Skuteczna kuracja cery przed weselem

Zaczęty przez nereida, 14 Lis 2016, 11:31:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nereida

Hejka! Mam dość mało czasu, więc opiszę sprawę w skrócie - za 8 miesięcy biorę ślub, będzie wesele i ta cała otoczka :) Chciałabym w tym dniu wyglądać jak milion dolarów i chyba każda przyszła panna młoda do tego dąży :) Nie mam jakichś sporych problemów z cerą, czasem wyskoczy pryszcz tu i ówdzie, dodatkowo skóra troszkę się na twarzy przesusza. Chciałabym zatem podjąć jakąś kurację, lub zacząć na stałe korzystać z kosmetyków, które ten niewielki problem rozwiążą. Chcę, by skóra do wesela stała się nieskazitelna i wypielęgnowana. Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki, sposoby? Dawajcie znać! :) Pozdrawiam :)

wrobelek0403

sprowadzonym sposobem jest wizyta u sprawdzonej (polecanej przez kolezanki) kosmetyczki, która przeprowadzi wywiad, obejrzy, pomaca, a następnie doradzi najlepsze dla cery zabiegi.

Pisanie "tak ogolnie" mija się z celem, bo jedna bedzie potrzebować mikrodermabrazji, inna kwasów, a inna nic z tych rzeczy, bo ma pękające naczynka i alergie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login