fotorelacja - nasz slub 29.09.2007

Zaczęty przez panikarola, 16 Gru 2007, 18:37:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Zdjęcie na rowerze - super! Samochód też! I w ogóle, fajoska z Was para ;-) Wszystkiego dobrego!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

marax

fajne zdjecia widze ze kolezanka pochodzi z moich stron :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  gdzie mieliscie wesele jakos znajomo mi to wyglada czyzby to zamek w dobrej??

panikarola

mary, mozliwe, ze kiecki rzeczywiscie jeszcze nie bylo, nie spotkalam sie, ale tez jak juz mialam zakup z glowy to nie wczytywalam sie az tak w temat.

maraxela, wesele bylo w Pawlowicach, nie w Dobrej, ale przynajmniej kierunek sluszny, bo od trasy na Olesnice tylko troszke trzeba odbic  :lol: zamek w dobrej jest taki bardziej kamienny chyba.

sweede, ja tych zdjec na rowerze jeszcze poszukam...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: "panikarola"bo populacja okularnikow jest generalnie dosc liczna.

My tez jestesmy okularnikami, H. mial okulary, ja mialam soczewki (prozna jestem ;-) ), ale na codzien nosze okulary, bo moje oczy nie lubia soczewek.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Ja jestem okularnica od urodzenia :-D

jusia

jeśli chodzi o temat okularowy, to ja też do ślubu wybrałam się w szkłach  :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

adrianna79

Cytat: "maraxela"fajne zdjecia widze ze kolezanka pochodzi z moich stron :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  gdzie mieliscie wesele jakos znajomo mi to wyglada czyzby to zamek w dobrej??

tak sie zdarzylo ze panikarola i ja mialysmy slub i wesele w tym samych miejsach. mialysmy miec tez tych samych fotografow.. ale... wiesz jak to sie skonczylo...

Kata

Piękne zdjęcia  :-D

Ja też jestem okularnicą, ale na codzień chodzę w soczewkach, więc do ślubu też w nich poszłam. Mąż natomiast (odpukać :-) ) na razie ma dobry wzrok. Ale widziałam już PM w okularach, więc nie każdy zakłada na ten dzień soczewki, czego i wy jesteście przykładem :-)
Pozdrawiam

Kata

panikarola

Cytat: "adrianna79"mialysmy miec tez tych samych fotografow

za to pd poczatku mialysmy plan, ze mezow mamy innych  :-P

i dodam, ze slub tez mialysmy w tym samym kosciele...

[ Dodano: 05-01-2008, 21:30 ]
Mary, zuzia, link juz dziala! a kawalek butow widac w 17 i 23 zdjeciu, ale malutko, jak bede miala chwile to pod tym katem zajrze do galerii.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.