Brawurka gratulujemy Majeczki!!!!!!!

Zaczęty przez mika, 13 Gru 2007, 13:37:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Gratulacje dla Mamusi i Córuś!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

no brawurka co tak dlugo !!!!! wkoncu moge ci pogratulowac-jestes szczesciara masz coreczke -wszytkiego dobrego dla Ciebie Mai i tatusia

Monika

wielkie gratulacje :D no i niech Maja rośnie zdrowo i nie daje za bardzo w kość rodzicom :)

elizapj

ALE FAJNIE!
[shadow=violet]gratulacje!!![/shadow]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewa.wie

Pierwsze forumowe maleństwo witamy :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

emcia

Gratulacje!!!
Buziaki dla Maleństwa.

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Gratulacje Brawurka :) ale nas przetrzymałas długo w tym czekaniu ;-)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

abkasia

I ja gratuluje:) trzymajcie sie dziewczyny!!! :mrgreen:  :mrgreen:

sweedee

Brawurka, jeszcze raz gratulacje, dzielna z Ciebie baba!  ;-)
Maja - witamy strefową mikrokobitkę!
Wracajcie szybko do domu i do nas!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

talula

Majka, witaj!;)
Dzielne byłyście Dziewczyny!
Gratulacje!!!!!!!!!! :-D

gdziezby

Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

brawurka

bardzo dziękuje dziewczyny!o Maja właśnie sie budzi, no to sobie popisałam:) przetrzymam ją do wrzasku:)
dziękujemy za trzymane kciuki na pewno pomogły, bo przez tych durnych lekarzy moje dziecko jest prawdziwym cudem! tak nas długo trzymali i męczyli z wywoływaniem porodu, ze Majeczka mogła urodzić się  niedotleniona, albo... nawet nie chce o tym myśleć. w każdym bądź razie panika była ostra na porodówce, lekarze darli sie na siebie, położne zrywały ze mnie koszule, znieczulili mnie ogólnie, bo tak szybciej, małej spadło tętno do 60. przeżyłyśmy koszmar i długo będziemy dochodziły do siebie. uraz do szpitala do końca życia, nie wiem jak urodze kolejny dzieco. ale najważniejsze, że córeczka jest zdrowa!!!mogłabym cały dzień leżeć i na nią patrzeć:) tyle, ze ona woli jak w nocy na nią parze:) dzsiejsza noc była w miarę udana, ale 3 poprzednie tragiczne. już w 100% wiem jak to jest być matką;) postaram sie wstawić zdjecia jak tylko ją nakarmie i przwine, bo ... kupa jest:)

zwierzatko_mojej_mamy

brawurka132,  o matko polko :D to musi byc niezle doswiadczenie - przywiezc ze soba wrzeszczacy, kupczacy bagaz i teraz zycie mamy do gory nogami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

brawurka132, ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo. Szkoda ze musialas przez to (mam na mysli niekompetentnych lekarzy) przechodzic, takie rzeczy nei powinny sie zdarzac... :evil: Dawaj zdjecia, chetnie sie napatrzymy  :-D
A jak Ty sie czujesz?

adrianna79

Gratulacja dla Ciebie i dla meza! Czekamy na zdjecia!

sonatina

brawurka132,

czekamy na fotki Twojej córci!!! Mam nadzieję, że znajdziesz niedługo chwilkę i pokarzesz nam swoją dzidzię!!!!

sweedee

sonatina, brawurka wkleiła zdjęcia córci w galerii dziecięcej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

brawurka

Jutro mija rok od narodzin Majki:) I udało się:) wyrobiła sie przed rokiem z chodzeniem i zebęm :champaign: (wybił się dziś,ale ważne że jest przed rokiem :P)
Strasznie szybko minął ten rok, moje życie wywróciło się do góry nogami, ale mam swój skarb:)
A jutro nasz pierwszy kinderbal  :jejeje:

jusia

Cytat: brawurka w 12 Gru 2008, 20:58:52
Jutro mija rok od narodzin Majki:) I udało się:) wyrobiła sie przed rokiem z chodzeniem i zebęm :champaign: (wybił się dziś,ale ważne że jest przed rokiem :P)
Strasznie szybko minął ten rok, moje życie wywróciło się do góry nogami, ale mam swój skarb:)
A jutro nasz pierwszy kinderbal  :jejeje:
ha! jak ten czas leci  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: gratulacje dla dzielnej mamy, ze dla rade i nie zwariowala, no i dla maluszka wszystkiego najlepszego i duuuuuzo prezentów :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ishka82


gioseppe

przylaczam sie do zyczen!
gratuluje ząbka ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zosia2007

brawurka przekaz Mai najlepsze zyczenia urodzinowe od cioc strefowych  :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:

jakby nie bylo to "nasze" pierwsze dziecko ;)

abkasia

brawurka, sto lat dla Majeczki,  naszego pierwszego strefowego dzieciaczka :)  :daisy: :daisy: :daisy:

zosia2007

brawurka jeszcze jedno - moze jakies nowe zdjecia Mai bys wkleiła :)