Kolacje

Zaczęty przez mayagaramond, 03 Paź 2016, 15:15:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond


Czasem brakuje mi weny na kolacje.Obiad jem w pracy (domowy, bo gotujemy), i nie chce mi sie a) znow gotowac na sama kolacje
b) jesc drugiego obiadu.

Lubie kanapki, szczegolnie jak mam jakas dobra wedline, ale czasem nie wiem, co robic do jedzenia.
A co wy jecie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

kanapki :)  albo sałatke (np mix sałat + pomidor+feta), czasami zjem małą porcje tego co M. na obiad (bo ja jem w pracy obiad, on w domu, wieczorem). czasami nic, jak zjem cos pozno w pracy

golinda

też mam z tym problem, bo najbardziej chciałabym kanapki, ale wiem, że pieczywo to niekoniecznie
więc zjadam np. mozarellę z oliwą i pomidorami i kładę się spać głodna i wkurwiona :D

czasem jak mi się chce, to mam duszone warzywa, jakieś bezmięsne leczo

wrobelek0403

ja na kolacje to jem obecnie tylko białko i warzywa, ale też o 17.30 mam posiłek nr 4 z węglami, wiec o tej 20-21 nie jestem jakoś bardzo głodna.

Ale normalnie, poza dietą to jem do wyboru: jajka, grzanki, zupe (mam wywar pomrożony, wiec szybko idzie), mozarelle z pomidorem, jakies warzywa gotowane z sosem jogurtowym (lub w ramach szalenstwa z bułeczką  ;) ) jakieś kanapki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

U mnie na kolację sałatka z gotowanym kurczakiem, serek wiejski z łyżką musu owocowego, twaróg z warzywami, kanapka też się zdarza, często dojadam to co było na obiad, jakieś mięsko z warzywami