Autor Wątek: sylwester 2016/2017  (Przeczytany 2234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

sylwester 2016/2017
« dnia: 22 Lis 2016, 21:47:22 »
kochanieńkie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. jakie plany macie?

2. co polecacie bezdzieciowo? - jest opcja porzucenia młodego, ale tak na styk - raczej maksymalnie zorganizowana wycieczka zagramaniczna, pewnie samolotem khem.. albo coś w polszy - zastanawiam się nad niespodziankowym wyjazdem nad morze, chłopu jeszcze nie powiedziałam, że jest opcja porzucenia i mam nadzieję, że to wypali + żeby była taka fajna, fajna niespodzianka (mając na myśli fajna, fajna to albo w dupie czarnej z kominkiem, ale bez pleśni na ścianie albo full wypas hotelowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

z góry dziękuję za przemyślenia i propozycje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: sylwester 2016/2017
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lis 2016, 22:34:17 »
zwierzatko_mojej_mamy, nad polskie morze zimą??? bleeeeeeeee

Za to polecam Pieniny, Szczawnicę, albo Bieszczady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a zagramanicznych wybrałabym chyba Malte, bo Madera i Kanary ro jednak już kawał drogi.

« Ostatnia zmiana: 22 Lis 2016, 22:34:31 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lis 2016, 22:44:56 »
polskie morze zimą ma taki romantic touch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w tych pieninach to jeszcze można pojeździć na nartach i się zmęczyć, a nad polskim morzem to trzeba inaczej zapełniać pustkę po spacerze w wypizdowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lis 2016, 22:50:28 »
zwierzatko_mojej_mamy, nie bedzie sniegu, bedzie szaro, bedzie pizdzic albo i lać, nie widze zadnych romantic touch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w gorach w styczniu jak już cos pada, to jednak snieg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak było dwa lata temu w Pieninach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lis 2016, 22:51:12 »
o jezu nad polskie morze też bym zimą nie pojechała, chyba że do jakiegoś ekstra hotelu, ale to bez sensu

ile dni będziecie mieli?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lis 2016, 22:51:12 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lis 2016, 22:52:03 »
Angie, a kto to wie? na pewno weekend +1 - 3 dni, może i tydzień, ale tu akurat nie wiadomo, jak z robotą i urlopami

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lis 2016, 22:52:24 »
wrobelek0403, album niedostępny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lis 2016, 22:53:58 »
Angie, a kto to wie? na pewno weekend +1 - 3 dni, może i tydzień, ale tu akurat nie wiadomo, jak z robotą i urlopami

sylwester w Polsce w fajnym hotelu / ośrodku będzie kosztował 100 milionów monet, to może warto jednak za granicę
a jak w Polsce, to jechałabym w góry
« Ostatnia zmiana: 22 Lis 2016, 22:54:11 wysłana przez Angie »

wrobelek0403

« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lis 2016, 22:54:58 »
zwierzatko_mojej_mamy, kurde, zlikwidowali picase i chyba tylko ja mam dostep do archiwalnych albumów, nie wiem jak to zmienic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak wrzucam

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lis 2016, 22:55:58 »
my jedzimy ostatnio po Sylwestrze, 2-6 stycznia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj puchy, cisza i spokój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lis 2016, 06:46:01 »
zwierzatko_mojej_mamy przyjedz do Monachium, my bedziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lis 2016, 07:26:18 »
kochanieńkie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. jakie plany macie?
Hotel, ocean, plaza, 30 st w cieniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

2. co polecacie bezdzieciowo?
Bierzemy nianie

z góry dziękuję za przemyślenia i propozycje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie ma za co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lis 2016, 07:27:07 »
Ty se kiedyś nagrabisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #13 dnia: 23 Lis 2016, 07:51:53 »
a nad polskim morzem to trzeba inaczej zapełniać pustkę po spacerze w wypizdowie
powiedz, ze chodzi Ci o seks seks i jeszcze seks Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jedz w góry, będzie klimatycznej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może a miętowa górka od SU ?

a jakie to leć do Dragona
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lis 2016, 08:02:52 »
mi? pierwsze słyszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

miętowa górka to zakopianka, nie wiem, czy mam siłę na takie radosne stanie w korku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lis 2016, 08:02:52 »

jo_miekka

« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lis 2016, 12:17:31 »
Ja tam bardzo lubię polskie morze zimą.

jestynka

« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lis 2016, 12:20:21 »
Ja bardzo chcę pojechać nad morze zimą, ponoć nieźle buczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #17 dnia: 23 Lis 2016, 12:22:58 »
To zależy. Potrafi zabuczeć, ale bywa też, że jest gładkie jak jezioro. I na plaży zawsze wtedy cieplej niż "w mieście".

sputnik

« Odpowiedź #18 dnia: 23 Lis 2016, 14:15:49 »
Morze z zimie fajne jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. My jedziemy na zamek w Niedzicy. Ciesze się bo fajna komnatę zarezerwowalam.  Klimatyczną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 23 Lis 2016, 14:29:24 »
nam sie zamarzyło tu... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no, ale to chyba jak zaczniemy brać łapówki, inaczej nie da rady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Lis 2016, 14:30:48 wysłana przez wrobelek0403 »

goga

« Odpowiedź #20 dnia: 23 Lis 2016, 14:33:03 »
Ja tam bardzo lubię polskie morze zimą.

ooo  ja też, góry jednak nie moja bajka - czy latem, czy zimą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą zima w górach jak nie jeżdżę i nie znoszę zimna brrrr  ja bym mogła w tropikach mieszkać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jedź tam gdzie ciepło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

« Odpowiedź #21 dnia: 23 Lis 2016, 16:11:07 »
Wróbel ależ piękne miejsce!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

malutenka

« Odpowiedź #22 dnia: 23 Lis 2016, 20:04:39 »
1. jakie plany macie?
jak co roku od kilku lat: połozyć się spać przy oglądaniu czegoś dobrego.
Gdybym miała gdzies lecieć to nad Morze Irlandzkie 3h lotu, albo do Szkocji i promem na Wyspę Skye. Piździ, ale jest pięknie.
« Ostatnia zmiana: 23 Lis 2016, 20:06:46 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

calla

« Odpowiedź #23 dnia: 23 Lis 2016, 21:14:42 »
do Szkocji i promem na Wyspę Skye. Piździ, ale jest pięknie.

O Tak! Jest bajecznie pięknie! Choć łeb chciało urwać.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #24 dnia: 23 Lis 2016, 22:18:05 »
inkageo, jakos z 1,5 roku temu otworzyli. Zdjecia zachwycaja, szkoda ze nie mozna pozwiedzac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj