Skład kosmetyków, czyli zło w drogerii ;)

Zaczęty przez errata, 19 Wrz 2016, 21:33:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Nie zgadzam się, ze 90% w drogeriach jest syf w składzie. Coraz więcej marek kosmetycznych poprawia swoje składy na + oczywiście.

wrobelek0403

odkryłam stacjonarny sklep z tymi maskami holikaholika, rany jakie one są super :D

cera po nich jest ja pupcia niemowlaka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Jedyne co od nich mi przypasowało to żel aloesowy, ale on jest przeboski.

wrobelek0403

malutenka, a do czego ten zel?

Ja na razie mialam maske z kwasem hialuronowym i cytrynowa odzywcza. Obie super. Mam jeszcze truskawkowa i jeszcze jakas czwarta.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 10 Paź 2018, 08:36:54malutenka, a do czego ten zel?
Do wszystkiego! Ja go nakładam na twarz i ciało jako nawilżacz, można na włosy. Pięknie pachnie i robi dobrze skórze, szczególnie po lecie i słońcu https://www.cocolita.pl/pachnaca-kapiel/holika-holika-aloe-92-shooting-gel-zel-wielofunkcyjny-55ml?gclid=EAIaIQobChMIopGIlKL73QIVxaQYCh2iZArtEAQYAiABEgJnAvD_BwE

golinda


wrobelek0403

golinda, to jak mnie tołpa, ktora sie tu dziewczyny zachwycaja.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Mnie Tołpa też w ogóle nie służy...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

Cytat: golinda w 10 Paź 2018, 08:45:03
Holika uczuliła mnie jak zadna inna
Mnie załatwił twarz krem bb z Holika, miałam taki wysyp pryszczy i zaskórników że przez miesiąc ogarniałam. Ale to już kolejny koreański z filtrem który mi to zrobił.
Za to boski jest peeling i pianka do mycia twarzy z It's skin seria Mangowhite

golinda

dawno Tołpy nie mialam. mam teraz kremy Vianek (albo Sylveco, mylą mi sie) i bardzo mi służą.

callja

Wypróbowałam i jestem zadowolona, nic mnie nie uczula!! :D Fajne składy, polska firma, niewysoka cena, tylko z dostępnością bywa różnie...
http://nutka-kosmetyki.pl/skladniki/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /