Autor Wątek: konfitura z czerwonej cebuli  (Przeczytany 552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

konfitura z czerwonej cebuli
« dnia: 31 Paź 2016, 12:19:21 »
w sumie to nie chce nic polecic, tylko rada mi potrzebna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

robicie, lubicie?

ostatnio dostałam na grzance w knajpie i smakowało obłednie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szukam przepisu i widze, ze wszedzie jest ocet balsamiczny, którego nie znosze. Zastanawiam sie, czy to jakis element must be Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy jednak da sie pominąc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: konfitura z czerwonej cebuli
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Paź 2016, 12:21:48 »
wrobelek0403, z moich gotowań to zawsze ocet dawałam, niekoniecznie balsamiczny - cebula + ocet + cukier, winny biały, czerwony, co tam miałam, balsamicznego rzadko, bo mi szkoda było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Paź 2016, 12:23:20 »
ja nie znosze octów owocowych w ogole, bleeee tylko spirytusowy do galarety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moge zastąpić sokiem z cytryny.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 31 Paź 2016, 12:24:45 »
wrobelek0403, nie próbowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zrób z jednej cebuli i sprawdź Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Paź 2016, 12:28:39 »
zwierzatko_mojej_mamy, no może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupie z dwie cebule i spróbuje z sokiem.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Paź 2016, 12:28:39 »

calla

« Odpowiedź #5 dnia: 31 Paź 2016, 14:52:39 »
wrobelek0403, moim zdaniem cytryna nie da takiego smaku jak ocet winny. Spróbuj może zrobić z białym z winogron. Jest delikatny w smaku.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #6 dnia: 31 Paź 2016, 18:21:56 »
calla, no zobacze, nieufna jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lis 2016, 22:56:08 »
Wróbel weź ocet z Porto, jest rewelacyjny
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj