ja bardzo polecam te płytki

ja mam mat na podłodze, w przedpokoju grafit, w jednej łazience grys

są super jeśli chodzi o widoczność brudu

http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/taranto

marax

Cytat: fasolka1980 w 09 Sty 2017, 11:22:43
marax - czy ty przerabiasz cały dom?
Wiesz minęło 10 lat nie mieliśmy kasy na wykończenie wtedy . Nie mamy szaf mebli drzwi wejściowe są nieszczelne . Chce zrobić chociaż drzwi szafę a jak szafę to kafle muszę żeby już był spokój bo chce zabudowana . Co do salonu to zostały dodatki

Kasia

Marax ale te drzwi wejściowe to takie mocno oryginalne macie :) takie się podobały czy po prostu się trafiły?

marax

Cytat: Kasia w 09 Sty 2017, 11:50:26
Marax ale te drzwi wejściowe to takie mocno oryginalne macie :) takie się podobały czy po prostu się trafiły?
haha dostaliśmy za darmo

Kasia

Cytat: marax w 09 Sty 2017, 11:54:32
haha dostaliśmy za darmo

no właśnie myślałam, że sama mięty do nich nie poczułaś :D