Jesień zima 2016/17

Zaczęty przez konwalia, 14 Lip 2016, 18:51:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

#625
Taka kiecke se kupilam, w danhen w Factory. Super jest - z miekkiego, ale grubego miesistego materialu. Idealna na zime i luzna w talii, wiec moge ukrywac opone :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


damka

ładnie na górze zrobione. Klasyka sądowa ;)

wrobelek0403

Dzieki :) na wieszaku wygladala niepozornie, nawet jwj nie wzielam, babka mi przyniosla do przymierzalni i okazala sie super!
Chcialam te, ale nie bylo rozmiaru :/
http://m.danhen.com/product-pol-1038-Chabrowa-sukienka-z-dzianiny.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


wrobelek0403

golinda, ona naprawdę fajnie wygladała na człowieku :D  znaczy na mnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ta kupiona bardziej mi się podoba

wrobelek0403

ja chciałam wziąć obie :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

szukam porządnego klasycznego ciemnego płaszcza. z paskiem koniecznie. dość długiego.
nie za miliony.
przeszłam milion sklepów. i nic. rozważam szycie. albo odwiedziny Elementów  w Warszawie, https://www.facebook.com/elementywear/photos/pb.393989664140371.-2207520000.1486748976./654888824717119/?type=3&theater