Autor Wątek: Skuteczna kuracja cery przed weselem  (Przeczytany 389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nereida

Skuteczna kuracja cery przed weselem
« dnia: 14 Lis 2016, 11:31:54 »
Hejka! Mam dość mało czasu, więc opiszę sprawę w skrócie - za 8 miesięcy biorę ślub, będzie wesele i ta cała otoczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chciałabym w tym dniu wyglądać jak milion dolarów i chyba każda przyszła panna młoda do tego dąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie mam jakichś sporych problemów z cerą, czasem wyskoczy pryszcz tu i ówdzie, dodatkowo skóra troszkę się na twarzy przesusza. Chciałabym zatem podjąć jakąś kurację, lub zacząć na stałe korzystać z kosmetyków, które ten niewielki problem rozwiążą. Chcę, by skóra do wesela stała się nieskazitelna i wypielęgnowana. Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki, sposoby? Dawajcie znać! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pozdrawiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: Skuteczna kuracja cery przed weselem
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lis 2016, 11:47:27 »
sprowadzonym sposobem jest wizyta u sprawdzonej (polecanej przez kolezanki) kosmetyczki, która przeprowadzi wywiad, obejrzy, pomaca, a następnie doradzi najlepsze dla cery zabiegi.

Pisanie "tak ogolnie" mija się z celem, bo jedna bedzie potrzebować mikrodermabrazji, inna kwasów, a inna nic z tych rzeczy, bo ma pękające naczynka i alergie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj