Jesień zima 2016/17

Zaczęty przez konwalia, 14 Lip 2016, 18:51:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Ciekawe jak te spodnie:

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/spodnie/zobacz-wi%C4%99cej/flanelowe-spodnie-chinosy-c733898p3896537.html

Pragnę szarych.

Widziałam też w Liu Jo w Factory piękną jedwabną bluzkę z motywem tygrysim. Ale 280zł i to w outlecie. Chyba nie.

zwierzatko_mojej_mamy

#176
golinda, myślę, że koszmarnie :D ta pani wygląda w tym jak mój własny dziadek, ino on miał dłuższe :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

ale wiemy już, że modelki zarowe rzondzom, nie? :D

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no niby tak, ale dla mnie na oko, to jakaś kupa i materiałowa i niezależna od modelki :D idź,  zmierz i zobaczymy ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

mnie sie kolor podoba, fason trzeba by sprawdzić na sobie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

nie lubię się ubierać jesienią
nie mam dobrych butów, tylko adidasy
za zimno na sukienki
w spodniach mi ostatnio niewygodnie. wszystkie są albo za duże, albo za małe, a mam chyba z 10 par, więc nie chcę następnych kupować
nie mam bluzek z długim rękawem, swetrów  czuję się jesienią źle ubrana

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, a ja uwielbiam właśnie jesienią i zimą sukienki, bo wtedy mogę założyć rajty czarne i mi nogi wyszczuplają lol lol w sumie tylko wtedy noszę sukienki lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

kocham lato - sukienki i spódnice i gołe nogi...

szelma

Takie spodnie na jesień/zimę nabyłam - wygodne, ciepłe i super jakościowo. Zdjęcie do dupy, bo ciężko sobie zrobić zdjęcie nóg :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

zdjęcie zaiste do bani, ale portki mogą być niezłe
coś takiego potrzebuję, ale jaśniejsze

szelma

Nie mam ręki na wysięgniku :D A lustro w domu mam pogrubiające i w ciemnym miejscu, więc też z dupy. Ale spodnie są super - i jeszcze są made in BE, a to coś, na co zwracam uwagę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

fajne, mam zreszta podobne lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

bardzo ładny, czemu taki tani?

wrobelek0403

no wlasnie, podejrzanie tani :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Szkoda, że taki długi..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

dla mnie jest ni w 5 ni w 9, wolałąbym albo krótszy albo dłuższy. Ale kolor i fason piekne!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

zawsze można go skrócić :)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia


wrobelek0403

konwalia, piekny!!!

tylko modelka ma 176, i juz dla mnie długosc bez sensu :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

O tak! Ale trochę za długi.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

kupiłam puchówke :D o dziwo, w zarze.

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%C5%82aszcze/kurtki-puchowe/bardzo-lekki-puchowy-p%C5%82aszcz-o-kr%C3%B3tkim-kroju-c499002p3644549.html

nie wiem, dlaczego nazywają to płaszcz ;) wcale sie nie błyszczy i jest dosc zgrabna, a pewno nie taki worek jak na tej modelce ;) chciałam błękitną, ale była tylko jedna sztuka w rozmiarze S, za duza na mnie :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Wróbelek, świetna! Chce taką! Zaraz M podeslę! S na Ciebie za duża????
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login