Autor Wątek: BIELIZNA-polecane marki  (Przeczytany 3253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

BIELIZNA-polecane marki
« dnia: 25 Lip 2016, 20:31:50 »
Nowy Wątek Bieliźniarski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Czy znacie polskich producentów bielizny, ze wskazaniem na biustonosze? Do tej pory nie kupowałam ale na stronie sklepu z bielizną widze duzo fajnych modeli , np marka Konrad - ma któraś ?
jak to się nosi?

widzę, ze jest bardzo duzo dobrych rozmiarów u polskich  producentów - chętnie coś kupię
« Ostatnia zmiana: 25 Lip 2016, 20:33:19 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: BIELIZNA-polecane marki
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lip 2016, 20:59:17 »
salsa, ja kupuje czasem Dalię, są bardzo ładne wzory, tylko niestety dosc rozciagliwe. Ale mimo to wygodne i moge polecic.

Inne mi nie podchodzą, choc regularnie mierze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lip 2016, 21:06:11 »
Ja kiedyś ten model z Konrada nosiłam i bardzo lubiłam. Fest się rozciągała, ale ja takie lubię w sumie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lip 2016, 21:13:09 »
fakt, Konrada kiedyś miałam i szybko się rozciagnąl. Ale ładny był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lip 2016, 22:15:19 »
ten mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja bardzo lubię model inferno z panache ale nie wiem wycofali czy co - nie mogę znaleźć w necie

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lip 2016, 22:15:19 »

inkageo

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lip 2016, 22:30:10 »
Chyba Su zamawiała w tym sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lip 2016, 22:34:56 »
Chyba Su zamawiała w tym sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no tak, ja jej go polecałam i potem miałam stres bo jej nie odpisywali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2016, 22:36:50 »
OnlyHer wbrew pozorom ponoć polska... lubię, noszę. Aktualnie - najczęściej, mam dwa-trzy modele, które noszę aż do rozpadnięcia, wygodne, zbierają i trzymają co trzeba.
Z polskich staników przerobiłam Esotiq, Atlantic, Key, Dama Kier, i chwaliłam sobie.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

salsa

« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lip 2016, 22:37:56 »
z damy kier mam jedn stanik , przypomniałaś mi
jest twardy, nieprzyjemny i bardzo go nie lubię - w zasadzie nie noszę....

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lip 2016, 22:38:25 »
Esotiqu jest polski ? mam kilka staników, fajne ale własnie szybko tracą fason

callja

« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lip 2016, 22:45:54 »
Esotiqu jest polski ?
Tak - podobno podfirma Reserved, podobnie jak Mohito... i nie tylko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mam teraz jakąś hiperofertę zniżkową od nich, ale tak się przyzwyczaiłam do OnlyHer, że... chyba nie chcę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 25 Lip 2016, 22:58:41 »
salsa, pisalam Ci na plotach, to sie teraz ZARA nazywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lip 2016, 23:00:36 »
widziałam, ale też mojego rozmiaru nie znalazłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na dodatek chciałam taką wersję inferno, ktora w zarze wogole nie występuje
bede jeszcze polować, bo to idealny dla mnie gładki i fajnie formujący stanik
moje inferno juz powinny pojść na emeryturę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam w sumie 4 sztuki
« Ostatnia zmiana: 25 Lip 2016, 23:01:10 wysłana przez salsa »

wrobelek0403

« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lip 2016, 23:04:17 »
salsa, ja Cie rozumiem, rozpaczalam tak, jak wycofali panache confetti i harmony. Mam 4 sztuki i niestety powoli sie sypią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie rozumiem, czemu wycofują najbardziej udane modele. Zupełnie jak w ikei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lip 2016, 23:19:39 »
Zupełnie jak w ikei
Abo w Bielendzie... co polubię jakiś kosmetyk, to bach - i ni ma!! wrrrrrrrrrrrrr...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Lip 2016, 23:19:39 »

salsa

« Odpowiedź #15 dnia: 25 Lip 2016, 23:23:11 »
wrobelek0403, ja tego nie rozumiem, to był genialny model i naprawdę wytrzymały, nie powiem ile lat ma moje najstarsze inferno (i wąłsnie się posypało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  )

