Mieszkanie do urzadzenia:)

Zaczęty przez aniak1211, 03 Wrz 2016, 22:26:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Po wielu burzliwych rozmowach, decyzjach,zmianach planow zdecydowalismy sprzedac budowe a kupic mieszkanie.
Nie mamy wystarczajaco oszczednosci by wykonczyc dom,kredyt odpada.
Mamy jeszcze mozliwosc na zmiany,ciekawa jestem Waszej opini.
Nasze bedzie od poludniowego wschodu.
tu zdjecia;)

aniak1211


aniak1211

Parter
- pokój dzienny 24,86 mkw
- kuchnia 6,88 mkw
- przedsionek 5,06 mkw
- łazienka 3,80 mkw
- schody 2,11

I piętro
- pokój 8,66 mkw
- pokój 9,00 mkw
- pokój pokój 8,08 mkw
- łazienka 6,71 mkw
- korytarz 2,51 mkw

aniak1211

W lazience na dole myslalam by byla tylko toaleta w jednym kacie, w drugim pralka z piecykiem ale czy nie bede zalowac braku dodatkowego prysznica?
w drugiej  lazience mala wanna i prysznic choc powiem ze zastanawiam sie nad wanna,siostra namawia mnie by wywalic wanne bo nikt nie bedzie uzywal,jak jest u Was? Uzywacie?

Kasia

Aniak, gratuluję :)
Rozkładowo bardzo fajne.

z wad to jak dla mnie pokoiki na górze małe, ciężko będzie urzadzić. Brak miejsca na szafy ubraniowe porzadne.

duzo gratów nagromadziliscie?

aniak1211

Kasia,
Male ale zalezalo mi by kazdy mial swoj kacik,gratow nic nie mamy,wszystko bede kupowac,moze lozko Dominiki zabierzemy bo nowe ;)
Dom moze kiedys bedzie,narazie musimy zadowolic sie  mieszkaniem ;)

Kasia

A no to rozumiem :)

Kiedy wracacie?

aniak1211

Dominika musi skonczyc rok szkolny,do wrzesnia przyszlego roku musimy sie wyrobic z zalatwieniem spraw tutaj.
Mieszkanie do odbioru ma byc czerwiec/lipiec.

Kasia

Aniak, to wszystko wam sie ładnie zagrywa czasowo :)

ishka82

aniak1211, gratuluję!!! i jak widze, to to nie mieszkanie, a połowa "bliźniaka" :) super :D

aniak1211

Cytat: Kasia w 03 Wrz 2016, 23:08:55
Aniak, to wszystko wam sie ładnie zagrywa czasowo :)
Mieszkanie idealnie czasowo,Dominika bedzie szla do komuni w pierwsza niedziele czerwca,bedzie okazja na zwiedzanie sklepow;)

Plany byly inne ale wlasnie czasu za malo,mial byc mniejszy domek ale nie damy rady ogarnac wszystkiego na odlegloscno i rok musielibysy gdzies mieszkac.

Cytat: ishka82 w 03 Wrz 2016, 23:24:01
aniak1211, gratuluję!!! i jak widze, to to nie mieszkanie, a połowa "bliźniaka" :) super :D
Sprzedaja jako mieszkanie :D PRAWIE jak domek :D

ishka82

aniak1211, chętnie przygarnęłabym takie mieszkanie :D swoją drogą, to jakoś tak myślałam, że budowa już dawno sprzedana ;)

zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211, w tym jednym pokoju skos wygląda na mocny bardzo - tam się aby mieści to łóżko i dzieć nie wali łbem w sufit jak wstaje? to jedyne moje zastrzeżenie do całości ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

#13
ishka82,  Dopiero 2 tyg. temu dalismy budowe do agencji:) mielismy dylemat co robic.
zwierzatko_mojej_mamy, ten skos rzeczywiscie jest spory i nie podoba  mi sie ale to jedyny skos :D
Nic z nim nie zrobimy,musi byc.
Jutro wezme zdjecia z tel. P. tam widac ten skos.

magdalinska

aniak fajny! i to blizniak, nie mieszkanie ;)
co do wanny - ja nie korzystam, u siebie jak miekszmy juz 7 lat, to kapałam sie w wannie moze 2x, M. ani razu. Tylko dzieci uzywają. no ale czasami przydaje sie na np. pranie reczne

ishka82

ja na milion % bym wstawiła wannę, gdybym miała gdzie ;) baaardzo mi brakuje, a przy dziecku, to już w ogóle ;)

Kasia

wanna bardzo się przydaje, dla dzieciaków jest chyba najlepsza, coś przepłukać to tylko w wannie.
prysznice z brodzikiem mi się nie podobają, więc bez brodzika trzeba mieć jakąś alternatywę ;)
a w takim prysznicu bez brodzika dziecka nie umyjesz (chyba, ze sama też jestes rozebrana lub chociaż na bosaka.
nic nie opłuczesz, bo i ty będziesz mokra a przyjamniej twoje stopy

calla

aniak1211, dla mnie wanna to jest konieczność. Jeśli nie jesteś zdecydowana co zrobić, to może wanna z prysznicem była by rozwiazaniem?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

elve

ja preferuje przestronną kabine prysznicową - w pewnym wieku dzieci juz nie potrzebują wanny ;)

aniak1211, te budynki juz stoją? albo masz możliwość obejrzenia planów budynku?
jest bardzo mało miejsca na przechowywanie, żadnej szafy gospodarczej
a na rysunkach wymiary mebli są chyba trochę przekłamane - szczególnie długość łóżek

to ta ćwiartka od tyłu budynku?

Kasia

#19
Cytat: elve w 04 Wrz 2016, 09:11:57jest bardzo mało miejsca na przechowywanie, żadnej szafy gospodarczej
własnie to mi się rzuciło w pierwszej kolejności, tam nie ma miejsca na prawie zadne większe meble-szafy.

Kasia

Aniak, na górze w łazience przewidziany jest i prysznic i wanna, czyli jest dobrze :)
na dole wystarczy sama toaleta :D

ishka82

Cytat: elve w 04 Wrz 2016, 09:11:57
ja preferuje przestronną kabine prysznicową - w pewnym wieku dzieci juz nie potrzebują wanny ;)
ale lubią ;)

aniak1211

elve,
Tak,lewa cwiartka z tylu.
Jeden taki budynek stoi,ogladalismy go w srodku,w porownaniu do naszego obecnego mieszkania to przestronne :D
Wlasnie brak jakiegos schowka mnie martwi,dlatego zastanawiam sie czy w  lazience na dole zamiast prysznica zrobic ala przechowalnie.
Zdjecia pokoju ze skosem,schody w salonie i korytarzyk z wejsciem do lazienki.

aniak1211


aniak1211

Co do prysznica to raczej bez brodzika,mialam okazje kapania dzieci w takim przez wakacje,sama musialam do kabiny wejsc,inaczej cala lazienka zalana:D
W wannie sama lubie polezec,choc od kiedy jest Nina to nie mialam czasu/ochoty.
Napewno na ogrodku bedzie cos malego do przechowania drobiazgow,malutki ogrod ale zawsze cos.

Posrod innych ofert nie bylo nic lepszego,mieszkania mniejsze metrazowo z dwoma/trzema pokojami bez tarasu.