Jesień zima 2016/17

Zaczęty przez konwalia, 14 Lip 2016, 18:51:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

ja miałam fajna bluze od Olifasoli, teraz jest trochę ciasna, bo zgrubłam a jak mi szyła to byłam chuda, ale super ta bluza jest, nie jest rozpinana ale tak to fajna
ta dodatkowo z tego co widzę jest dłuższa z tyłu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a no to ok, jak sprawdzona ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Wrz 2016, 13:53:05ktoś to zamawiał i nosi?
zamawiał i nosi zamiast kurtki.
Na jesień poszukuję kurtki skórzanej czarnej ze skóry miękkiej i miłej. Raczej krótszej niż dłuższej. Hilfe!

wrobelek0403

malutenka, jakbym widziała, to sam bym kupiła.

wszystko sztywne jak wiór :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Moja skórzana z Zary jest bardzo miękka, ale kupiona pare lat temu. A Massimo Dutti?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

kupiłam w grochy, ale szarą, bo niebieskiej była tylko S.

Zobaczymy co przyjedzie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: mayagaramond w 15 Wrz 2016, 18:39:12
Moja skórzana z Zary jest bardzo miękka, ale kupiona pare lat temu. A Massimo Dutti?
o widzisz, sprawdzę :)

Justynna

malutenka, mam skórzaną z Pull & Bear, fajna, nie jest za krótka i miękka. Tylko kupiona chyba za 2 lata temu.

wrobelek0403

szybcy są, własnie odebrałam bluze z paczkomatu :D

jest bardzo fajna, miekka, nie ma za wąskich rekawów, ale kaptur rzeczywiscie duzy. Kolor oznaczony jako biały (jednak na zdjeciach widocznie szary) ma cieniutki szaro-biały zygzakowy prązek. Dobrze, ze wziełam M, Ska byłaby za wąska w biuscie.

Długość do połowy tyłka, ujdzie, chciałam troche dłuższą, ale ktoś tu napisał, że te długie są z kolei bardzo długie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

dla mnie trochę dzieciowa, ale dobrze, że rekawy ma dobre ;) poza wzorem to fason w porząsiu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

wrobelek0403, ją mam długa rozmiar M i jest dokładnie za pupę, ale ja mam 176 cm wzrostu.

wrobelek0403

mika, ja mam 10 cm mniej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#87
 wrobelek0403 fajna!!

A ja tęsknie za jesienią, tyle fajnych płaszczy w zarze. I ja mam tyle fajnych w pudełkach w Monachium lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Wróbelek, bardzo fajnie :)

ishka82


wrobelek0403

dzieki dziewczyny :)

a i jest dosc ciepła, wiec ta ocieplana to chyba mega gruba musi byc :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

kupiłam sweterek i bluzke w Re. Wyjątkowo niezła jakość jak na Reserved.

elve, bluzka jest lejąca, ale matowa w dotyku, nie sliska. Kropki są granatowe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wrobelek0403, fajne zakupy :)

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, ale masz ciemny włos! pokaż się ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka


inkageo

Imagine there is no hate


ddu

co do bluz: mam dwie świetne Femi Pleasure, jedna zwykła, dość trudno się ją przeciska przez głowę, co mnie czasem drażni
jedna z wielkim golf-kaputrem, bardzo dłua
świetne są, dobra jakość, miłe "do ciała", jak miała moja babcia

a niedawno kupiłam męską szarą z kapturem Superdry i jest moją ulubioną, mięciutka, ciepła, długa, tylko rękawy ma trochę za długie

chciałabym jeszcze porządną rozpinaną, pewnie za jakiś czas kupię znowu Femi Pleasure

salsa

wróbel wszystko super, zamawiam grantowąw takim razie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

#99
salsa, czekaj!!!! mam kupon na 10% zniżki, chcesz?


po wczorajszym i dzisiejszym dniu na rowerze dodam, ze troche podjeżdza, ale tylko troche.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login