Jesień zima 2016/17

Zaczęty przez konwalia, 14 Lip 2016, 18:51:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

#200
rubin04, S niebieska była na mnie za duża, ale czarna S jest dobra. Moze metka była zle wszyta. Chciałam XS zmierzyć, ale mysle ze rękawy byłyby za krótkie.


aaa, i to jest taka puchówka na teraz, cieniutka. Ja ją wziełam jako kolejną warstwe - na bluze albo pod kurtke goretexowa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

też kupiłam puchówkę, pierwszą od wielu, wielu lat...
https://www.zalando.pl/meru-vernon-kurtka-puchowa-mottled-red-mh941f00r-g11.html
trochę drogo wyszło, ale podoba mi się, ciepła, leciutka, no i kolor fajny

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

#203
Ja kupiłam z uniqlo, na chłodne poranki (granatowa)
http://www.uniqlo.com/uk/store/goods/173350

I dwa topy (mieszanki bawełny z jedwabiem)


ziuta

dragonfly, te topy to COS? wydaje mi się, że ten pierwszy kiedyś mierzyłam


wrobelek0403

no i oczywiscie na ziucie wyglada milion razy lepiej niz na modelce :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



ziuta

dragonfly, bardzo fajny ten top, ja wtedy postanowiłam poczekać aż go przecenią i chyba teraz rozważę ponownie :)


wrobelek0403

przyszły moje jeansy :)

jedne zostawiam, drugie mimo tej samej długosci są tak z 2 cm za krótkie. Dziwne, zawsze 32 musiałam jeszcze skracac :knuje: No to odsyłam, na szczescie są prawie identyczne kolorystycznie, wiec nie żal :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: wrobelek0403 w 11 Paź 2016, 09:45:56aaa, i to jest taka puchówka na teraz, cieniutka. Ja ją wziełam jako kolejną warstwe - na bluze albo pod kurtke goretexowa.

pokazałam ją M a on mnie od razu pyta jaki puch, jaka gramatura :rotfl:

powiedziałam mu ze puch zarowy :D i czy naprawdę mysli że przynajmniej połowa klientek Zary ogarnia rodzaje puchu i jego grmatury by podawać to na stronie? :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, jak on chce sobie sprawdzać gramature puchu to odsyłam do Skalnika, tylko ze u nich kurtki kosztują 500 zł, a nie 199 ;)

Specjalnie se taką kupiłam, bo tej sportowej mi zal na ciuchanie w siłowni i na scianie. W sumie czarna to był złyy wybór, bo bedzie cała w magnezji, no ale trudno :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Tez miałam pierwsza myśl o puchu i gramaturze lol ale ja mam mojego ukochanego pająka i nic nie jest bozsze dla mnie lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, ja mam Marmota i tez uwielbiam. Ale tez widze jak te ciuchy sie brudza, a im mniej prania tym lepiej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

ja musze sprawdzic jakiej firmy ma cieńką puchówke M bo ona taka niby lekka, cieniutka a bardzo ciepła.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

potrzebuje puchówkę w wersji budżetowej, tylko nie czarną


konwalia

Ta zalando jest też szara.  Ja niestety odsyłam bo ciasna w biuście

elve

decathlon jest w moim budżecie, dzięki!

wrobelek0403

dekathlon ma niezle te kurtki, macałam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Pytanie od kogoś, kto nigdy nie miał puchówki ;) Jak się zachowuje puchówka w warunkach wysokiej wilgotności i w deszczu? Bo w sumie bym sobie kupiła coś ciepłego, ale w BE zima jest okrutnie wilgotna i często pada takie deszczowe coś, więc boję się, że ten puch nie przetrzyma.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

To dupa :D Pozostaje mi mój nieprzemakalny Wolfskin z polarem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!