Autor Wątek: Prezenty świąteczne dla dorosłch.  (Przeczytany 3673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Prezenty świąteczne dla dorosłch.
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Gru 2016, 15:48:17 »
nadal nie mam nic dla szwagra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na pantuniestal mają jakieś wyjątkowe puchy...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #76 dnia: 08 Gru 2016, 15:50:52 »
wrobelek0403, jeszcze jest Spod Lady i Chrum.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #77 dnia: 08 Gru 2016, 16:03:09 »
szelma, wlasnie patrze. Myslalam, zeby jakąś bluze, ale nic nie ma.

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 08 Gru 2016, 18:40:02 »
znalazłam nową strone z koszulkami, torbami itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chce taką bluze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Gru 2016, 19:35:38 »
Ja w tym roku założyłam budżet 50zl na osobę dorosłą i w związku z tym szwagier dostanie płytę Kultu, szwagierka książkę Jamiego O.,  drugi szwagier skarpetki z nanushki, a szwagierka peeling sliwkowy z Ministerstwa Dobrego Mydła.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Gru 2016, 19:35:38 »

konwalia

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Gru 2016, 20:22:31 »
U nas tylko dzieciom robimy prezenty od lat.  Jak ktoś coś bardzo chce to się kupuje.  A przy Wigilii na 15 osób dobrze się sprawdza

margareta

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Gru 2016, 21:07:49 »
Moja koleżanka ma bardzo dużą rodzinę i robią sobie losowanie, takie jak w szkole na Mikołajki. Każdy dostaje jeden prezent. Uważam, że to świetne rozwiązanie.

callja

« Odpowiedź #82 dnia: 08 Gru 2016, 23:06:01 »
Dziś mikołajowałam moim studentom, radochy było co niemiara Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Taki mamy zwyczaj, że wręczamy sobie miłe drobiazgi - groszowe sprawy, ale liczy się sam gest.
Tradycyjnie mam potężne problemy z wydumaniem czegoś dla chłopaków, dla dziewczyn zawsze znajdę jakieś malutkie biżu czy kosmetyk, a faceci?? Wieczny problem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 11 Gru 2016, 23:29:50 »
a teraz mam dylemat: karnet na strzelnice, czy trymer do brody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj grrrrr

OlaFasola

« Odpowiedź #84 dnia: 11 Gru 2016, 23:43:01 »
a teraz mam dylemat: karnet na strzelnice, czy trymer do brody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj grrrrr
Karnet na strzelnicę. Trymer może sobie sam kupić. Bardzo lubię prezenty które dają czas dla siebie, karnety, kursy gotowania, kiperskie, jakieś fajne wydarzenia...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 11 Gru 2016, 23:45:48 »
OlaFasola, no w sumie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #86 dnia: 12 Gru 2016, 06:29:27 »
Karnet na strzelnicę. Trymer może sobie sam kupić. Bardzo lubię prezenty które dają czas dla siebie, karnety, kursy gotowania, kiperskie, jakieś fajne wydarzenia...

wrobelek0403

« Odpowiedź #87 dnia: 22 Gru 2016, 15:42:23 »

chciałam tylko napisać, że P był zachwycony karnetem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwłaszcza jak sie dowiedział, ze w zestawie jest AK-47 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #88 dnia: 22 Gru 2016, 17:36:11 »
wrobelek0403 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj