szpilki Sala - roz. 37, ciemny beż

Zaczęty przez wrobelek0403, 16 Paź 2016, 17:44:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Sprzedam eleganckie szpilki lakierowane polskiej marki Sala, w pięknym kolorze ciemnego, zimnego beżu. Z tyłu buta ozdoba z logo marki. Wysokość obcasa 8 cm.
Użyte tylko na jednej imprezie, więc praktycznie niezniszczone, tylko niewielkie zarysowania na obcasie (ach ten bruk). W pudełku zapasowe fleczki.

Buty są zrobione z miękkiej skóry, mimo że lakierowane, łatwo i szybko dopasowują się do stopy.

Rozmiar 37, rozmiarówka moim zdaniem standardowa.

Cena: 139 zł plus przesyłka ok. 15 zł.

Tutaj więcej zdjęć tego modelu.
http://butypoznan.pl/product-zul-14151-Czolenka-Sala-1535.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


callja

A na mnie za duże, buuuuuuuuuuuuuuuuu...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

Moim zdaniem to jest małe 37, wąskie. Ja je mam w tym rozmiarze tylko jaśniejsze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa, no one są dość wąskie, taki fason. Mam od nich same 37, tylko jednak ten szpic to nie na moje palce.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login