Autor Wątek: Curry indyjskie z dynią i ciecierzycą  (Przeczytany 1855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Curry indyjskie z dynią i ciecierzycą
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Lis 2016, 07:32:58 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tajskiego zarcia. No niestety, nie moja bajka. Wziełam najprostszą wołowinę z czerwonym winem i chlebkami naan,

masz moze na mysli indyjskie? Bo chleben naan jest z Indii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mi indyjskie zarcie tez nie podchodzi, podczas mojego pobytu w Indiach najbardziej smakowala mi indnezyjska salatka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

« Odpowiedź #26 dnia: 20 Lis 2016, 07:33:49 »
Uwielbiam kolendre. R. robi przepyszna salatke z awokada i pomidorow z kolendra. Mniam.

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 20 Lis 2016, 08:22:34 »
mayagaramond, no w sumie racja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to była tajska knajpa na 100% Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #28 dnia: 20 Lis 2016, 10:59:33 »
Naan to stanowczo nie tajskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mmm, uwielbiam świeża kolendrę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dobrze, ze chociaż tu geny mam ok, skoro szparagów jesc nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Lis 2016, 13:19:56 »
 kocham kolendrę. Ale poznałam ja dopiero kilka lat temu. Teściowie mają w ogrodzie  dużych ilościach. Ja w ogóle lubię aromatyczne zioła i przyprawy.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Lis 2016, 13:19:56 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #30 dnia: 20 Lis 2016, 13:24:04 »
a, co zabawne, mimo wrzucania pietruchy przez mame do zupy, szczerze jej nienawidziłam, znaczy pietruchy, nie mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polubiłam dopiero na stare lata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj także teoria o "smakach nabytych" tez mnie sie nie trzyma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #31 dnia: 20 Lis 2016, 14:08:52 »
także teoria o "smakach nabytych" tez mnie sie nie trzyma 
trzyma, trzyma, znaczy sie nabylas smak na stare lata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podobno cos trzeba sprobowac 7 razy, zeby polubic (chodzi o nowy smak)

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 20 Lis 2016, 14:28:24 »
O prosze, nie wiedzialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #33 dnia: 21 Lis 2016, 08:37:19 »
aromatyczne zioła uwielbiam, pietruszkę kocham i dodaję ją gdzie tylko mogę, ale ta kolendra to jakiś koszmar - jak callja pisała - posmak mydła
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #34 dnia: 21 Lis 2016, 11:10:47 »
No bo wy macie z calija ten zmutowany gen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #35 dnia: 21 Lis 2016, 12:34:26 »
chamstwo afrykańskie, babmuskie będzie mnie tu od mutantów wyzywało!

damka

« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lis 2016, 22:56:04 »
Faktycznie Passata robi różnicę.  Ostre, ale ja bardzo lubię.  Super potrawa.  Dzięki za inspiracje!

callja

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Lis 2016, 00:52:37 »
golinda, uffff, czyli nie jestem total porąbana (i P. takoż, bo on też jedząc kolendrę narzekał, że gryzie zawartość mydelniczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

dragon, Ty tu nie rechotaj, bo ja chętnie bym tę trendy kolendrę polubiła i dołączyła do zieleniny wszelkiej w rodzaju pietruszki, bazylii, szczypiorku i koperku, które mogę pożerać w ilościach obfitych a dowolnych, a tu figa!! Mydło w ustach i już. Nie do przejścia.

A serio grymaśna nie jestem i jedynym smakiem, do którego nie jestem w stanie się przekonać (w stanie i surowym, i ugotowanym) jest seler. Próbowałam, przyrządzałam surówki czy "steki", a potem plułam. Dzięki Bogu, seler wygotowany w rosole czy smaku do zupy mi nie przeszkadza, ale np. mojej ciotce już tak - wyczuje natychmiast i będzie się krzywić. Swoją drogą, może to po niej ten antyselerowy smak odziedziczyłam, hmmmmm...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

golinda

« Odpowiedź #38 dnia: 24 Lis 2016, 08:51:39 »
callja, na korzyść selera przemawia fakt, że ma ujemne kalorie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lis 2016, 09:49:38 »
to ja jestem mega dziwna bo ja seler gotowany kocham wręcz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lis 2016, 09:49:38 »

sputnik

« Odpowiedź #40 dnia: 27 Lis 2016, 23:01:25 »
Ja uwielbiam seler w każdej postaci...Zapach selera...zawsze wącham jak kroję, kocham 😀.