Autor Wątek: Jak usadzacie gości??  (Przeczytany 16089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: Jak usadzacie gości??
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Maj 2009, 17:31:54 »
Może pomyśl nad tym, bo inaczej będą musieli sprawdzać na listach zbiorczych. Na weselu kolegi D. był inny patent - przy wejściu dostawało się kopertę z numerem i symbolem stolika, a potem kelner odprowadzał grupami do stolików.

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

Kasia

« Odpowiedź #26 dnia: 06 Maj 2009, 17:32:50 »
u nas zbiorcza lista przy wejściu sprawdziła się znakomicie - wszyscy z wyjatkiem mojej mamy wiedzieli gdzie usiąść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

effik

« Odpowiedź #27 dnia: 06 Maj 2009, 17:36:20 »
u nas zbiorcza lista przy wejściu sprawdziła się znakomicie - wszyscy z wyjatkiem mojej mamy wiedzieli gdzie usiąść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aga.ant

« Odpowiedź #28 dnia: 06 Maj 2009, 18:20:44 »
Effik dobrze, że odświeżyłaś wątek, bo ja też jestem w trakcie sadzania gości.

Nasze ustawienie stołów będzie takie: duży stół 28 osobowy i 5 stołów po 12 osób. Przy duży stole my i wszyscy młodzi i nasi znajomi, przy pozostałych rodzina według pomysłów naszych mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak się dobrze złożyło, że rodzina mojego A. zajmie 2 stoliki a moje rodzina 3 pozostałe więc nie będzie niepotrzebnego mieszania towarzystwa. Jedyne mieszanie będzie wewnątrz rodzin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na strefie znalazłam program Perfect Table Plan - program do sadzania gości, można świetnie się nim bawić, zaznaczając kto kogo lubi itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wadą jest, że po 14 dniach darmowej zabawy trzeba kupić licencję, żeby w pełni z niego korzystać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak się nie kupi to można usadzać tylko 30 gości.
Oprócz tego planuję na stołach postawić wizytówki z nazwiskami gości, a oprócz tego zrobię tablicę ogłoszeń ślubnych, gdzie m.in. będzie rozrysowane kto, gdzie siedzi.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 18:22:40 wysłana przez aga.ant »

magdarynka

« Odpowiedź #29 dnia: 06 Maj 2009, 21:10:44 »
Jak wysadzacie byloby ciekawiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #30 dnia: 06 Maj 2009, 21:18:46 »
U mnie było chyba z 5 stołów po +/- 16 osób chyba, z winietkami.

Przy stole głownym - ja z M., świadkowie, rodzeństwo z "przyległosciami", i najbliźsi przyjaciele.
2 stół - moja rodzina
3 stół - rodzina M.
4 - moi znajomi
5 - znajomi M.

Koncepcja sprawdziła sie doskonale.