Autor Wątek: sylwester 2016/2017  (Przeczytany 2479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: sylwester 2016/2017
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Lis 2016, 11:21:30 »
inkageo, w Uroczysku Sylwester kosztuje 4000zł za parę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #26 dnia: 24 Lis 2016, 17:18:42 »
inka gdzie idziecie my się zastanawiamy nad pałecem obok ołdrzychowic. Nie chcecie popałacować ?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Lis 2016, 17:20:04 »
tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sam dal 600 zł

inkageo

« Odpowiedź #28 dnia: 24 Lis 2016, 19:38:34 »
W domu chyba robimy imprezę, bo goście się sami zgłaszają. Nie chcecie do nas wpaść?
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

inkageo

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Lis 2016, 19:41:18 »
Jeszcze Zamek na Skale macie blisko:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Lis 2016, 19:41:18 »

magdalinska

« Odpowiedź #30 dnia: 24 Lis 2016, 19:53:35 »
w tym roku u nas impreza, jakies 10-12osob

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 24 Lis 2016, 20:02:45 »
malutenka, hahaha, dogadałabyś sie z P, on najchetniej poszedłby spać, czym doprowadza mnie do rozpaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jo_miekka

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Lis 2016, 20:16:53 »
Ja już od lat nie świętuję sylwestra. Nie widzę powodu. Przespać mi się jeszcze nie udało, ale kiedyś na pewno.

malutenka

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Lis 2016, 21:32:28 »
malutenka, hahaha, dogadałabyś sie z P, on najchetniej poszedłby spać, czym doprowadza mnie do rozpaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bo my się wybawiliśmy za młodu i juz nam się nie chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za to lubię wstać w Nowy Rok wczesnie rano i przespacerowac się pustym Krakowem. I tylko wtedy jest fajnie jak spadnie śnieg.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 24 Lis 2016, 21:41:09 »
malutenka, ja najchetniej wyjeżdzam w góry, nie potrzebuje mega imprezy. Pare razy wyciagnełam P, raz na wyjazdówke z moimi znajomymi do Czech, z dwa razy bylismy w Szczawnicy i swietowalismy północ na Bryjarce z widokiem na sztuczne ognie, a raz (w Lądku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) wstalismy wczesnie rano po całonocnej imprezie i poszlismy w góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale było cudnie i te widoki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niestety od dwóch lat siedzimy w domu, a w dodatku pogoda jest ohydna i nie da sie nawet pojsc na spacer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Lis 2016, 21:54:28 »
wstalismy wczesnie rano po całonocnej imprezie i poszlismy w góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale było cudnie i te widoki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
raz w sylwestra poszłam o 22 spać, wstałam o 5, pojechałam w góry i wyszłam na Pilsko.
Poza tym ostatnie lat wyglądało tak:
-raz przyszła moja kumpela i do 2 graliśmy w Wiedźmina planszowego, zjedliśmy dużo dobrych rzeczy, ona pojechała do siebie, my spać
- ujaraliśmy się we dwójkę i graliśmy na PS2 w Soul Calibur 2, taką bijatykę fantasy
-rok temu mój chłop był po 20 godzinach w pracy bo coś serwerami robił, padł na kanapie i spał do północy, ja w tym czasie zafarbowałam włosy, nałozyłam milion maseczek, o północy obejrzeliśmy fajerwerki przez okno i spać.
Mamy to szczęście, że w bloku przestali wynajmowac mieszkania studentom czy innym balującym, cichutko i spokojnie przez całą noc (ranne zorze nawet o 5 juz nie wstają)

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Lis 2016, 22:06:12 »
(ranne zorze nawet o 5 juz nie wstają

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj