Autor Wątek: Prezenty świąteczne dla dorosłch.  (Przeczytany 3674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Prezenty świąteczne dla dorosłch.
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lis 2016, 13:40:21 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do Kolejki jest dodatek - Ogonek. Fajny jest- można wódkę kupować pod trzepakiem

przekonalas mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #26 dnia: 21 Lis 2016, 13:50:23 »

przekonalas mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pewnie w gratisie dają reklamówkę z Biedronki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 21 Lis 2016, 13:51:33 »
osobiscie załuje, ze siostra i szwagier nie grywają, miałbym dla nich prezent z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak, dla sister już wymysliłam, a dla szwagra jak zwykle pustka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #28 dnia: 21 Lis 2016, 13:56:13 »
pewnie w gratisie dają reklamówkę z Biedronki

No co Ty, to czasy przed-Biedronkowe. Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

margareta

« Odpowiedź #29 dnia: 21 Lis 2016, 14:01:06 »
osobiscie załuje, ze siostra i szwagier nie grywają
A w karty też nie grają? Fajny jest taki zestaw do pokera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Oczywiście można tańszy znaleźć.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 21 Lis 2016, 14:01:06 »

Kasia

« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lis 2016, 14:02:48 »
Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy
reklamówki pewexu były Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaż teraz jakaś firma sprzedaje ciuchy pod ta marką i torebki takie daje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #31 dnia: 21 Lis 2016, 14:06:17 »
reklamówki pewexu były
chociaż teraz jakaś firma sprzedaje ciuchy pod ta marką i torebki takie daje

Były - so what? Baltona też nadal istnieje jako firma, ale ogólnie rozmowa zupełnie nie o tym.

Z gier fajny jest też Sheriff of Nottingham i Love Letter. A żetony do pokera - mimo że sama gram w dużo gier, w tym w karty - w ogóle by mi się nie przydały. Bardzo specyficzny prezent, jak dla mnie.

margareta

« Odpowiedź #32 dnia: 21 Lis 2016, 14:09:09 »
W pokera, to tylko na żetony się gra (no chyba, ze na pieniądze).

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 21 Lis 2016, 14:10:10 »
margareta, dzieki, zapytam siostry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #34 dnia: 21 Lis 2016, 14:11:07 »
W pokera, to tylko na żetony się gra (no chyba, ze na pieniądze).

Czy ktoś twierdzi cokolwiek innego? Jednak nie znam wielu osób, które grywają w pokera. Jak już mówiłam - gram w dużo gier (planszówek i karcianych), ale w pokera nie i żetony za tyle kasy byłyby zupełnie nieprzydatnym prezentem.

golinda

« Odpowiedź #35 dnia: 21 Lis 2016, 14:11:49 »
No co Ty, to czasy przed-Biedronkowe. Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem wiem, piję do pewnego zdjęcia mayi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #36 dnia: 21 Lis 2016, 14:13:42 »
golinda, bosz, jak mogłam zapomnieć o TYM zdjęciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #37 dnia: 21 Lis 2016, 14:20:51 »
szelma, no ja akurat gram często w realu i jeszcze częściej, bo niemal codziennie,  w necie. A walizkę kupiłam za mniej niż 100 zł w lidlu czy gdzieś.

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 21 Lis 2016, 14:31:47 »
znam takich co grają namiętnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale jak do kazdej gry, trzeba miec zamiłowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

musze wyciągnąć z szafy carcassone, dawno nie gralismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #39 dnia: 21 Lis 2016, 14:32:36 »
u znajomych kiedyś grałam w ruletke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to byl czad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 21 Lis 2016, 14:32:36 »

golinda

« Odpowiedź #40 dnia: 21 Lis 2016, 14:46:40 »
musze wyciągnąć z szafy carcassone, dawno nie gralismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

boże, jak mi tym znajomi kiedyś zniszczyli wieczór
ja jestem zdecydowanie w grupie nie lubiącej planszówek

niewiemjaka

« Odpowiedź #41 dnia: 21 Lis 2016, 14:51:37 »
my mamy taki
gralismy też na żetony wymieniajac na pieniadze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a obecnie jest to zestaw czesto używany przez dzieci, bo bawią się w sklep Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i żetony to jest kasiora
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 21 Lis 2016, 15:02:54 »
szelma, mnie znasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja choruję na takie żetony od dawna, ino chcę prawdziwie ciężkie, czyli jak sądze takie margaretowe piatniki to by było to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kosztują one tyle, że od 3 lat jakoś mi żal wydać na siebie, jak zwykle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #43 dnia: 21 Lis 2016, 15:05:04 »
zwierzatko_mojej_mamy, jedna jedyna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak kiedyś będę planować prezent dla Ciebie, to masz jak w banku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #44 dnia: 21 Lis 2016, 15:13:22 »
szelma,  zgóry dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a propos prezentów, to wiesz, że do wielu tych Twoich banków, paryskich restauracji itp na ebayu można kocki ledowe kupić? ja oszalałam z kliszowatości, MUSZE sobie coś z tego kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj młody też oszalał, bo już mu kilka razy lampki choinkowe wieszałam w półce z lego, żeby światło było, no ale wiesz... TAKIE COŚ??? choruję na warsztat św. mikołaja i zimowy sklep z zabawkami i do tego ledy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tu Twoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a, i jeszcze jedno mam pytanie, czy masz w planach ten plac wielki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo to do Twoich zestawów specjalnie chyba, nie?

ok, drugie pytanie - czy tymi zestawami da się dziecko legomaniakalne pobawić? bo one nie są rozkładane w pionie i nie idzie tam na piętra się dostać łatwo, nie?

szelma

« Odpowiedź #45 dnia: 21 Lis 2016, 15:17:21 »
Tak, są różne systemy światełkowe, ale w sumie nic mi nie pasuje tak to końca, więc na razie nie mam, ale nadal robię risercz w kwestii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tak, plac mam w planach - będzie zamówiony. Dzisiaj właśnie przyszła żółta łódź podwodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I tak, da się pobawić super, bo one się rozkładają w pionie. Ściągasz piętra - one są na takie specjalne klocki, więc łatwo się ściągają. W weekend mogę Ci zrobić zdjęcia, ale na fejsie chyba nawet mam album gdzieś, to obczaj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #46 dnia: 21 Lis 2016, 15:26:24 »
szelma, no to trza podumać

wiesz, jaka jest ulubiony serial młodego? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oglądanie na youtubie brick buildera kanał albo innych, jak składają zestaw lego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #47 dnia: 21 Lis 2016, 15:27:07 »
zwierzatko_mojej_mamy, o matko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może się nagram następnym razem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #48 dnia: 21 Lis 2016, 15:31:52 »
bo innych, jak składają zestaw lego
Alicja też to oglada! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wkręciła się w końcu w lego bardzo, zachwyca ją robotyka w szkole bo składają z klocków modele, którymi się steruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
A klocki ledowe super!
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2016, 15:32:02 wysłana przez sputnik »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #49 dnia: 21 Lis 2016, 15:34:32 »
szelma, możesz, tajemnicza "ciotka szelma", która ma tyle lego to pewnie jawi mu się jako bóstwo bez twarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo o głowie ludzika lego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj aaaaaaaaa, widziałaś torebkę lego??