Autor Wątek: 29.09. - wspomnienia...  (Przeczytany 1909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

29.09. - wspomnienia...
« dnia: 17 Gru 2007, 16:41:02 »
witam was dziewczyny po dluuugiej przerwie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak sie sklada, ze dawno tu nie zaglądałam, bo jakoś czasu nie było  :-/  no i fotek od fotografa też, ale w końcu są  ;-)

oto one:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Gru 2007, 17:04:27 »
Ślicznie wyszłaś na zdjęciu 0280! Czekam na więcej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Gru 2007, 17:07:27 »
Zdjęcia zapowiadają się świetnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

bozena.dp

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Gru 2007, 17:20:54 »
dzieki dziewczyny, zdjec będzie więcej, na pewno  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale nie mam niestety tylu wspaniałych zdjęc z pleneru jak co niektóre dziewczyny tutaj na forum, tylko ok. 20-30 fotek, ale zobaczycie sam już za kilka dni

sierpniowajulka zdjecie nr 280 też mi się bardzo podoba ( to się nazywa skromność, hehe  :-P )

mary

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Gru 2007, 17:50:00 »
podzielam zdanie sierpniowejjulki, super jest ta fotka i pięknie wyglądasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Gru 2007, 17:56:30 »
nooo kochana

czekałam czekałam i sie doczekałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oko cieszy ładna Panna Młoda
i goła szyja - dobrze że nic na nią nie założyłaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czekam na więcej fotek
 :mrgreen:
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Gru 2007, 20:16:37 »
piekna z ciebie kobieta moje gratulacje swoja droga bardzo ciekawy mieliscie oltarz

foszek

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Gru 2007, 22:34:08 »
Ladna mialas fryzurke, moze i ja sobie cos takiego zafunduje :-D
A swoja droga w pierwszej chwili ciebie nie poznalam, to przez ten usmiech :-D

jusia

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Gru 2007, 22:38:08 »
no nareszcie się pojawiłaś, nie było Cię i nie było  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdjęcia bardzo ładne, takie żywe kolory , popieram- zdjęcie 0280 super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  i mężowi tak miło z oczu patrzy ;-)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Monika

• Gość
29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Gru 2007, 23:13:31 »
zdjęcia śliczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i moje gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Gru 2007, 23:40:35 »
No slicznie wygladalas :!:

Gratuluje i wiecej zdjec chce zobaczyc ;-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Kata

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Gru 2007, 09:27:31 »
Bardzo ładne i promienne zdjęcia :-) I popieram stwierdzenie, że same kolczyki to był strzał w 10. :-)

Gratuluję :!:
Pozdrawiam

Kata

errata

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Gru 2007, 11:11:07 »
Zdjęcia bardzo ładne, a przede wszystkim Wy tacy radośni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluje!!

bozena.dp

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Gru 2007, 19:19:48 »
dziękuję dziewczyny, dziekuje za wszystkie miłe słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i rady dzięki którym miałam "gołą" szyje  ;-)

mika

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Gru 2007, 07:23:40 »
bozena.dp, jakie piękne te fotki, i wy na nich tacy uśmiechnięci... goła szyja to mój patent i strzał w 10 w Twoim wypadku
dużooo miłości życzę
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

didi_loczek

29.09. - wspomnienia...
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Gru 2007, 22:56:48 »
bozena.dp, śliczne zdjęcia, gratulacje!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj