Prezenty świąteczne dla dorosłch.

Zaczęty przez margareta, 18 Lis 2016, 13:50:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: szelma w 21 Lis 2016, 12:23:53Do Kolejki jest dodatek - Ogonek. Fajny jest- można wódkę kupować pod trzepakiem


przekonalas mnie lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 21 Lis 2016, 13:40:21

przekonalas mnie lol

pewnie w gratisie dają reklamówkę z Biedronki :D

wrobelek0403

osobiscie załuje, ze siostra i szwagier nie grywają, miałbym dla nich prezent z głowy :D

a tak, dla sister już wymysliłam, a dla szwagra jak zwykle pustka ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: golinda w 21 Lis 2016, 13:50:23pewnie w gratisie dają reklamówkę z Biedronki

No co Ty, to czasy przed-Biedronkowe. Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

margareta

Cytat: wrobelek0403 w 21 Lis 2016, 13:51:33osobiscie załuje, ze siostra i szwagier nie grywają
A w karty też nie grają? Fajny jest taki zestaw do pokera http://www.empik.com/piatnik-zetony-do-pokera-zestaw-300-szt-piatnik,prod58739416,zabawki-p Oczywiście można tańszy znaleźć.

Kasia

Cytat: szelma w 21 Lis 2016, 13:56:13Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy
reklamówki pewexu były :)
chociaż teraz jakaś firma sprzedaje ciuchy pod ta marką i torebki takie daje :)

szelma

Cytat: Kasia w 21 Lis 2016, 14:02:48reklamówki pewexu były
chociaż teraz jakaś firma sprzedaje ciuchy pod ta marką i torebki takie daje

Były - so what? Baltona też nadal istnieje jako firma, ale ogólnie rozmowa zupełnie nie o tym.

Z gier fajny jest też Sheriff of Nottingham i Love Letter. A żetony do pokera - mimo że sama gram w dużo gier, w tym w karty - w ogóle by mi się nie przydały. Bardzo specyficzny prezent, jak dla mnie.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

margareta

W pokera, to tylko na żetony się gra (no chyba, ze na pieniądze).

wrobelek0403

margareta, dzieki, zapytam siostry :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: margareta w 21 Lis 2016, 14:09:09W pokera, to tylko na żetony się gra (no chyba, ze na pieniądze).

Czy ktoś twierdzi cokolwiek innego? Jednak nie znam wielu osób, które grywają w pokera. Jak już mówiłam - gram w dużo gier (planszówek i karcianych), ale w pokera nie i żetony za tyle kasy byłyby zupełnie nieprzydatnym prezentem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 21 Lis 2016, 13:56:13
No co Ty, to czasy przed-Biedronkowe. Szczytem luksusu była reklamówka Baltony wtedy :D

wiem wiem, piję do pewnego zdjęcia mayi :)

szelma

golinda, bosz, jak mogłam zapomnieć o TYM zdjęciu lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

margareta

szelma, no ja akurat gram często w realu i jeszcze częściej, bo niemal codziennie,  w necie. A walizkę kupiłam za mniej niż 100 zł w lidlu czy gdzieś.

wrobelek0403

znam takich co grają namiętnie :D

ale jak do kazdej gry, trzeba miec zamiłowanie :)

musze wyciągnąć z szafy carcassone, dawno nie gralismy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

u znajomych kiedyś grałam w ruletke :D to byl czad :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 21 Lis 2016, 14:31:47musze wyciągnąć z szafy carcassone, dawno nie gralismy :D

boże, jak mi tym znajomi kiedyś zniszczyli wieczór
ja jestem zdecydowanie w grupie nie lubiącej planszówek

niewiemjaka

my mamy taki
gralismy też na żetony wymieniajac na pieniadze :D
a obecnie jest to zestaw czesto używany przez dzieci, bo bawią się w sklep :D i żetony to jest kasiora
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, mnie znasz ;D ja choruję na takie żetony od dawna, ino chcę prawdziwie ciężkie, czyli jak sądze takie margaretowe piatniki to by było to :D kosztują one tyle, że od 3 lat jakoś mi żal wydać na siebie, jak zwykle lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, jedna jedyna :D Jak kiedyś będę planować prezent dla Ciebie, to masz jak w banku :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma,  zgóry dziękuję lol

a propos prezentów, to wiesz, że do wielu tych Twoich banków, paryskich restauracji itp na ebayu można kocki ledowe kupić? ja oszalałam z kliszowatości, MUSZE sobie coś z tego kupić lol lol młody też oszalał, bo już mu kilka razy lampki choinkowe wieszałam w półce z lego, żeby światło było, no ale wiesz... TAKIE COŚ??? choruję na warsztat św. mikołaja i zimowy sklep z zabawkami i do tego ledy lol



tu Twoje ;D



a, i jeszcze jedno mam pytanie, czy masz w planach ten plac wielki ;D bo to do Twoich zestawów specjalnie chyba, nie?
https://shop.lego.com/pl-PL/Plac-Budowniczych-10255

ok, drugie pytanie - czy tymi zestawami da się dziecko legomaniakalne pobawić? bo one nie są rozkładane w pionie i nie idzie tam na piętra się dostać łatwo, nie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Tak, są różne systemy światełkowe, ale w sumie nic mi nie pasuje tak to końca, więc na razie nie mam, ale nadal robię risercz w kwestii ;)

Tak, plac mam w planach - będzie zamówiony. Dzisiaj właśnie przyszła żółta łódź podwodna :D

I tak, da się pobawić super, bo one się rozkładają w pionie. Ściągasz piętra - one są na takie specjalne klocki, więc łatwo się ściągają. W weekend mogę Ci zrobić zdjęcia, ale na fejsie chyba nawet mam album gdzieś, to obczaj.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, no to trza podumać

wiesz, jaka jest ulubiony serial młodego? lol lol oglądanie na youtubie brick buildera kanał albo innych, jak składają zestaw lego lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, o matko :D Może się nagram następnym razem lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

szelma, możesz, tajemnicza "ciotka szelma", która ma tyle lego to pewnie jawi mu się jako bóstwo bez twarzy lol albo o głowie ludzika lego :D aaaaaaaaa, widziałaś torebkę lego??

http://www.boredpanda.com/this-lego-bag-turns-your-hand-into-lego/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, widziałam :D Nie naszam torebek, ale taką bym nosiła lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!