Autor Wątek: BIELIZNA-polecane marki  (Przeczytany 3254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Odp: BIELIZNA-polecane marki
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Wrz 2016, 09:44:17 »
mam nowość, ale niekoniecznie polska - duńska

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wczoraj kupiłam 3 sztuki bowiem jedna z nich była gratis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #51 dnia: 15 Wrz 2016, 21:01:14 »
dzis mi sie wyswietlilo na gazecie

nawet ładne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

weronika14

« Odpowiedź #52 dnia: 18 Wrz 2016, 22:19:23 »
ja najczęściej kupuje bieliznę w internecie, bo tam można kupić ją w naprawdę fajnych cenach. Moim ulubionym sklepem internetowym jest Obsessive. Mam od nich kilka kompletów bielizny i polecam tą markę. Teraz zamówiłam sobie kolejny raz koszulkę nocną (Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) Są mega seksowne. Teraz wybierałam krótką czarną z koronkową górą i rozcięciem z boku. Kiedyś kupowałam bieliznę w pobliskiej galerii handlowej ale któregoś dnia stwierdziłam, że nie ma sensu przepłacać a sprzedawczyni w sklepie zazwyczaj poleca te najdroższe modelem bo mam z tego prowizję. W dobrych sklepach internetowych przy każdym modelu podana jest rozmiarówka więc łatwo znaleźć najlepszy rozmiar

ddu

« Odpowiedź #53 dnia: 18 Wrz 2016, 22:26:51 »
dla mnie te koszulki "obsessive" są jednak zbyt "sexy", przynajmniej na zdjęciach,

nie umiem kupować staników przez net, chyba, że modele , kt już znam
zwykle coś nie pasuje

ostatnio kupiłam fajne body i stanik w TK MAxx, szybko mi się szuka, bo w przegródce 65 zwykle 3,4 sztuki wiszą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #54 dnia: 19 Wrz 2016, 08:50:32 »
TK MAxx
lubie kupować tam staniki, bo właśnie mało sztuk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a reguły fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niedrogie i dobre jakościowo często Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 19 Wrz 2016, 08:50:32 »

majaa123

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Paź 2016, 19:21:09 »
Ja zawsze kupuje bielizne w sklepie internetowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  . Towar sprowadzany jest z USA i jak na takie marki cena jest baaardzo przystepna. Ostatnio kupilam sobie biustonosz Calvin Klein za 69zl. Jestem bardzo zadowolona. Przy zakupie dostalam jeszcze 15% rabatu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj