Autor Wątek: Mieszkanie do urzadzenia:)  (Przeczytany 3413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Mieszkanie do urzadzenia:)
« dnia: 03 Wrz 2016, 22:26:19 »
Po wielu burzliwych rozmowach, decyzjach,zmianach planow zdecydowalismy sprzedac budowe a kupic mieszkanie.
Nie mamy wystarczajaco oszczednosci by wykonczyc dom,kredyt odpada.
Mamy jeszcze mozliwosc na zmiany,ciekawa jestem Waszej opini.
Nasze bedzie od poludniowego wschodu.
tu zdjecia;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

aniak1211

Odp: Mieszkanie do urzadzenia:)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrz 2016, 22:27:41 »
.

aniak1211

« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrz 2016, 22:28:31 »
Parter
- pokój dzienny 24,86 mkw
- kuchnia 6,88 mkw
- przedsionek 5,06 mkw
- łazienka 3,80 mkw
- schody 2,11

I piętro
- pokój 8,66 mkw
- pokój 9,00 mkw
- pokój pokój 8,08 mkw
- łazienka 6,71 mkw
- korytarz 2,51 mkw

aniak1211

« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrz 2016, 22:33:32 »
W lazience na dole myslalam by byla tylko toaleta w jednym kacie, w drugim pralka z piecykiem ale czy nie bede zalowac braku dodatkowego prysznica?
w drugiej  lazience mala wanna i prysznic choc powiem ze zastanawiam sie nad wanna,siostra namawia mnie by wywalic wanne bo nikt nie bedzie uzywal,jak jest u Was? Uzywacie?

Kasia

« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrz 2016, 22:37:26 »
Aniak, gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Rozkładowo bardzo fajne.

z wad to jak dla mnie pokoiki na górze małe, ciężko będzie urzadzić. Brak miejsca na szafy ubraniowe porzadne.

duzo gratów nagromadziliscie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrz 2016, 22:37:26 »

aniak1211

« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrz 2016, 22:53:21 »
Kasia,
Male ale zalezalo mi by kazdy mial swoj kacik,gratow nic nie mamy,wszystko bede kupowac,moze lozko Dominiki zabierzemy bo nowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dom moze kiedys bedzie,narazie musimy zadowolic sie  mieszkaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrz 2016, 22:57:18 »
A no to rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedy wracacie?

aniak1211

« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrz 2016, 23:02:22 »
Dominika musi skonczyc rok szkolny,do wrzesnia przyszlego roku musimy sie wyrobic z zalatwieniem spraw tutaj.
Mieszkanie do odbioru ma byc czerwiec/lipiec.

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrz 2016, 23:08:55 »
Aniak, to wszystko wam sie ładnie zagrywa czasowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #9 dnia: 03 Wrz 2016, 23:24:01 »
aniak1211, gratuluję!!! i jak widze, to to nie mieszkanie, a połowa "bliźniaka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrz 2016, 23:33:08 »
Aniak, to wszystko wam sie ładnie zagrywa czasowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mieszkanie idealnie czasowo,Dominika bedzie szla do komuni w pierwsza niedziele czerwca,bedzie okazja na zwiedzanie sklepow;)

Plany byly inne ale wlasnie czasu za malo,mial byc mniejszy domek ale nie damy rady ogarnac wszystkiego na odlegloscno i rok musielibysy gdzies mieszkac.

aniak1211, gratuluję!!! i jak widze, to to nie mieszkanie, a połowa "bliźniaka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sprzedaja jako mieszkanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj PRAWIE jak domek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrz 2016, 23:38:58 »
aniak1211, chętnie przygarnęłabym takie mieszkanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj swoją drogą, to jakoś tak myślałam, że budowa już dawno sprzedana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 03 Wrz 2016, 23:51:59 »
aniak1211, w tym jednym pokoju skos wygląda na mocny bardzo - tam się aby mieści to łóżko i dzieć nie wali łbem w sufit jak wstaje? to jedyne moje zastrzeżenie do całości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

