Brawurka gratulujemy Majeczki!!!!!!!

Zaczęty przez mika, 13 Gru 2007, 13:37:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

mama brawurka tez płacze,ze malo fotek :( filmików im sie zachciało. sama jej porobie w tym tygodniu i bede sie chwalić:)
i serio uważacie,ze do mnie podobna??? mówią,ze bardziej do Tomka.
położyliśmy jej na stoliku różne przedmioty (kim będzie w przyszłości) i chciała różaniec wziąć,ale Tomka szwagier pod nosem sobie gadal "nie nie nie" i się bidulka tak spłakała,że musiałąm wyjść żeby ja uspokoić, dopiero po godzinie nastepna próba. wzięła nić,długopis i różaniec :) śmiali się, żebędzie szyć habity

mika

Cytat: brawurka w 14 Gru 2008, 21:10:22
wzięła nić,długopis i różaniec :) śmiali się, żebędzie szyć habity

i pisać przy tym powieści w stylu Dona Browna :D

vobi

Brawurka, ale Ci laska rosnie! Najlepsze zyczenia dla roczniaka  :daisy:
A jak sie udala impreza?

zosia2007

brawurka sliczna Majeczka :)

i coraz bardziej do ciebie podobna  :jupi:

brawurka

i wiecie,co?tak soie od wczoraj rozgadałą,ze niepoznaje wlasnego dziecka:) z dnia na dzień... mama nie mówi,alepo swojemu śmiga:)

natka

:) wszystkiego najlepszego dla malutkiej solenizantki :) niech sie dalej tak swietnie rozwija  :daisy:

zosia2007

Cytat: brawurka w 14 Gru 2008, 21:13:22
i wiecie,co?tak soie od wczoraj rozgadałą,ze niepoznaje wlasnego dziecka:) z dnia na dzień... mama nie mówi,alepo swojemu śmiga:)

to chyba po mamie ;)

jusia

brawurek ale Maja jest fajowa  :jejeje: :jejeje: :jejeje: i taka duuuuża, ale ten czas leci, na takich maluchach najlepiej widać upływa czasu, nie?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

czytałam sobie dzis watek o tym co odkrylyśmy/osiągnełysmy w mijającym rokui nie zrobilam nic szczególnego, nie obroniłamsie, nie przeprowadzilam, a jednak sukces mam :) i to Maja wlaśnie, obydwie się dużo od siebie uczymy i świadomość, że jestem dla niej najważniejsza na świecie jest cudowna:)

abkasia

Maja sliczna i bardzo podobna do Ciebie :)

jo_miekka

Brawurka! Maja jest cudna! Wygląda jak mała Ty!
Koeljnych ząbków, kroków i słów życzy Jo :)

sweedee

Majuniu, spóźnione, ale gorące buziaki urodzinowe od Mai i ciotki sweedee  :daisy:
Rośnij duża, mądra i zdrowa! A Twoje życie niech będzie piękne i szczęśliwe  :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

giga

Cytat: brawurka w 14 Gru 2008, 21:36:37
czytałam sobie dzis watek o tym co odkrylyśmy/osiągnełysmy w mijającym rokui nie zrobilam nic szczególnego, nie obroniłamsie, nie przeprowadzilam, a jednak sukces mam :) i to Maja wlaśnie, obydwie się dużo od siebie uczymy i świadomość, że jestem dla niej najważniejsza na świecie jest cudowna:)
pięknie to ujęłaś
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

brawurka, jaką masz śliczną królewnę i taką już dużą  :bravo:
Ale ten czas szybko płynie... Najważniejsze, żeby zdrówko dopisywało  :babygirl:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

nie mogę znależć wątku brawurkowej Majki ale odgrzebałam coś takiego :D

Tak czy owak STO LAT dla MAI!!!!!!!!!!!!!!1

brawurka