Autor Wątek: Brawurka gratulujemy Majeczki!!!!!!!  (Przeczytany 10393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

Odp: Brawurka gratulujemy Majeczki!!!!!!!
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Gru 2008, 21:10:22 »
mama brawurka tez płacze,ze malo fotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj filmików im sie zachciało. sama jej porobie w tym tygodniu i bede sie chwalić:)
i serio uważacie,ze do mnie podobna??? mówią,ze bardziej do Tomka.
położyliśmy jej na stoliku różne przedmioty (kim będzie w przyszłości) i chciała różaniec wziąć,ale Tomka szwagier pod nosem sobie gadal "nie nie nie" i się bidulka tak spłakała,że musiałąm wyjść żeby ja uspokoić, dopiero po godzinie nastepna próba. wzięła nić,długopis i różaniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śmiali się, żebędzie szyć habity
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #76 dnia: 14 Gru 2008, 21:11:41 »
wzięła nić,długopis i różaniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śmiali się, żebędzie szyć habity

i pisać przy tym powieści w stylu Dona Browna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

vobi

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: 14 Gru 2008, 21:12:40 »
Brawurka, ale Ci laska rosnie! Najlepsze zyczenia dla roczniaka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A jak sie udala impreza?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Gru 2008, 21:12:40 »

zosia2007

« Odpowiedź #78 dnia: 14 Gru 2008, 21:12:50 »
brawurka sliczna Majeczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i coraz bardziej do ciebie podobna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Gru 2008, 21:13:22 »
i wiecie,co?tak soie od wczoraj rozgadałą,ze niepoznaje wlasnego dziecka:) z dnia na dzień... mama nie mówi,alepo swojemu śmiga:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Gru 2008, 21:13:22 »

natka

« Odpowiedź #80 dnia: 14 Gru 2008, 21:25:05 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystkiego najlepszego dla malutkiej solenizantki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech sie dalej tak swietnie rozwija  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #81 dnia: 14 Gru 2008, 21:26:02 »
i wiecie,co?tak soie od wczoraj rozgadałą,ze niepoznaje wlasnego dziecka:) z dnia na dzień... mama nie mówi,alepo swojemu śmiga:)

to chyba po mamie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #82 dnia: 14 Gru 2008, 21:27:49 »
brawurek ale Maja jest fajowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i taka duuuuża, ale ten czas leci, na takich maluchach najlepiej widać upływa czasu, nie?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

« Odpowiedź #83 dnia: 14 Gru 2008, 21:36:37 »
czytałam sobie dzis watek o tym co odkrylyśmy/osiągnełysmy w mijającym rokui nie zrobilam nic szczególnego, nie obroniłamsie, nie przeprowadzilam, a jednak sukces mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to Maja wlaśnie, obydwie się dużo od siebie uczymy i świadomość, że jestem dla niej najważniejsza na świecie jest cudowna:)

abkasia

« Odpowiedź #84 dnia: 15 Gru 2008, 08:53:08 »
Maja sliczna i bardzo podobna do Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #85 dnia: 15 Gru 2008, 09:16:33 »
Brawurka! Maja jest cudna! Wygląda jak mała Ty!
Koeljnych ząbków, kroków i słów życzy Jo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #86 dnia: 15 Gru 2008, 21:29:02 »
Majuniu, spóźnione, ale gorące buziaki urodzinowe od Mai i ciotki sweedee  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Rośnij duża, mądra i zdrowa! A Twoje życie niech będzie piękne i szczęśliwe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #87 dnia: 15 Gru 2008, 21:45:30 »
czytałam sobie dzis watek o tym co odkrylyśmy/osiągnełysmy w mijającym rokui nie zrobilam nic szczególnego, nie obroniłamsie, nie przeprowadzilam, a jednak sukces mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to Maja wlaśnie, obydwie się dużo od siebie uczymy i świadomość, że jestem dla niej najważniejsza na świecie jest cudowna:)
pięknie to ujęłaś

tusia

« Odpowiedź #88 dnia: 16 Gru 2008, 00:22:00 »
brawurka, jaką masz śliczną królewnę i taką już dużą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale ten czas szybko płynie... Najważniejsze, żeby zdrówko dopisywało  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

zosia2007

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Gru 2013, 10:06:52 »
nie mogę znależć wątku brawurkowej Majki ale odgrzebałam coś takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tak czy owak STO LAT dla MAI!!!!!!!!!!!!!!1

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Gru 2013, 10:06:52 »

brawurka

« Odpowiedź #90 dnia: 14 Gru 2013, 09:57:33 »
zosia2007 dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj