Zaliczka w Madonnie

Zaczęty przez ze_nitka, 14 Gru 2007, 14:12:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marta.pio

[ Dodano: 15-12-2007, 16:17 ]
Męczy mnie to już, ale z drugiej strony jak podejme decyzje to już nie będzie odwrotu ;)[/quote]


a ja już chciałabym się przestać męczyć, wybrać i mieć to z głowy:)

mary

ja też bym chciała już wybrać. A przede wszystkim jasno i nieodwołanie zdecydować czy suknie w madonnie są dla mnie zbyt drogie, czy też nie. Ciągle się waham pomiędzy "przesada" a "ale w sumie to raz w życiu" ;)

ze_nitka

mary_popins, hehe :) ja też, ale ja się podpieram myślą że sukienke z Madonny łatwiej sprzedam... ciekawe czy mam racje... sie okaze

mary

ja w ogóle nie chcę sprzedawać sukni, więc mnie to nie pociesza ;)

ze_nitka

mary_popins, zostawiasz na pamiątke?

mary

zostawiam, bo nie umiałabym jej komuś oddać ;) nawet za kasę

ze_nitka

:)

na ten moment chce sprzedać... mam nadzieję że mi się nie odwidzi;) a może znajdę wypasioną pracę i zachowam sobie:D

mary

ja nie mam wypasionej, a i tak nie chcę sprzedać. To nie zależy od pracy, bo jako urzędnik liczyć powinnam na każdą sumę, którą mogłabym odzyskać.

ze_nitka

mary_popins, przepraszam jeśli Cię uraziłam

salsa

Cytat: "ze_nitka"A ja sie ciągle zastanawiam czy lorna nie za skromna i nie za mało ślubno-weselna.
Zwierzak ma wypasioną, szeroką kiece :D i wygląda ślicznie.
alez skad!!
moja  przyjaciółka miała Lorne i wyglądała pięknie
to bardzo elegancka i szykowna suknia

przecież slubna nie rowna sie szeroka
fasonów jest cała masa i jesli marzysz o lornie i dobrze na tobie leży to działaj:)Lornę w akcji ślubnej możesz obejrzeć w moim picassie w stowarzyszonym albumie-Jacek:)

[ Dodano: 15-12-2007, 23:14 ]
Cytat: "ze_nitka"ja też, ale ja się podpieram myślą że sukienke z Madonny łatwiej sprzedam... ciekawe czy mam racje... sie okaze
ja swoja pronoviaskę sprzedałam w dwa tygodnie po slubie
moja przyjaciółka ma tyle ofert (choc dopiero wystawiła) ze urzadza licytacje:P

[ Dodano: 15-12-2007, 23:17 ]
dziewczyny, skunie w ramki i na ścianę-jak zwykł mówić moj przyjaciel do swojej swieżo poślubionej żonie . a i koniecznie nie wolno zapomniec o swieczkach dookoła:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

ze_nitka, ABSOLUTNIE NIE! Nie uraziłaś mnie niczym, szczerze to nawet nie potrafię się domyśleć skąd wpadłaś na taki pomysł ;)
Ja jestem daleko od przewrażliwienia na swoim punkcie, bez obaw ;)

rilla

salsam tylko, że nasze nowe suknie będą juz ze "starej" kolekcji:) teraz będą licytacje na Nalona i takie tam:)

Chociaż moim skromnym zdaniem takie suknie jak: sala, jaguar, lorna, rondalla, obelix i kilka podobnych, są piękniejsze niż te z nowej kolekcji. Zobacyzmy jakie "nowości" będą teraz modne, bo na razie dziewcyzny wybierają kolekcję 2007 wciąż:)

[/b]

ze_nitka

Cytat: "mary_popins"ABSOLUTNIE NIE!
Cieszy mię to :]
Cytat: "mary_popins"Nie uraziłaś mnie niczym, szczerze to nawet nie potrafię się domyśleć skąd wpadłaś na taki pomysł
Szczerze mówiąc nie wiem, tak jakoś to odebrała, pewnie coś sobie dopisałam między wierszami. ;)

Cytat: "rilla84"Chociaż moim skromnym zdaniem takie suknie jak: sala, jaguar, lorna, rondalla, obelix i kilka podobnych, są piękniejsze niż te z nowej kolekcji. Zobacyzmy jakie "nowości" będą teraz modne, bo na razie dziewcyzny wybierają kolekcję 2007 wciąż:)

Dziewczyny, nie wiecie jak jest z tymi modelami? One wszystkie nie przechodzą na 2008? Cześć z nim na pewno była już w 2006, np.: Jaguar i Obelix, może 3 lata dla jednego modelu to za dużo? Ale reszta? Też była już w 2006?

mary

Nie jesteś pierwszą, która tu coś sobie dopowiada. Ku przyszłości- ja praktycznie nigdy się nie obrażam i nie wymagam przeprosin tam, gdzie ich nie potrzeba ;) (jestem twarda ;) )

Nie orientuję się w tych modelach, ale te z kolekcji 2006 powinny być sporo tańsze, a chyba nie są. Why? Skoro są starymi modelami?
Wczoraj prawie ustaliłam, że madonna jest dla mnie za droga.

ze_nitka

Cytat: "mary_popins"Ku przyszłości- ja praktycznie nigdy się nie obrażam i nie wymagam przeprosin tam, gdzie ich nie potrzeba
To duża zaleta :)
CytujNie jesteś pierwszą, która tu coś sobie dopowiada.
A ze słowem pisanym/czytanym to tak jest, że można je zinterpretować zupełnie różnie. Nie widać reakcji twarzy, nie słychać tonu głos.

rilla

hm Jaguar i Obelix są z 2006? tak jak India? No to dla mnie super info:D

ze_nitka


rilla

bo zastanawiałam się jaka jest szansa sprzedać suknię ze "starej" kolekcji, jeżeli będą już dostępne nowe modele z 2008.

I wydaje mi się, że jeżeli tylko suknia moja "przejdzie" na nowy rok, będzie dostępna w salonach, czyli dziewczyny będą mogły sa przymierzać... To może uda mi się ją sprzedać:)

ze_nitka

Jeżeli przejdzie... a wiesz że przechodzi? Bo ja niestety obawiam się że moja (ewentualna moja ;) ) nie przechodzi... babka w salonie mówiła że do końca grudnia ją można zamawiać no i na stronie pronoviasu w kolekcji 2008 nie ma jej z tego co pamiętam :(

[ Dodano: 16-12-2007, 15:54 ]
No niestety Lorny nie ma w kolekcji 2008, jest tylko Nacar i Nalon, a buu :/

sierpniowajulka

Cytat: "rilla84"hm Jaguar i Obelix są z 2006? tak jak India? No to dla mnie super info:D
obelix jest z 2007
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Cytat: "sierpniowajulka"obelix jest z 2007
Masz racje :) musiało mi się coś ubzdurać... tylko kurcze... czemu nie przechodzą na rok 2008?

mary

wydaje mi się, że ich brak w kolekcji 2008 nie przeszkodzi w znalezieniu klientki, gdy zdecydujesz się ją sprzedać.

salsa

mary_popins, tez mi sie tak wydaje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

no, proszę. Jeszcze wyrosnę na ekspertkę ślubną niczym Inka ;)

salsa

Cytujno, proszę. Jeszcze wyrosnę na ekspertkę ślubną niczym Inka ;)
Twoje niedoczekanie, jej nikt nie pobije;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)