Autor Wątek: Lampa UV, semilac, hybryda - w domu - opinie  (Przeczytany 7414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Lampa UV, semilac, hybryda - w domu - opinie
« dnia: 16 Paź 2016, 22:02:46 »
Pamietam, ze ktoś ze strefy ma na pewno zestaw do domowej hybrydy - co polecacie, jak Wam służy?
« Ostatnia zmiana: 16 Paź 2016, 22:03:37 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

Odp: Lampa UV, semilac, hybryda - w domu - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Paź 2016, 22:08:21 »
Moja siostra robi na lampach 500/szt
Mi samej się nie chce,  mogę zapytać jak coś potrzebujesz

zuzia

« Odpowiedź #2 dnia: 16 Paź 2016, 22:21:00 »
jak zobaczyłam wątek to pierwsza myśl: oooo, zwierz się wk..wił malowaniem paznokci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 16 Paź 2016, 22:32:14 »
zuzia, no wlasnie tak było, normalnie rzadko musze to robić "na juz", a dzisiaj musiałam, bo oczywiscie na 3h przed wyjściem odprysnęło mi pół paznota, drugi raz było bosko, to walnęłam palcem juz po top coacie i paznot psu w dupę, trzeci raz to zdążyłam tylko jedna warstwę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Paź 2016, 22:33:26 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja wczoraj przed wyjsciem na impreze juz w płaszczu zmywałam wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Paź 2016, 22:33:26 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Paź 2016, 22:38:03 »
wrobelek0403, no wlasnie kufa o takich momentach mówię!! No dupcyć sie z moim algorytmem podczas prasowania to ja moge, ale przy nagłych potrzebach sie on jednak nie sprawdza. Patrzyłam na allegrze i lampa ledowa, odtluszczacz, zmywacz  + jakieś mało istotne badziewia+ jeden bazotopcoat + 2 kolory semilaca to 180 pln, no jesli to ma mi oszczędzić nerwów i czasu to moze bym sie jednak zdecydowała?

zuzia

« Odpowiedź #6 dnia: 16 Paź 2016, 22:49:52 »
będę jutro u dziewczyny, która mi robi hybryde to mogę podpytać

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Paź 2016, 22:57:33 »
To zapytajcie, aczkolwiek zakładam, ze lampa uv led dowolna wystarczy na to suszenie i juz, bardziej mnie interesują opinie osób, które same sobie robią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #8 dnia: 17 Paź 2016, 09:13:22 »
ej, ale nie róbcie sobie hybrydy na gołą płytkę. porządna manikiurzystka zawsze położy warstwę żelu - wtedy nie jest to takie szkodliwe

zwierz, a wkurwa rozumiem, nienawidzę malować paznokci, nie umiem, hujowo mi to wychodzi, od dawna nie praktykuję.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 17 Paź 2016, 09:55:13 »
hmmm, nie robiłam za czesto, ale żelu mi nikt nigdy nie kładł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko jakiś podkład (tzn. w sumie nie wiem, co to było, ale tez swiatłoutwardzalne).

golinda

« Odpowiedź #10 dnia: 17 Paź 2016, 10:05:53 »
hmmm, nie robiłam za czesto, ale żelu mi nikt nigdy nie kładł

no bo to droższe jest

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Paź 2016, 10:07:26 »
to w moim osiedlowym salonie pewnie nawet nie ma takiej opcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 17 Paź 2016, 10:50:12 »
golinda, wszędzie piszą, żeby lakieru hybrydowego nie dawać prosto na płytkę, ale bazę masz od tego specjalną w tych zestawach - no nie wiem - przeczytałam pół netu i piszą, że 1. tylko złe ściąganie hybrydy może coś uszkodzić, 2. nigdy nie wspominali o żelu pod, 3. jest sporo wypowiedzi o tym, że hybrydy stosowali u kogoś, kto chciał doprowadzić zniszczony paznot do porządku, 4 od lat pamiętam, że właśnie żele ludziom niszczyły panznoty

« Ostatnia zmiana: 17 Paź 2016, 10:50:25 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

golinda

« Odpowiedź #13 dnia: 17 Paź 2016, 10:52:08 »
od lat pamiętam, że właśnie żele ludziom niszczyły panznoty

żele nigdy, akryl prędzej

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 17 Paź 2016, 10:53:42 »
golinda, o istnieniu akrylu to pierwsze słyszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja żel miałam raz w życiu robiony, na ślub Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 17 Paź 2016, 10:53:42 »

calla

« Odpowiedź #15 dnia: 17 Paź 2016, 12:41:44 »
zwierzatko_mojej_mamy, chyba tiliam ma zestaw do hybrydy.
Ja mam striplaca. Jestem bardzo zadowolona. Pisałam nawet ostatnio, że się spieszylam i szybko przed wyjściem pomalowałam paznokcie zwykłym lakierem, a wysuszylam w lampie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 17 Paź 2016, 12:44:00 »
calla, czyli striplac to jeszcze coś innego? lakier, ale utwardzalny na szybko w lampie?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 17 Paź 2016, 12:56:58 »
O W DUPĘ JEŻA!!! to ja mam w 5 minut pomalować, a potem rzeźbić godzinę, żeby zdjąć????

calla

« Odpowiedź #18 dnia: 17 Paź 2016, 12:57:47 »
zwierzatko_mojej_mamy, lakier hybrydowy jest trwalszy, ale bardziej szkodliwy dla płytki paznokcia. I chyba się go usuwa specjalnym zmywaczem na bazie acetonu, który dodatkowo wysusza płytkę.
Striplac jest łagodniejszy i zrywasz go jak naklejkę.
Taka wiedzę posiadam. Mam nadzieje, ze się nie mylę.

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 17 Paź 2016, 12:58:47 »
zwierzatko_mojej_mamy, no zdejmowanie hybrydy jest problematyczne.

golinda

« Odpowiedź #20 dnia: 17 Paź 2016, 13:00:07 »
a potem rzeźbić godzinę, żeby zdjąć????

zdejmowanie w ten sposób jest mega upierdliwe
ja mam żel, więc i tak nie może mi Irenka tak zdjemować, bo żel by rozpuściła, więc ściera pilnikiem
ale u stóp zdejmowałam sobie za pomocą zmywacza i owijania folią aluminiową. Fatalna sprawa. Zjechałam sobie paznokcie.

calla

« Odpowiedź #21 dnia: 17 Paź 2016, 13:00:59 »
zwierzatko_mojej_mamy, nie pomalujesz w godzinę (pisze o striplac). Kladziesz w sumie 4 warstwy na paznokieć. Baza, 2x lakier i baza. I to wszystko schnie po 60 sekund. Ja potrzebuje ok. godziny na dłonie. Na stopach idzie szybciej, bo wkładasz cała pod lampę.

wrobelek0403

« Odpowiedź #22 dnia: 17 Paź 2016, 13:06:13 »
calla, kazdy palec osobno sie suszy?

justynaaaa2

« Odpowiedź #23 dnia: 17 Paź 2016, 13:07:53 »
O W DUPĘ JEŻA!!! to ja mam w 5 minut pomalować, a potem rzeźbić godzinę, żeby zdjąć????
w 5 min nie pomalujesz, malując 4 warstwy na 1 łapie i 4 na drugiej, każdą susząc 90-120s to już ci daje ok 15 min samego suszenia
jak ci robi ktoś to jedną suszysz drugą w tym czasie masz malowaną, sama tego nie zrobisz więc dolicz sobie czas na pomalowanie tych 8 warstw (nie wiem jakie ty masz tempo malowania) i to jest fakt malowanie to pikuś, ściąganie to jest dramat a ściąganie tak żeby nie uszkodzić paznokcia to dramat do kwadratu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja aktualnie nie maluję niczym bo nie wymyślono jeszcze dla mnie idealnej metody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mi się striplac trzyma lepiej niż hybryda bo jest elastyczny i nie odpryskuje, nawet do 3 tyg tylko odrost straszy
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Angie

« Odpowiedź #24 dnia: 17 Paź 2016, 13:10:34 »
zwierzu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hybryda 5 minut dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja też miałam moment zachwycenia hybrydą, ale mi przeszło, bo ona mi odłazi.
Słyszałam gdzieś, że tak może być przy chorobach tarczycy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj