BIELIZNA-polecane marki

Zaczęty przez salsa, 25 Lip 2016, 20:31:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: mayagaramond w 26 Lip 2016, 12:23:14Nienawidze jak mi sie pod bluzka odznacza faktura

ja też, okropne to jest

salsa

#26
[]dlatego właśnie bardzo lubię model inferno z panache - stanik gładki ale z dobrej jakości satyny - ładnie wygląda i bez ciucha i z ciuchem, do tego super wszystko trzyma i modeluje pięknie biust, dodatkowo jest modelem plunge a nie balkonetką, ktorej nie znoszę i nie kupuje od lat
poza tym można go przepinać na wszystkie strony - i na krzyż, i na szyję
no i ma profilowane ramiączka - ale nie takie cienkie, ktore się wpijają i nie takie grube wyglądające brzydko, ktoś sprytnie wymyśli ich linię

wisienką na torcie jest bardzo dobra jakość tego stanika - nie trzeba było co chwile latać na bieliźniarskie zakupy (których tez nie lubię) bo ten stanik latami wyglądał bez zarzutu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

A mi z inferno wylatywał biust w pochyleniu,  ale mam tak w każdym plunge,  bo mam tzw budyniowy biust- miękki i lata toto, dlatego nawet śpię w staniku

Z polskich w sumie lubię ave i gaie,  szkoda że freya taka droga bo mi pasuje

golinda

ale inferno chyba jest ze szwami na wierzchu? też nie lubię

justynaaaa2

Też nie lubię kupować staników
A z inferno to pamiętam jak go sobie zamówiłam na początku stanikowej przygody, wybrałam rozmiar wg tabelek a to co przyszło to była komedia
Miski miało większe niż moje zimowe czapki
Jak to założyłam to mi sięgało od cycków po samą szyję
Pół dnia płakałam ze śmiechu :D

wrobelek0403

jak wiadomo, co kobieta to inne staniki :D

dla mnie inferno to był dramat, wylatywało wszystko przodem, buły sie robiły. Balkonetki li i jedynie :D i to niezbyt skośne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

wrobelek konwalia mam ten sam problem z inferno. Nie mogę takich staników, bo mi się wszystko wylewa.

salsa

a mnie sie nic nie wylewa, pięknie biust trzyma i głęboko wycięty wiec ładnie wygląda do bluzek z dekoltem
balkonetki to jest dramat, raz ze mi rozpycha [iersi na boki i wymaga ode mnie duzej przerwy po środku, ktorej nie mam
do tego t miski takie zabudowane wielkie od góry, przecina mi piersi, bez  sensu zupełnie
mam jeden stanik z avy, masakra, mam wrażenie, ze ten stanik chce mi zgilotynować piersi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

No ja przyznam, że wolałabym miec biust "pod inferno", takie fajne wyciete bluzki mozna nosic :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja mam inferno 60 E i on ma zupełnie spoko te miski, nie sa duze za to pieknie zbierają wszystko do środka a nie ma nawet poł puszapu w tym, rewelacja jak dla mnie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Wrobelek też bym wolała.  A tak muszę nosić balkonetki które tak ładnie nie leżą.

konwalia

Dla mnie najlepszy model to taki, niestety ten model jest praktycznie niedostępny

Angie

Konwalia mialam dwa staniki. To chyba freya rio.
W ogóle freya na mój biust jest najlepsza.

salsa

#38
Ja nie mogę takich, gilotynuja mnie od góry, te fiszbiny między piersiami  mnie uciskaja a w większym obwodzie odstają. Zbyt mocno zabudowany jak dla mnie :/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 26 Lip 2016, 17:06:34a nie mogę takich, gilotynuja mnie od góry, te fiszbiny między piersiami

dalaczam do frakcji. Niestety jest chyba malo fajnych plungow.
Przynajmniej mi jest trudno znalezc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia


callja

Dziś zakupiłam kolejny OnlyHer w ulubionym fasonie (latte), i ponownie stwierdzam, że nie mam wygodniejszego stanika. Gdy ściacham jeden, kupuję następny. No i przeskoczyłam z D na DD, dobrze robi na pewność siebie :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ishka82

wątek dla mnie :D muszę tylko na spokojnie doczytać i zapewne wrzucić swoje 3 grosze ;) :D

magdalinska

pierzecie w pralce? nie wolno, bo sie naciagają. Tylko recznie i płynie do prania, nie w proszku

ja lubie freye, uwielbiam freya patsy, moj najlepszy model

wrobelek0403

piore recznie przez pierwsze pol roku, potem mi przechodzi :D

ale uzywam worków do prania i płynu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Zawsze w pralce w worku
Ale ja nic nie piore ręcznie chyba że się do pralki nie mieści

ishka82

z polskich firm miewam Avę, Gaię, Dalię i te są ogólnie ok, oczywiście różne modele różnie się noszą :) świetnie kształtował i zbierał mi biust Krisline, ale niestety to co się z nim po kilkunastu praniach porobiło woła o pomstę do nieba ;) a ostatnio na zakupach stanikowych kupiłam chyba aż 3 modele z firmy unikat i póki co jestem z nich bardzo zadowolona :D fajnie się noszą i fajnie piorą :) próbowałam Konrada, Kingi, ale nijak to mi nie pasowało, rozmiarówka z kosmosu ;)
ja staniki zawsze piorę w pralce, w siateczce i w płynie do prania :) nie chce mi się ręcznie ;) ostatnio nabyłam drogą internetową kulę do prania nacycników i wszystko byłoby pięknie, ale małe toto niemiłosiernie i moje wielkie michy w to nie weszły lol lol lol

callja

ishka, a pokazałabyś taką kulę, co to i zacz?? Może odkupię, przydałaby się, a że miskowo akurat mikrusy noszę, to się chyba we wnętrzu upchnę lol lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ishka82

callja, kula tego typu :) na allegro tego pełno i tanie jak barszcz ;) jak chcesz, to mam dwie i chętnie się pozbędę :) u teściowej pierwszy raz we Włoszech widziałam i bardzo chwaliła, ma fajną, porządnie wykonaną, ale chyba tez za mała na moje cyckonosze, bo te moje to z tych tańszych, chińszczyzna taka ;) lol

callja

Cytat: ishka82 w 13 Sie 2016, 22:31:29hyba tez za mała na moje cyckonosze, bo te moje to z tych tańszych, chińszczyzna taka
Pewnie do chińskich biuścików dostosowane, może się załapię z moimi NIC lol lol Idę na priva!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /