paznokcie żelowe i hybryda

Zaczęty przez salsa, 08 Gru 2016, 14:30:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

u mnie tydzień wyglada b. łądnie, po 2 tyg juz mam spory odrost i sciągam

golinda

Cytat: salsa w 21 Gru 2016, 11:22:46
a umówiłam się dopiero na 3 stycznia, to będzie masakrycznie wyglądało do tego czasu.....

nie, ładnie naprawdę wygląda do tygodnia. ja się umówiłam na 3.01 czyli za 2 tyg


golinda

salsa, proponuję na żel nakładać normalny lakier. wygląda bardzo ładnie długo, bo płytka pokryta żelem jest idealnie gładka. a jak odrasta to sama możesz zmyć i sama pomalować, a efekt będzie o niebo lepszy niż na naturalnej płytce

salsa

Cytat: golinda w 21 Gru 2016, 12:17:31
salsa, proponuję na żel nakładać normalny lakier. wygląda bardzo ładnie długo, bo płytka pokryta żelem jest idealnie gładka. a jak odrasta to sama możesz zmyć i sama pomalować, a efekt będzie o niebo lepszy niż na naturalnej płytce
moja mama tak właśnie robi, teraz już wiem dlaczego :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Eh tęsknię za ładnymi paznokciami :)
U mnie też tydzień wyglądają dobrze a potem już odrost jest widoczny, ja starałam się robić hybrydę co 10 dni, po 2tyg oprócz odrostu często też miałam jakiś odprysk

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Tylko ja nie wiem czy Ty dojedziesz do Warszawy na 3 stycznia :D
Imagine there is no hate

kamu2

Golinda pół godziny?? To  niesamowity express, ja robię sama sobie półtorej godziny .  Najlepiej robić manikiur kombinowany, wtedy odrost jest widoczny znacznie później .
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

salsa

Mnie całość z żelem i hybryda dziewczyna robiła godzinę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: inkageo w 21 Gru 2016, 15:26:00
Tylko ja nie wiem czy Ty dojedziesz do Warszawy na 3 stycznia :D

muszę, bo do pracy idę :)

golinda

Cytat: kamu2 w 21 Gru 2016, 21:00:30Golinda pół godziny?? To  niesamowity express

tak, ona jest niesamowicie szybka, dlatego ją uwielbiam - w ogóle nie tracę tam czasu.


zuzia

golinda,
ile płacisz za pazury?

golinda

za całość od nowa 140zł, za małe uzupełnienie - czyli jedna warstwa żelu i lakier hybrydowy 60zł

jo_miekka

Ja też się skusilam. Faktycznie super, ale po tygodniu odrost duży. Musiałabym chodzić co 10 dni!

wrobelek0403

apropos prędkosci rośniecia paznokci. u rąk ciełam w niedziele na krótko, dziś musze dociąc przed treningiem :crazy: u nóg cały paznokiec odrastał mi 10 miesiecy ...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

a jaki macie żel - twardy elastyczny czy akryl?

bo okazuje się ze nie u każdego sprawdzi się żel elastyczny, u mnie się nie sprawdził i teraz mam twardy - zobaczymy jak to będzie się trzymać
choć mogłam tez "pomagać" temu elastycznemu zapowietrzać się , w sumie zeszły mi 4 paznokcie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


salsa

u mnie po 2 i poł tyg zaczął się zapowietrzać, możliwe ze moje nawyki paznokciowe i ręczne mu w tym pomogły, w każdym razie może to być tez taki urok paznokcia
ale mówi też, ze ma trochę takich klientek, którym elastyczny nie podchodzi , nie trzyma się i robi na twardym, poza tym przedłużanie tylko na twardym (ja bez przedłużania, swojej mam w OK długości :)
poza tym swietne sa te paznokcie, strasznie ładne od niej wychodzą (i dała spory rabat za to, ze tamte zeszły a ona musiała obwołać terminy w zeszłym tyg bo miała zapalenie stawów w nadgarstku)
teraz mam piękną czerwień Victoria :)

zobaczymy jak się będzie ten żel trzymał, choć chciałabym jeszcze kiedyś wypróbować ten elastyczny, bo może drugie podejście się uda :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kaisi

Ja już od kilku dobrych lat sama robię sobie zele i jestem zadowolona. Wszystko to kwestia wprawy. Hybrydy też są dobre.

salsa

ja teraz mam żel twardy i faktycznie jest on dla mnie idealny, nigdzie się nie odspoił, tak jak mowila pani Sylwia - nie zawsze elastyczny się sprawdza :)

mega sa te paznokcie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Ja dziś idę zdjąć po czterech tygodniach. Szok!
Wiadomo, odrost koszmarny, ale tak to faktycznie nic się z tym nie dzieje. Lakier trzyma, lśni i jeszcze dobrze wychodzi na zdjęciach ;)

zwierzatko_mojej_mamy

#48
.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

zwierzatko_mojej_mamy, z tego osłabienia watki mylisz :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)