aniak1211

« Odpowiedź #13 dnia: 03 Wrz 2016, 23:56:54 »
ishka82,  Dopiero 2 tyg. temu dalismy budowe do agencji:) mielismy dylemat co robic.
zwierzatko_mojej_mamy, ten skos rzeczywiscie jest spory i nie podoba  mi sie ale to jedyny skos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic z nim nie zrobimy,musi byc.
Jutro wezme zdjecia z tel. P. tam widac ten skos.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrz 2016, 23:58:45 wysłana przez aniak1211 »

magdalinska

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrz 2016, 07:15:32 »
aniak fajny! i to blizniak, nie mieszkanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co do wanny - ja nie korzystam, u siebie jak miekszmy juz 7 lat, to kapałam sie w wannie moze 2x, M. ani razu. Tylko dzieci uzywają. no ale czasami przydaje sie na np. pranie reczne

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrz 2016, 07:15:32 »

ishka82

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Wrz 2016, 08:59:14 »
ja na milion % bym wstawiła wannę, gdybym miała gdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj baaardzo mi brakuje, a przy dziecku, to już w ogóle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #16 dnia: 04 Wrz 2016, 09:01:50 »
wanna bardzo się przydaje, dla dzieciaków jest chyba najlepsza, coś przepłukać to tylko w wannie.
prysznice z brodzikiem mi się nie podobają, więc bez brodzika trzeba mieć jakąś alternatywę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a w takim prysznicu bez brodzika dziecka nie umyjesz (chyba, ze sama też jestes rozebrana lub chociaż na bosaka.
nic nie opłuczesz, bo i ty będziesz mokra a przyjamniej twoje stopy

calla

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Wrz 2016, 09:08:48 »
aniak1211, dla mnie wanna to jest konieczność. Jeśli nie jesteś zdecydowana co zrobić, to może wanna z prysznicem była by rozwiazaniem?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #18 dnia: 04 Wrz 2016, 09:11:57 »
ja preferuje przestronną kabine prysznicową - w pewnym wieku dzieci juz nie potrzebują wanny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211, te budynki juz stoją? albo masz możliwość obejrzenia planów budynku?
jest bardzo mało miejsca na przechowywanie, żadnej szafy gospodarczej
a na rysunkach wymiary mebli są chyba trochę przekłamane - szczególnie długość łóżek

to ta ćwiartka od tyłu budynku?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #19 dnia: 04 Wrz 2016, 09:30:16 »
jest bardzo mało miejsca na przechowywanie, żadnej szafy gospodarczej
własnie to mi się rzuciło w pierwszej kolejności, tam nie ma miejsca na prawie zadne większe meble-szafy.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2016, 09:33:36 wysłana przez Kasia »

Kasia

« Odpowiedź #20 dnia: 04 Wrz 2016, 09:32:47 »
Aniak, na górze w łazience przewidziany jest i prysznic i wanna, czyli jest dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na dole wystarczy sama toaleta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #21 dnia: 04 Wrz 2016, 10:40:36 »
ja preferuje przestronną kabine prysznicową - w pewnym wieku dzieci juz nie potrzebują wanny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale lubią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #22 dnia: 04 Wrz 2016, 11:08:24 »
elve,
Tak,lewa cwiartka z tylu.
Jeden taki budynek stoi,ogladalismy go w srodku,w porownaniu do naszego obecnego mieszkania to przestronne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wlasnie brak jakiegos schowka mnie martwi,dlatego zastanawiam sie czy w  lazience na dole zamiast prysznica zrobic ala przechowalnie.
Zdjecia pokoju ze skosem,schody w salonie i korytarzyk z wejsciem do lazienki.

aniak1211

« Odpowiedź #23 dnia: 04 Wrz 2016, 11:09:29 »
.

aniak1211

« Odpowiedź #24 dnia: 04 Wrz 2016, 11:14:57 »
Co do prysznica to raczej bez brodzika,mialam okazje kapania dzieci w takim przez wakacje,sama musialam do kabiny wejsc,inaczej cala lazienka zalana:D
W wannie sama lubie polezec,choc od kiedy jest Nina to nie mialam czasu/ochoty.
Napewno na ogrodku bedzie cos malego do przechowania drobiazgow,malutki ogrod ale zawsze cos.

Posrod innych ofert nie bylo nic lepszego,mieszkania mniejsze metrazowo z dwoma/trzema pokojami bez tarasu.