Jesień zima 2016/17

Zaczęty przez konwalia, 14 Lip 2016, 18:51:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

a nie wydaje wam się, że bluzy o takim kroju poszerzają tyłek?

salsa

golinda, mi się wydaje, ze ta nie powinna
http://netmoda.pl/product-pol-8608-BLUZA-W-PRAZKI-I-GROCHY-D225-JEANS.html
aleta MIki granatowa już tak - tyle, ze MIka ma super figurę, zwłaszcza biodrowo. U mnie na pewno balon murowany
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

salsa, ta bluza jest za tyłek, więc jak ją zapniesz to opnie Ci pośladki i optycznie powiększy

wrobelek0403

salsa, wez, najwyzej odeslesz :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#29
salsa, z netmody polecam te krótsze bluzy i tak zasłaniają plecy, w tych długich najmniejsza dupa wygląda jak sterowiec (sprawdzałam, odsyłałam). Ale mam jedną, nosze bardzo często, porządnie wykonana, tylko ona jest bardziej jak kurtka niż bluza.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: malutenka w 20 Lip 2016, 19:04:10w tych długich najmniejsza dupa wygląda jak sterowiec

nie mówiłam? ;) na pierwszy rzut oka widać, co to z tyłkiem robi

salsa

no to jak tak mówicie, to może faktycznie wezmę tą krótszą.... a ta długa tak mi się podobała buuu :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

Ja sobie zamówię jeszcze jedna krótką ale obie długie zostawiam, jasna na spacery z psem idealna, a ta granatowa do legginsów wygląda super, tzn mi się podoba, ją celowo bralam takie zakrywające pośladki bo lubię taką długość. Mi niestety każda bluza ze ściągaczem na dole się podwija na plecach ale jedna krótką i tak sobie kupię bo dwie mi już Nuti pogryzla ;)

salsa

ja bym chcała coś takiego, żeby pupę zakrywało, nie chce uz niczego co na nery podjeżdża
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

Jabym jeszcze chciała jedną bluzę z nubee tylko nie mogę się zdecydować która. Szelma ty chyba masz bluzy nubee? Pokażesz? Zadowolona jesteś z jakości?

salsa

a jak z ich rozmiarówką ? raczej małe/duże?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

#39
salsa, w tabeli rozmiarów netmoda byłam dokładnie między S a M, wzięłam M przede wszystkim dlatego ze ja zawsze mam problem z rękawami a do tego wolę dłuższe, jakby były do nadgarstków to by mnie wkurzały nieziemsko i jestem zadowolona

malutenka

Cytat: salsa w 21 Lip 2016, 08:41:11
ja bym chcała coś takiego, żeby pupę zakrywało, nie chce uz niczego co na nery podjeżdża
ta krótsza zasłoni nerki spokojnie :)

inkageo

Znacie tą markę?:
http://www.tallinder.com/pl/pl/

Wiele rzeczy bardzo mi się podoba, ceny wysokie, ale to LPP, ciekawe jak z jakością.
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

Angie


zwierzatko_mojej_mamy

No to gratuluje im marketingu, juz kończą z marka, o której nikt nie zdążył sie dowiedzieć ..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

To ja poluję na wyprzedaż ;) Szkoda..
Imagine there is no hate

ziuta

#46
Cytat: inkageo w 11 Wrz 2016, 23:25:42
Znacie tą markę?:
http://www.tallinder.com/pl/pl/

Wiele rzeczy bardzo mi się podoba, ceny wysokie, ale to LPP, ciekawe jak z jakością.
inka, ja mam kilka sukienek od nich, jedną bluzkę, jakiś sweter, pisałam tu nawet i wklejałam zdjęcia
byłam pozytywnie zaskoczona jakością, uważam, że są bardzo porządnie odszyte
fakt, nie są najtanśze, ale moim zdaniem jakość jest wyższa niż w sieciówkach typu zara, hm i zdecydowanie wyższa niż innych marek LPP

wrobelek0403

ja sie dowiedzialam o tej marce z artykułów o zamiarze likwidacji ;)

nawet nie wiem, czy w Poznaniu jest jakis sklep.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

poszukuję białej/ecru koszuli, miękkiej, lejącej, niegniotącej się, raczej nie bawełnianej, raczej z kołnierzykiem

wrobelek0403

elve, ja tez, jak znajdziesz to daj znac :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login