suknie villais

Zaczęty przez elizapj, 15 Gru 2007, 01:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

bardzo prosze o opinie wszystkie z Was, ktore je kupily, mialy zamiar kupic, jedynie przymierzaly

chodzi mi tu nie o opinie odnosnie tego czy sie komus podobaja czy nie - w koncu kwestia gustu - ale o takie jak ogolne wrazenia, jakosc materialow, lekkosc, wygoda, etc.
ewentulanie jesli ktos ma jakies uwagi (obojetne czy dobre czy zle, odnosnie salonu Promesa- jedynego znanego mi, kt sprzedaje te suknie) to bardzo poprosze..

mi sie saga szukania sukni, w ktorej bym sie zakochala ciagnie i ciagnie..:( i ostatnio albo mi sie cos ubzduralo, albo obiektywnie doszlam do wniosku, ze jednak pronoviaski nie sa w moim stylu, o ile pieknie na zdjeciach by nie wygladaly, te modele, kt mi sie podobaja, z byt czesto traca wiele w rzeczywistosci:( i sie obecnie sklaniam wlansie ku tym z villais... ale jeszcze wyboru NI MA~~!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

ja mierzyłam kilka sukien villais w tym jedną za 10 tyś zł... suknie są bardzo dobrze wykonane i pięknie zdobione... kroje tez miały supuer. w tym roku dużo u nich sukien w stylu empire, ja jedynie słyszałam że ktoś miał jakieś problemy przy odbiorze tej sukni w promesie... ale suknie mi osobiście bardzo przypadły do gusti

Monika

hmm... weszłam na ich stronę i są piękne :) A nie wiecie, czy gdzieś we Wrocławiu można je obejżeć? Czy tylko Wawa?

elizapj

Cytat: "Monika"A nie wiecie, czy gdzieś we Wrocławiu można je obejżeć? Czy tylko Wawa?
na stronie promesy (http://www.promesa-slubne.pl/) podaja, ze sa jedynym dystrybutorem:( a na stronie hiszpanskiej (villais.com) tez podany jest namiar tylko na salon promesy...
wiec chyba tylko oni. ale jesli Cie ktoras konktretnie interesuje to koniecznie najpierw do nich zadzwon czy ja maja, bo jak wszedzie, oni rowniez sprowadzaja tylko niektore. za to sa relatywnie nie daleko dworca, wiec jesli sie wybierzesz to przynajmniej omina Cie wawskie korki  ;)
:arrow: Ciesze sie, ze i Wam ich kolekcja sie podoba. sa naprawde bardzo mile w dotyku, zadnych ceratowatych wrazen, koronki sa miekkie, nie drapia..Nie wiem, jak dla mnie, to oprocz tego czy suknia jest w moim guscie, najwazniejsze jest to wlasnie jak ja sie w niej czuje bez patrzenia w lustro...i przy tych z Villais zadnej nie odczuwalam jak stroj teatralny/ludowy...a nie wytykajac palcem..przy, wielu ktore przymierzalam takie wlasnie mialam wrazenie.
jeszcze odnosnie pronovias, te w 2008, ktore sa od Manuel Mota, sa super miekkie i lekkie rowniez. jak dla mie zupelne inne niz reszta kolekcji pronovias...ale ceny potrafia byc wysokie tylko za ta metke..:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Eliza suknie Villais sa piekne i welony tez, ale jezeli chodzi o salon Promesa to najgorsze doswiadczenia mialam z nimi, obsluga byla fatalna i chamska... ale sprobuj moze ciebie potraktuja inaczej...

elizapj

Cytat: "siog"Eliza suknie Villais sa piekne i welony tez, ale jezeli chodzi o salon Promesa to najgorsze doswiadczenia mialam z nimi, obsluga byla fatalna i chamska... ale sprobuj moze ciebie potraktuja inaczej...
wiesz co, moze ta Pani nabiera ciepla do klientow dopiero po jakims czasie. ja tez na poczatku mialam wrazenie, ze jest chlodna jak sopelek...ale po 15 minutach sprawy wygladaja tam duzo lepiej. przynajmniej na ta, z kt ja mialam do czynienia nie moge sie skarzyc:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: "elizapj"na stronie promesy (http://www.promesa-slubne.pl/) podaja, ze sa jedynym dystrybutorem:( a na stronie hiszpanskiej (villais.com) tez podany jest namiar tylko na salon promesy...
wiec chyba tylko oni.

a jeszcze dwa-trzy miesiace temu procz promesy był dodatkowo jakis poznański salon. Oczywiscie sobie nie zapisałam jaki, bo stwierdziłam, ze jak bede potrzebowac, to zajrze na strone. A tu dupa... widac sie wycofali ze wspołpracy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ja juz zaraz zwariuje:( po tej dzisiejszej sukni z koprzywianksiej, te z villaisa nadla mi sie podobaja bardzo, ale mikado to moj ulubiony material na suknie...a zadna, anprawde zadna mnie tak nie wzruszyla jak ta tajemnicza, nazwana przez sprzedawce jako SONAR:( i jesli jednak na nia sie zdecyduje, to i tak do Villaisa chyba wroce po welon..bo ich welony sa przepiekne i tak mile w dotyku...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login