Prezenty świąteczne dla dorosłch.

Zaczęty przez margareta, 18 Lis 2016, 13:50:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

szelma, wlasnie patrze. Myslalam, zeby jakąś bluze, ale nic nie ma.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja w tym roku założyłam budżet 50zl na osobę dorosłą i w związku z tym szwagier dostanie płytę Kultu, szwagierka książkę Jamiego O.,  drugi szwagier skarpetki z nanushki, a szwagierka peeling sliwkowy z Ministerstwa Dobrego Mydła.

konwalia

U nas tylko dzieciom robimy prezenty od lat.  Jak ktoś coś bardzo chce to się kupuje.  A przy Wigilii na 15 osób dobrze się sprawdza

margareta

Moja koleżanka ma bardzo dużą rodzinę i robią sobie losowanie, takie jak w szkole na Mikołajki. Każdy dostaje jeden prezent. Uważam, że to świetne rozwiązanie.

callja

Dziś mikołajowałam moim studentom, radochy było co niemiara ;) Taki mamy zwyczaj, że wręczamy sobie miłe drobiazgi - groszowe sprawy, ale liczy się sam gest.
Tradycyjnie mam potężne problemy z wydumaniem czegoś dla chłopaków, dla dziewczyn zawsze znajdę jakieś malutkie biżu czy kosmetyk, a faceci?? Wieczny problem ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

a teraz mam dylemat: karnet na strzelnice, czy trymer do brody :knuje: grrrrr
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: wrobelek0403 w 11 Gru 2016, 23:29:50
a teraz mam dylemat: karnet na strzelnice, czy trymer do brody :knuje: grrrrr
Karnet na strzelnicę. Trymer może sobie sam kupić. Bardzo lubię prezenty które dają czas dla siebie, karnety, kursy gotowania, kiperskie, jakieś fajne wydarzenia...

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: OlaFasola w 11 Gru 2016, 23:43:01
Karnet na strzelnicę. Trymer może sobie sam kupić. Bardzo lubię prezenty które dają czas dla siebie, karnety, kursy gotowania, kiperskie, jakieś fajne wydarzenia...

:thumbup:

wrobelek0403

Cytat: OlaFasola w 11 Gru 2016, 23:43:01
Karnet na strzelnicę. Trymer może sobie sam kupić. Bardzo lubię prezenty które dają czas dla siebie, karnety, kursy gotowania, kiperskie, jakieś fajne wydarzenia...


chciałam tylko napisać, że P był zachwycony karnetem lol zwłaszcza jak sie dowiedział, ze w zestawie jest AK-47 lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login