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 25 Lip 2016, 23:38:03 »
salsa, moje pierwsze harmony ma chyba z 7 lat, moze 8 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ramiączka porozciagane, chodze juz tylko po domu albo na wycieczki, bo miekki i nie uwiera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lip 2016, 09:41:58 »
ja właśnie lubię bardzo Esotiq - te ich podstawowe modele, gładkie

a właśnie, mam jeden śliczny 65F, dwa razy założyłam, ale jest za mały, ja u nich muszę 65G, śliczny blady róż, ktoś byłby chętny? to foty zrobię...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lip 2016, 11:19:50 »
ja te ich gładkie mam dwa - rozmiar 65 G ale coś czuje ze juz niedługo będzie za duzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i sprzed ciązy mam tez chyba ze 3 kolorowe z koronką - 65 D haha (obecnie są zdecydowanie za małe)

ja nie mowie, ze to są złe staniki, są ok
ale wiesz - Ty nie potrzebujesz żadnego modelowania - te staniki nic nie robią , takie zwykłe, plus tracą fason - ja widze spora różnice miedzy nimi a tym, co daje mi inferno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Lip 2016, 11:20:33 wysłana przez salsa »

golinda

« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lip 2016, 11:27:36 »
plus tracą fason

ja zauważyłam tylko to, że się szybko rozciągają
ale są tak tanie, że można przeboleć

salsa

« Odpowiedź #20 dnia: 26 Lip 2016, 11:58:26 »
to w moich rozciągniecie obwodu plus deformacja miseczek, sa takie jakby pofalowane , nie wiem jak to opisać
koronkowe się postrzępiły do tego , z dwóch wyłażą fiszbiny, mimo, ze je naprawiałam
szybko wyrabiają się też te plastiki do regulacji ramiączek i zjeżdzają w ciagu dnia

no niby tanie, to mozna wywalić, ale ja w sumie nie lubię tak, ze coś starcza na krótko

golinda

« Odpowiedź #21 dnia: 26 Lip 2016, 12:03:44 »
sa takie jakby pofalowane , nie wiem jak to opisać

w pralce pierzesz? bo mi się od prania w pralce ta gąbeczka tak robi
no ale ja nie noszę ich dłużej niż rok. potem kupuję nowe

salsa

« Odpowiedź #22 dnia: 26 Lip 2016, 12:09:14 »
tak w pralce, jak wszystkie, ale tylko te się takie zrobiły

mam takie, ktore nosze kilka lat i sa bez zarzutu, lepsz niż inne nowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
esotiqa nie nosze dłuzej niż dwa lata ale nie noszę ich ciągle - pierwszy esotiq kupiłam juz w ciazy z Aleksem wiec one cyklicznie leża w szufladach po kilka miesięcy/rok - mam kilka róznych rozmiarów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Lip 2016, 12:09:43 wysłana przez salsa »

golinda

« Odpowiedź #23 dnia: 26 Lip 2016, 12:13:09 »
nigdy nie lubiłam kupować staników. kiedyś myślałam, że to z powodu frustracji, że cycki małe. ale to nie to, bo teraz też nie lubię kupować. nie ma tych idealnych - takich co dobrze by wyglądały pod ciuchem i bez ciucha. niemożliwość.

mayagaramond

« Odpowiedź #24 dnia: 26 Lip 2016, 12:23:14 »
takich co dobrze by wyglądały pod ciuchem i bez ciucha. niemożliwość.

oj tak. Nienawidze jak mi sie pod bluzka odznacza faktura, a z kolei lysy stanik zle wyglada bez ciucha.

I mi jeszcze wpijaja sie czesto ramiaczka, a nie mam rozmiarow Dolly Parton. Kupilam w Monachium dwa przesliczne staniki od Simone Perele (w dobrym rozmiarze), ale niestety ramiaczka zostawiaja mi slady.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"