Tamdam! Polsko-boliwijski slub w Monachium :)

Zaczęty przez mayagaramond, 23 Sie 2016, 09:24:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

świetnie!
to metro jest mega!
WIECZNEJ Miłości! <3 !

wrobelek0403

#27
pieknie :)

i aby zawsze towarzyszyła Wam taka radosc :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

mayagaramond,
Swietne zdjecia:)
Metro-swietnie:)
Gratulacje.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

Maya! Ogromne gratulacje! Piekne radosne zdjecia.

Zwierzak - great work :-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Dopiero teraz dopatrzyłam Twoją relację.

Gratluje jeszcze raz! Miłości dla Was na kolejne rocznice!

Zdjęcia i Wy na nich zachwycające! :) W ogóle jestem fanką zdjęć Zwierza! :)

marax

Maya pięknie ! dopiero teraz to zoabczyłam ale kurcze widać że sie świetnie bawiliście bez tego całego zadęcia polskiego ślubu. Widac miłość i szczęście.

mayagaramond

Dziekuje bardzo!! Ja tez z przyjemnoscia ogladam te zdjecia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"