fotorelacja - nasz slub 29.09.2007

Zaczęty przez panikarola, 16 Gru 2007, 18:37:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Monika

śliczne zdjęcia, wyglądaliście pięknie :) Tak prosto i z klasą. Powiedz mi, co to za kiecka? Bardzo ładna jest :) No i szal w kościele pięknie się z nią prezentował.

Kasia

gratuluję :)
a mi sie zimno zrobiło jak zobaczyłam ciebie tylko w sukience brrrrrrrrrrrr

widać radość na Waszych twarzach
odoba mi się fota na rowerze
i te w tańcu :)

no i chyba pierwsza Młoda Para w okularach

mika

piękna para, piękne zdjecia, wszystkiego dobrego :mrgreen:

foszek

Sliczne zdjecia, sliczna para... gratulacje :-D

kamelia04.08.2007

gratulacje,
1. ładna suknia, a jeszcze ładniejsza w swietle dziennym
2. ładny bukiet
3. tanczyliscie rewelacyjnie
4. stoliki okragłe tez mi sie podobają
5. fryzura jakas dziwna, cos mi tam nie gra
6. samochód - klasa

a w ogóle to zdjęcia sa dobrze zdobione a para młoda sympatyczna i usmiechnieta, tak trzymać.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

jusia

śliczna z Was para okularników  :)  i wreszcie wiem jak wyglądasz  :)  bardzo ładna suknia i fryzura też mi się bardzo podoba, wszystko takie wysmakowane i z klasą , no i w ogóle bardzo ładnie zrobione zdjęcia, no i Wy bardzo ładni ;-)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

panikarola, moje gratulacje:) najlepsze życzenia, choc to juz prawie dwa miesiace:) BArdzo fajnie to wyszło-dwóch okularników, nie wiem jak Ci bez, ale z okularami-super:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

panikarola

ciesze sie, ze Wam sie podoba!

Cytat: "Monika"co to za kiecka?

nie bede oryginalna - jest to Pronovias, model Europa.

Cytat: "Kasia"a mi sie zimno zrobiło jak zobaczyłam ciebie tylko w sukience brrrrrrrrrrrr

a chcieli mnie sadysci namowic, zebym poszla bez szala do slubowania!
tak naprawde bylo mi w sam raz, ale w kosciele bez szala byloby za zimno.

Cytat: "Kasia"fota na rowerze

tych jest gdzies wiecej, ale najfajniej to wyglada na filmie - pan zrobil taka wstawke na czarno-bialo z taka muzyczka z lat 20, do tego slychac tez nawet takie szmery w tle jakby plyta na gramofonie gdzies zahaczyla. fajne to:)

Cytat: "kamelia04.08.2007"a w ogóle to zdjęcia sa dobrze zdobione

tu mam nadzieje, ze Marcin 5czwartych cos od siebie dorzuci :) mi tez sie podobaja :), przy czym zdjecia nie wszystkie pochodza z tych, ktore fotograf uznal za najlepsze, tzn. ktore oznaczyl a plycie jak folder "ok".

Cytat: "kamelia04.08.2007"5. fryzura jakas dziwna, cos mi tam nie gra

kamelia, ona byla taka nierowna, moze to dlatego.

Cytat: "jusia79"i wreszcie wiem jak wyglądasz

nadszedl ten czas, Jusia! juz sie troche znamy, to mozna sie zwizualizowac:)

[ Dodano: 16-12-2007, 21:11 ]
Cytat: "salsa"dwóch okularników, nie wiem jak Ci bez, ale z okularami-super:)

salsa, powiem Ci, ze ja sama niedokladnie wiem :) jak patrze na siebie bez okularow w lustrze to ciut nieostro widze, hihi :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

adrianna79

SLICZNA panna mloda!!!! W sukienke wygladasz bardzo elegancko. Pieknie na Tobie lezy! Okulary tez swietnie sie prezentuja!!!! Tak slodko razem wygladacie!!!!! Najbardziej podoba mi sie zdjecie jak razem tanczycie. Juz nie moge sie doczekac kiedy Ciebie poznam osobiscie. Juz nie moge sie doczekac reszty zdjec :-). Mam nadzieje ze sie pochwalisz, bo zapowiadaja sie wspaniale. Jestescie moja ulubiona para!!!!!  

Napisze do Ciebie jutro na temat filmu. Ponoc jest "dobry do ogladania przez rodzicow" ale ten idiota nadal nie przeslal mi zdjec. Nie wiem dlaczego ale on mysli ze ja zartuje jak mowe ze potrzebuje zdjecia od zaraz. koles sobie pojechal na tydzien do Francji i zdjec nadal mi nie przeslal. Jak uda mi sie przyjechac do Polski to chyba facetowi nogi z dupy po wyrywal - wybacz moj francuski... :-)

aniak1211

PIEKNIE :!:  :!:  :!:
Nic dodac,nic ujac,usmiechnieci i radosni :-D

golinda

Cytat: "panikarola"jak patrze na siebie bez okularow w lustrze to ciut nieostro widze, hihi  

hehehe! dobre!  :mrgreen:

wszystkiego najlepszego!

beesok

Bardzo fajne zdjecia i bardzo sympatyczna para ;)
Podoba mi sie Wasza "spontanicznosc"..widac, ze swietnie sie bawiliscie i przeciez o to przede wszystkim chodzi ;)

mayagaramond

Wszystkiego dobrego! Pieknie wygladaliscie (Twoj maz przypomina mi kolege ze studiow, ale on jest juz zonaty i ma chyba 2 dzieci, wiec to nie ta sama osoba;))

Mieliscie fantastyczny samochod.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Cytat: "adrianna79"Napisze do Ciebie jutro na temat filmu. Ponoc jest "dobry do ogladania przez rodzicow" ale ten idiota nadal nie przeslal mi zdjec.

napisz! zobaczymy co sie da z tym zrobic  :-D ja moge ich molestowac od srody.

Cytat: "adrianna79"Jestescie moja ulubiona para!!!!!

maz jest bardzo dumny!
tylko w kwestii okularow nie rozumie, co wobec tego inne osoby robia z nimi na czas slubu, nie ogladal wiekszosci Waszych zdjec, wiec mysli, ze sporo sposrod Was tez mialo okulary na slubie, bo populacja okularnikow jest generalnie dosc liczna.

Cytat: "adrianna79"Juz nie moge sie doczekac kiedy Ciebie poznam osobiscie.

ja tez!!!! ale wiesz, ze Ty obecnie nie wybierasz sie do PL a ja do USA to mozemy jeszcze troche poczekac  :lol:  :lol: a zdjec mam jeszcze troche, ale na wieksosci ciekawych jest oprocz nas duzo ludzi, nie wiem, czy by byli szczesliwi, gdyby przez przypadek odkryli siebie w necie :-> . popatrze, czy moge jeszcze cos dorzucic do galerii ale raczej ciemno to widze (chyba ze Cie interesuje wizerunek stolu  :mrgreen: albo auta - ale to juz dosc dokladnie widac na tych zdjeciach co sa). pokaze Ci jak sie spotkamy :), mamy wciaz zalegly ten zlot PM 2007, pamietacie?

[ Dodano: 17-12-2007, 00:12 ]
Cytat: "mayagaramond"to nie ta sama osoba;)

kurcze, Maya, no mam nadzieje ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ewa.wie

Super, pięknie wyglądaliście, gratulacje  :-D

dagi

Gratuluję, bardzo ładnie wyglądaliście  :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

inkageo

Bardzo przyjemnie się oglądało :) Suknia piękna...
Imagine there is no hate

errata

bardzo ładna z Was para, śliczne zdjęcia :) Gratuluje!!!

sierpniowajulka

panikarola, fajnie pooglądać "świeżą krew zdjęciową"... Z Was para okularników jak i z nas, tylko my z próżności okularów pozbyliśmy się na dzień ślubu. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Cytat: "sierpniowajulka"Z Was para okularników jak i z nas, tylko my z próżności okularów pozbyliśmy się na dzień ślubu.

hihi, i tu was mam :) a mieliscie soczewki kontaktowe?
my bez okularow mamy taki zagubiony wzrok, glupio by to wygladalo na zdjeciach. nie mowiac o tym, ze rodzina by nas nie rozpoznala:)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

panikarola, moje gratulacje:)

Cytat: "panikarola"a mieliscie soczewki kontaktowe?
ja miałam. K. ma taką wadę wzroku, że nie ma dla niego soczewek. Zresztą on super wygląda w okularach. A siebie w okularach na ślubie nie widziałam. Pomijam fakt, że mało brakowało a poszłabym do ślubu w 1 soczewce, ale to drobiazg.

sierpniowajulka

Cytat: "panikarola"a mieliscie soczewki kontaktowe?
mąż miał, ja nie... moje oczy nie tolerują soczewek w pomieszczeniach - używam ich więc głównie podczas ferii zimowych (podczas szusów na nartach są nieocenione). W pozostałych wypadkach albo w okularach, albo zupełnie bez niczego... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

panikarola, super zdjecia - widac na nich mnostwo radosci :D I slicznie oboje wygladaliscie! Gratulacje!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary

Gratulacje :) Nareszcie jakaś nowa PM.
Suknia oryginalna, bo choć pronovias to ów model chyba nie pojawił się dotychczas na relacjach okołoślubnych?